Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Novi profil.

Pozdrav! uradila sam profil i postavila neke artikle, medutim kako uopce ovdje naci kupca? tj kako prodati ista. vidim da povratne puno znace, pokusala sam cak i kupiti par artikala no od nikoga ne dobivam odgovor. 🤷
2022 10 19
To je trenutni problem s krpicama. Prodavači uopće ne odgovaraju na upite. Nađite na temi zamjene cure koje mijenjaju artikle, pa pokušajte dogovoriti zamjenu. Tako se isto skupljaju povratne. Kupite koju sitnicu, nakit, papuče ili sl pa dobijete povratne kao kupac.
2022 10 19
Mozete napraviti i koju primopredaju,te tako skupiti povratne Najteze je krenuti od nule Pokusajte kupiti nesto,zamjeniti Neki prodavaci uopce ne odgovaraju na poruku Naci ce se vec netko tko ce i odgovoriti Vec ce krenuti
2022 10 19
Prvo i osnovno, dobrodošla! Nema smisla mučit se oko ne dobivanja odgovora od određenih krpičarki, jer uvijek ali baš uvijek ima onih koji će odgovoriti u roku od dana sigurno. Nije loša ideja 'da probate za početak nešto zamijeniti ili kupiti.....i onda samo polako. Ići će to, samo malo strpljenja!
2022 10 19
hvala puno na odgovorima :)
2022 10 19
Ne opterecujte se s ocjenama, nemojte sad trošit novce da bi dobili ocjene. Bitno je da budete fer prodavacica, navedete eventualne mane na artiklima, brzo saljete pakete... Ja rado kupujem od novih cura, sretno!
2022 10 19
Pozdrav. Na žalost u zadnje vrijeme se povratne sve rjeđe ostavljaju, da ne kažem da se mora moljakati nekog da vam napiše makar "Sve u redu". Na to ne možete baš utjecati jer to sve ovisi od pojedinca do pejednica, možete se samo nadati da ćete "naletjeti" na nekoga kome nije problem ostaviti povratnu informaciju. Što se tiće broja povratnih ja zaista nemam problema s tim. Surađivala sam s curkama koje su imale svega 2,3 povratne i sve je prošlo u najboljem redu. Ne znači da ste prevarant ukoliko imate malo povratnih ili ih u opće nemate. Smatram da bi se više trebalo osloniti na ono što piše u tim povratnim nego na njihov broj. Do duše kod nekoga tko ima 0 povratnih ne može se ništa isčitati ali zašto ne dati priliku?. Svi smo mi nekad bili na 0 povratnih. Što se tiće ovoga "Kako u opće naći kupca..." svaka roba ima svog kupca. Najbrže se prodaju moderne stvari koje su kao nove ili nove. Napravite svoj oglas tako da privuče krpičarke da kliknu da njega, svi mi volimo vidjeti lijepo pofotkane stvarčice. Također bitnu ulogu ima i cijena, naravno da ukoliko je pretjerana kupci će zaobilazit taj oglas. Opažajte malo sebe i vidite kakvi oglasi Vas privuku i pokušajte i Vaše na taj način "urediti". Najvažnije je da budete iskreni s kupcem i da stavite sve karte na stol jer vjerujte da se dobar glas brzo širi a loš još brže. Nemojte se osloniti samo na prodaju stvari ovdje već probajte i po FB grupama jer će tako više ljudi vidjeti Vaše artikle i veća je mogućnost da nešto prodate. Nadam se da sam Vam na neki način pomogla. Želim Vam puno sreće u prodaji i naravno lijepih suradnji. Lp
2022 10 20
Sretno :-) Cure su vam sve dobro napisale, nemam šta za dodat :-)
2022 10 22
hvala vam puno zene :)
2022 10 22
Dobrodošla i sretno! Povratne ćeš dobiti i ti, ali u zadnje vrijeme to ide sve sporije. Dosta slabo ide i prodaja (barem meni), sretna sam kada prodam 2-3 artikla mjesečno i ako dobijem 1 povratnu mjesečno. Nakon šta mi kupac javi da je roba stigla i da je sve u redu, ljubazno pitam da li se slaže da razmijenimo povratne.
2022 10 24