Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Posao Zagreb

Pozdrav cure opet ja,i opet trebam vašu pomoć.Uspjela sam naći stan u Zagrebu,u istočnom dijelu,dolazim sredinom 11 mj,sad moram nac posao,radim već 13 godina u trgovini,znam da ima city centar tamo,ali ako ima još kakvih trgovina u tom djelu tipa lidl,i sl pišite 😊Nemojte se smijati,ja sam dolazila jednom godišnje u shoping u Zg i to je sve sta znam 😀
2022 10 19
Imate grupu na facebook-u "tražim posao Zagreb" pa probajte tamo staviti da trazite posao 🙂
2022 10 19
Ima Lidl u istočnom dijelu ako baš želite Lidl. I Kaufland također. Konzumi, itd. U CItyu se non stop traže djelatnice... u velikoj većini trgovina tako da su šanse da ćete naći posao kroz niti 10 dana vrlo velike.
2022 10 20
> KreativnoSelo: > Ima Lidl u istočnom dijelu ako baš želite Lidl. I Kaufland također. Konzumi, itd. > U CItyu se non stop traže djelatnice... u velikoj većini trgovina tako da su šanse da ćete naći posao kroz niti 10 dana vrlo velike. Hvala vam 😊😊
2022 10 20
Molim & sretno!
2022 10 20
Svi veliki trgovački lanci stalno imaju oglase za posao. Samo hrabro i bez straha, posla zbilja ima...
2022 10 22
> depikolozvane: > Pozdrav cure opet ja,i opet trebam vašu pomoć.Uspjela sam naći stan u Zagrebu,u istočnom dijelu,dolazim sredinom 11 mj,sad moram nac posao,radim već 13 godina u trgovini,znam da ima city centar tamo,ali ako ima još kakvih trgovina u tom djelu tipa lidl,i sl pišite 😊Nemojte se smijati,ja sam dolazila jednom godišnje u shoping u Zg i to je sve sta znam 😀 Kaufland Peščenica traži radnike. Ako želite treba poslati zamolbu i životopis. Ako imate bilo kakvih pitanja slobodno me kontaktirajte u inbox
2022 10 22