Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Operacija nosa

Pozdrav zanimaju me vaša iskustva sa operacijom septuma ili operacijom nosa iz estetskih razloga. Kod koga ste bile, kako ste zadovoljne i koliko je oporavak? Moze i slika u inb ako imate prije i poslije 🤗 Unaprijed hvalaa 🙂🤗
2022 10 25
Ja znam par cura koje su bile kod Glumičića, i moja sister, i mislim da je to super investicija pogotovo ako imate nos koji vam previše definira lice, tipa ona siroka kost ili cudni špic. Potpuno promijeni izgled lica. Nije tako dug oporavak, al treba vremena da skroz splasne oteklina, jedino ko i svaka operacija, ostane neki neugodan osjećaj i mala osjetljivost na koje se naviknete s vremenom. Sad neznam za neke nove kirurge, al ja bih uvjek isla na ove s dugim stažem
2022 10 25
Glumicic ima dosta negativnih recenzija, to sto je poznat nije nikakva garancija. > Nitospitos: > Ja znam par cura koje su bile kod Glumičića, i moja sister, i mislim da je to super investicija pogotovo ako imate nos koji vam previše definira lice, tipa ona siroka kost ili cudni špic. Potpuno promijeni izgled lica. Nije tako dug oporavak, al treba vremena da skroz splasne oteklina, jedino ko i svaka operacija, ostane neki neugodan osjećaj i mala osjetljivost na koje se naviknete s vremenom. Sad neznam za neke nove kirurge, al ja bih uvjek isla na ove s dugim stažem
2022 10 25
Pa, vjerovatno svi imaju negativne recenzije, on je stvarno dugo u tome, a danas se estetska kirurgija reklamira kao kozmetički tretman, tako da bi mene strah bilo ići bilo kome, ali sigurno ima još super kiruga osim njega.
2022 10 25
Ne Glumicic molim vas. Dođite nam u fb grupu Rinoplastika Info - Balkan i worldwide, ima nas jako puno sa opisanim iskustvima (u tražili u grupe upišete koji dr vas zanima - Glumicic, Kovjanic, Rasic, Malic, Albanija...) i sve detaljno iscitate. Ja sam bila kod dr Kovjanica i zadovoljna sam, radi prirodne noseve/najmanje Barbie/Soraja nosića pa samim tim i manje propadajucih noseća nakon godinu dana. Ako vas nešto striktno zanima o oporavku itd slobodno pitajte, odgovorim ovdje. 😊
2022 11 05
> NikaLuce: > Ne Glumicic molim vas. Dođite nam u fb grupu Rinoplastika Info - Balkan i worldwide, ima nas jako puno sa opisanim iskustvima (u tražili u grupe upišete koji dr vas zanima - Glumicic, Kovjanic, Rasic, Malic, Albanija...) i sve detaljno iscitate. Ja sam bila kod dr Kovjanica i zadovoljna sam, radi prirodne noseve/najmanje Barbie/Soraja nosića pa samim tim i manje propadajucih noseća nakon godinu dana. Ako vas nešto striktno zanima o oporavku itd slobodno pitajte, odgovorim ovdje. 😊 Bili ste kod Kovjanica u Arcadii ?
2023 03 21