Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Slanje poštom

Poštovane Dugo nisam slala paketić poštom a kupac moli tako. Bio bi težak do 2 kg. Kako poslati ?? Hvala puno na savjetu i pomoći.
2022 11 18
Trenutno je najjeftinija opcija paketomat...ako ga imate mozete poslati sa njega ili ako ga kupac ima mozete poslati iz postanskog ureda na paketomat za 19,90 kn (akcijska cijena). Ako ne, preporuka je 29 kn...sto je opet jeftinije od paketa koji bi dosao 37 kn s isporukom u postanskom uredu ili 39 kn na adresi...
2022 11 18
Ja isto nisam duuugo slala postom do pred malo kad kupac nije imao tisak u blizini i cijena je bila 37 kn za podizanje u postanskom uredu ili 39 kn slanje paketa na adresu, kako je i ProdajaOdjece7 isto gore rekla. To su sada trenutne cijene za paket
2022 11 20
Preporučam svakako paketomat Može se slati s paketomata na paketomata ili s paketomata u poštanski ured ili iz post ureda na paketomat
2022 11 20
Uvijek je dobro pitati i kupca kako želi,jer je stvar dogovora. I ponekad nekom nije problem platiti 37/39 kn ,a nekom je Sve ovisi o situaciji
2022 11 20
> JelkaZiha: > Poštovane > Dugo nisam slala paketić poštom a kupac moli tako. > Bio bi težak do 2 kg. > Kako poslati ?? > Hvala puno na savjetu i pomoći. Nedavno sam hp expresom slala jaknu isto tako oko 2 kile i 55 kuna su mi naplatili. Sad i nikad više
2022 11 20
> plantonximus: > > JelkaZiha: > > Poštovane > > Dugo nisam slala paketić poštom a kupac moli tako. > > Bio bi težak do 2 kg. > > Kako poslati ?? > > Hvala puno na savjetu i pomoći. > Nedavno sam hp expresom slala jaknu isto tako oko 2 kile i 55 kuna su mi naplatili. Sad i nikad više Express znači idući dan, zato je skupo. Trebali ste kao preporuku ako je do 2 kg. Preko ide kao paket.
2022 11 20
Treba se prije slanja sve dobro raspitati. Plaćanje pouzećem je isto skuplje.
2022 11 20
Po meni je najbolje paketomat. Čak i od tiska. Nema posla s ljudima, uvijek cijena 20 kn, mogu kutije naše, samo da je uredno. Jedino amo reć negativno je što trebaš karticom platiti. Ja sam evo u nedilju u 8 i po navečer 2 paketa poslala s paketomata. Jedan na drugi paketomat, a jedan u poštanski ured jer žena nema paketomat. I dok nije naš paketomat proradio, slala s šaltera na paketomat isto 20 kn. Tako da je po meni ovo stvarno idealna opcija. Jedino što ne mogu baš velike kutije, ali sve što stane u tisak stane i u paketomat. Znam jer šaljem u izokrenutim tiskovnim kutijama
2022 11 20
Ne može se platiti gotovinom paketomat?
2022 11 20
Pozdrav, da li je tko imao iskustvo s prevarama. Meni se jučer javila korsinica poslala na wup link kao da je od GLS-a gdje me lažni operater tražio broj kartice i CVV. Samo želim napomenuti da postoje prevrare iako ste već upoznate vjerujem s time. Ja nisam imala iskustva pa čisto da podijelim svoje iskutvo iako vjerujem da ste već upoznate pogotovo za one koji već duže vrijeme imaju ovdje račun.
2022 11 21
> madison22: > Ne može se platiti gotovinom paketomat? Ne, samo kartica. Iako ako šaljete na paketomat sa šaltera pošte može gotovina.
2022 11 21
a moze li se putem paketomata slati paket velicine tisak L velicine? (postoji li tako veliki pretinac) konkretno me zanima za slanje zimske jakne ako ne paketomat, sto je najbolja opcija :)
2022 11 21
Da li znate ako mogu u pošti poslati svoju kutiju koja je veća od max dimenzija na paketomat ?
2022 11 21
> Suuuncica1092: > a moze li se putem paketomata slati paket velicine tisak L velicine? > (postoji li tako veliki pretinac) > konkretno me zanima za slanje zimske jakne > ako ne paketomat, sto je najbolja opcija :) Postoji i veci od toga, evo na slici mozete vidjeti dimenzije pretinaca na paketomatu 😊 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/15cf646246f431437bf4e6522b475b0f.jpg)
2022 11 21
1 2