Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena događanja /

Božićno međusobno darivanje

Pa kakvo je to iznenađene ako si cure same izabiru poklone
2023 01 09
Ja sam se prijavila u drugoj grupi, jer me organizatorica kontaktirala,inače nebih, ali kad sam se javila svojoj partnerici, odgovor dobila nisam. Netko se dobrovoljno javi za darivanje i onda šuti, nikad se više neću prijaviti na tu bedastoću...
2023 01 10
> Nitospitos: > Ja sam se prijavila u drugoj grupi, jer me organizatorica kontaktirala,inače nebih, ali kad sam se javila svojoj partnerici, odgovor dobila nisam. Netko se dobrovoljno javi za darivanje i onda šuti, nikad se više neću prijaviti na tu bedastoću... Ne znam stvarno. Kad ovo čitam, nemam uopće volje prijavljivati se na išta takvo. Drago mi je da nisam. Ovako sam se darivala sa krpičarkama s kojima sam i inače u kontaktu i prošlo mi je super. Nije bilo ovakvog natezanja.
2023 01 10
Poštujem pravila organizatorica koje su otvorile teme, ali koliko sam dosad vidjela, uvijek je bilo tako međusobno sparivanje parova, nikad malo više detalja. Na nekim drugim stranicama i jednom forumu koji više ne postoji (ne želim reklamirati stranicu) bio je način darivanja da su se spojili parovi i postojao je upitnik s nekoliko bitnih pitanja i uvijek se slao taj upitnik s odgovorima kako bi jedna o drugoj više doznale i na temelju toga slale. Pritom se izbjeglo da netko dobije recimo čokoladu s lješnjacima, a ne smije jesti lješnjake. Već sam ja davno to prije spomenula, ali ostala sam popljuvana. Kao, kome bi se dalo ispunjavati roman. Svašta, ako imaš namjeru odvojiti vrijeme za pakiranje i slanje, valjda imaš i par minuta vremena odgovoriti na općenita pitanja i ista pročitati koja dobiješ od svog para. Ovako ispada da se bez veze prijavljuju osobe koje se zele riješiti stvari sa profila i usput ako ide, pokušati se ogrebsti za neku novu korisniju stvar.
2023 01 10
> Nitospitos: > Ja sam se prijavila u drugoj grupi, jer me organizatorica kontaktirala,inače nebih, ali kad sam se javila svojoj partnerici, odgovor dobila nisam. Netko se dobrovoljno javi za darivanje i onda šuti, nikad se više neću prijaviti na tu bedastoću... Možda ste dobili ovu moju 😂 Ali bez obzira što sam imala loše iskustvo,sve se popravilo sa drugom ,a hoću li sudjelovati 😴😴dobro ću razmisliti
2023 01 10
Nije mi palo na pamet da se dogovorim s curkama koje znam, hvala na savjetu! Cak je pametno sačuvat adresu od curki s kojima sam dobra i poslati kao iznenađenje iduće godine👍👍👍
2023 01 10
> marina122: > > Nitospitos: > > Ja sam se prijavila u drugoj grupi, jer me organizatorica kontaktirala,inače nebih, ali kad sam se javila svojoj partnerici, odgovor dobila nisam. Netko se dobrovoljno javi za darivanje i onda šuti, nikad se više neću prijaviti na tu bedastoću... > Možda ste dobili ovu moju 😂 > Ali bez obzira što sam imala loše iskustvo,sve se popravilo sa drugom ,a hoću li sudjelovati 😴😴dobro ću razmisliti 😂😂😂
2023 01 10
1 2 3