Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ucitavanje slika opet ne radi

Da li negdje postoji službeno izvješće Admina? Stranice negodovanja se nižu a ja od njih ništa nisam vidjela, nikakvo obavještenje, zamolbu, ispriku... Ništa
2022 11 29
> Glitterpink: > Da li negdje postoji službeno izvješće Admina? Stranice negodovanja se nižu a ja od njih ništa nisam vidjela, nikakvo obavještenje, zamolbu, ispriku... Ništa Postoji,Admin kaže da je server pun i da brišemo 🤷
2022 11 29
> Glitterpink: > Da li negdje postoji službeno izvješće Admina? Stranice negodovanja se nižu a ja od njih ništa nisam vidjela, nikakvo obavještenje, zamolbu, ispriku... Ništa https://mojekrpice.hr/forum/t/279789/slike-artikli-razgovori Evo komentar admina
2022 11 29
ocito se svi moramo udruziti i malo im financijski pomoci, da svi skupa zakupimo malo veci server 😂😂👌🏻 sramota > SanjicaSanjci: > Već sam slično napisala u drugoj temi u forumu, ali i ovdje ću Pitam se je li ovo kraj Krpica? Već dva dana nema novo dodanih artikala. Ova priča s brisanjem artikala mi nije logična jer da se hipotetski svi navedeni i obrišu, svaki dan se mogu prijaviti novi korisnici i dodati svoje artikle tako da će se brzo ponovno doseći maksimum... Ne znam, nisam neki informatički stručnjak, ali ovo mi je čista logika... Dakle, ako ne pojačaju server, zakupe više mjesta ili štogod samo ćemo dobiti malo vremena i opet će sve biti po starom.
2022 11 29
Ne radi
2022 11 29
> laura256: > ocito se svi moramo udruziti i malo im financijski pomoci, da svi skupa zakupimo malo veci server 😂😂👌🏻 sramota > > SanjicaSanjci: > > Već sam slično napisala u drugoj temi u forumu, ali i ovdje ću Pitam se je li ovo kraj Krpica? Već dva dana nema novo dodanih artikala. Ova priča s brisanjem artikala mi nije logična jer da se hipotetski svi navedeni i obrišu, svaki dan se mogu prijaviti novi korisnici i dodati svoje artikle tako da će se brzo ponovno doseći maksimum... Ne znam, nisam neki informatički stručnjak, ali ovo mi je čista logika... Dakle, ako ne pojačaju server, zakupe više mjesta ili štogod samo ćemo dobiti malo vremena i opet će sve biti po starom. Da, jer ovo brisanje nema smisla. Na svako brisanje prodanih artikala, dođe sigurno 10 novih ..napisala sam i u drugoj otvorenoj temi, da je to začarani krug
2022 11 29
Je li realno da ovo JOS UVIJEK ne radi???
2022 11 30
stranica sa plaćenim uslugama koja postoji koliko, 15 god, i svako malo nešto ne radi
2022 11 30
> harley01: > Je li realno da ovo JOS UVIJEK ne radi??? Nije. Užas
2022 11 30
Ne mogu vjerovati da DANIMA ne radi učitavanje slika. Strašno.
2022 11 30
Zar svaki put kad pokušavam staviti nove artikle, upload slika ne valja I zar samo meni ova stranica crpi bateriju na mobitelu ili još netko ima takav slučaj😩
2022 11 30
Ovo postaje smesno i zalosno
2022 11 30
😡😡😡
2022 11 30
Također mi ne radi upload fotografija, već danima ne mogu postaviti niti jedan oglas😔
2022 11 30
ja sam u međuvremenu izbrisala neke oglase i snizila cijene možda pomogne
2022 11 30
1 2 ... 6 7 8 9
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija