Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Savjet za poklon

Trebala bih vaš savjet što pokloniti curi 18 godina i dečku od 15 godina kao znak pažnje? Poklon bi trebao biti do 200 kn za svakog. Sto je sad moderno ili korisno za tu dob? Odjeću ne bih. A ne bih ni novce, jer nije neka sad prigoda ili fešta za to. Više je poklon kao odlazak u goste. Znak pažnje ili zahvale zbog dobrog dijela. Zbog toga mi je glupo vraćati uslugu u obliku love, ispast će kao da im plaćam za uslugu. Hvala puno na prijedlozima.
2022 11 28
Za curu možda neki komplet šminke, torbu/ruksak, parfem ili ako znate za neki hobi čime se bavi pa nešto u vezi toga, ako voli knjige onda neko novije izdanje, lampu za sobu (ili onaj sad popularni light ring)...
2022 11 28
Za cure gore nabrojana a za djecaka ja bi uzela neki od onih bonova sto se prodaju po trgovinama za sony playstation ili igrice za komp
2022 11 28
Ja jako volim dućane tipa knjižare pa neki fora okvir za slike, lijepi privjesci za torbe, knjiga?? Meni dan, danas kad vidim knjigu od charlesa darwina koju sam dobila od susjede srce zatreperi. A, ako ih ne poznajete dovoljno zasto ne neki kupovni bon, svi vole lovu😂😂😂
2022 11 28
Uh curu ne poznajem tako dobro pa i ne znam što voli. Mislila sam čak složiti šalicu, kutiju čaja, čokoladu i čarapice blagdanskog motiva, ali ne znam je li to jako ofucano i obično.
2022 11 28
> Lunass: > Uh curu ne poznajem tako dobro pa i ne znam što voli. > Mislila sam čak složiti šalicu, kutiju čaja, čokoladu i čarapice blagdanskog motiva, ali ne znam je li to jako ofucano i obično. Iskreno čarapice i šalica je super ideja. Meni osobno divne one iz pepca velike široke, a nisu skupe. U tu šolju stavite čokoladu, munchmallow bombone i tipa onu kašikicu iz pepca (8kn, nije puno) božična isto. Pa da ima sve odmah za toplu čokoladu/ugođaj :D
2022 11 28
Dečku možda neku duksu, ps ako ima onda možda bon za ps igre ili ps+
2022 11 28
> Lunass: > Uh curu ne poznajem tako dobro pa i ne znam što voli. > Mislila sam čak složiti šalicu, kutiju čaja, čokoladu i čarapice blagdanskog motiva, ali ne znam je li to jako ofucano i obično. S time ne možete pogriješiti :")
2022 11 28
U mulleru imaju lijepe salice, a i slatkiše i čajeve😉😉
2022 11 28
I ja mislim da je ovo sa čajem i slatkišima lijep poklon i znak pažnje pogotovo kad nekoga ne poznaš. Još možeš sve staviti u celofan i neku lijepu mašnicu i vidjet će se trud i lijepa namjera. A za dečka je malo teže, cure su dale zgodne savjete. Meni je palo na pamet mozda neke fora slušalice za mobitel, miš za kompjuter i podloga? Mislim da se s tim dodatcima za tehniku ne može fulati 😁
2022 11 29
ne znam odakle ste, ali La Chocolate i Chai u Zagrebu imaju fora šalice, imaju svoje čajeve, vruće čokolade i bombonjere koje su naboje koje sam ikad probala. Nemaju tako veliku ponudu online, ali imaju 2 trgovine u centru
2022 11 29
Za dečka definitivno nešto od informatičkih dodataka, baš kao što je Eisen77 predložila. Imam sina od 16 i pol godina i najviše ga vesele takve stvarčice, a bluetooth slušalica nikad dosta ;)
2022 11 29