Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Mango outlet

Cure, kakva su vasa iskustva s mango outletom, za koliko bi vam stigle stvari? Ja cekam vec 10 dana za isporuku u RH…
2022 12 01
Meni je uvijek dolazilo za otprilike tjedan dana, ali s obzirom da je bio crni petak, vjerojatno su imali navalu, kao i dostavne službe koje ne stižu sve dostaviti, tako da vjerojatno malo kasni zbog toga :)
2022 12 01
Duze se ceka i Mango i Mango outlet pogotovo za vrijeme snizenja..sigurno nekih 14 dana. Ja Mango vec cekam 10 dana.
2022 12 01
Ja naručila 21.još mi je u pripremi 🙄🙄🙄, ali javili su mi da je to zbog logističke greške, tako da valjda će doći sve okej i do Božića🤪 🤣
2022 12 01
Ja sam naručila 18-og stiglo je danas....
2022 12 01
Hvala cure na povratnim info🤗
2022 12 01
Upravo mi je danas dosao paket, od mojih 16 narucenih odjevnih komada u iznosu 703 kn, dosla su samo 4 i naplacena 352 kn. Kako su sve bili manji proizvodi mislila sam da samo kaputa nema ( jer je on najskuplji i najtezi), a ostalo je sve u redu. No medutim, kada sam malo poslije otvorila paket ostala sam u soku, 4 proizvoda?!?! I jos iznos skoro pola od cijele narudzbe. Razocarana sam strasno i luda sto odmah nisam otvorila paket i odbila ga, ali zaista za takvu jednu firmu nisam ocekivala da ce biti potrebe i isla na povjerenje. Mislim da je ovo bila moja prva i zadnja narudzba. > LittleBoutique: > Cure, kakva su vasa iskustva s mango outletom, za koliko bi vam stigle stvari? Ja cekam vec 10 dana za isporuku u RH…
2022 12 02
> MimiMim: > Upravo mi je danas dosao paket, od mojih 16 narucenih odjevnih komada u iznosu 703 kn, dosla su samo 4 i naplacena 352 kn. Kako su sve bili manji proizvodi mislila sam da samo kaputa nema ( jer je on najskuplji i najtezi), a ostalo je sve u redu. > No medutim, kada sam malo poslije otvorila paket ostala sam u soku, 4 proizvoda?!?! I jos iznos skoro pola od cijele narudzbe. Razocarana sam strasno i luda sto odmah nisam otvorila paket i odbila ga, ali zaista za takvu jednu firmu nisam ocekivala da ce biti potrebe i isla na povjerenje. > Mislim da je ovo bila moja prva i zadnja narudzba. > > LittleBoutique: > > Cure, kakva su vasa iskustva s mango outletom, za koliko bi vam stigle stvari? Ja cekam vec 10 dana za isporuku u RH… Na kraju ispada da ste platili vise nego je trebalo?
2022 12 02
Da, ovako su me 4 proizvoda kostala 352 kn, a cijela narudzba od 16 proizvoda je trebala biti u iznosu 703 kn. I to bas sam izracunala ta 4 proizvoda su po pravilu zajedno oko 100 kn. Nikakav mail mi nisu poslali da mojih proizvoda nema vise na zalihama, nista da se otkazalo. Da sam znala ne bih naravno pristala na ovo. Jako sam razocarana. > LittleBoutique: > > MimiMim: > > Upravo mi je danas dosao paket, od mojih 16 narucenih odjevnih komada u iznosu 703 kn, dosla su samo 4 i naplacena 352 kn. Kako su sve bili manji proizvodi mislila sam da samo kaputa nema ( jer je on najskuplji i najtezi), a ostalo je sve u redu. > > No medutim, kada sam malo poslije otvorila paket ostala sam u soku, 4 proizvoda?!?! I jos iznos skoro pola od cijele narudzbe. Razocarana sam strasno i luda sto odmah nisam otvorila paket i odbila ga, ali zaista za takvu jednu firmu nisam ocekivala da ce biti potrebe i isla na povjerenje. > > Mislim da je ovo bila moja prva i zadnja narudzba. > > > LittleBoutique: > > > Cure, kakva su vasa iskustva s mango outletom, za koliko bi vam stigle stvari? Ja cekam vec 10 dana za isporuku u RH… > Na kraju ispada da ste platili vise nego je trebalo?
2022 12 02
Jeste platili pouzecem taj dio koji su vam poslali ili ste platili puni iznos pa dobili dio narudzbe? Svakako bi im se trebali javiti, mada ja nemam bas dobra iskustva s njihovom sluzbom za korisnike, uzasno su spori u odgovaranju, a nema kontakt telefona, osim ako se nije sto promijenilo...
2022 12 02
Meni su evo danas poslali, piše bas da je sve poslano bas me zanima kad dođe oce biti sve okej, ja sam stavila plaćanje pouzećem srećom 😅😅
2022 12 02
Pouzecem. I po tezini paketa sam mislila sve je na broju osim kaputa koji je vjerojatno rasprodan brzinom munje, i kako radim od kuce brzo preuzela paket, platila i poslije radnog vremena kad sam otvorila paket sokirala se. Stvarno da je neka druga firma u pitanju otvorila bi odmah paket, no pomislila sam Mango je, ne bi sigurno nesto zeznuli, ali eto… Inace jave mailom prije ukoliko dode do promjene u narudzbi (nema na zalihama, rasprodano itd) i kako nista nije doslo mislila sam to je onda to. Poslala sam im od jutra vec 3 mail-a na koji ili ne odgovore ili odgovore s isprikom kasnjenja paketa- skretanje s teme. Sljedeci put sjepam sve pred dostavljacem, neka ceka dok ne provjerim je li sve na broju. Ali ajde sto nije sve doslo, nego sto su me ta 4 proizvoda u vrijednosti 100 kn ispala 350, to mi je najveci sok. > Desinićka: > Jeste platili pouzecem taj dio koji su vam poslali ili ste platili puni iznos pa dobili dio narudzbe? > Svakako bi im se trebali javiti, mada ja nemam bas dobra iskustva s njihovom sluzbom za korisnike, uzasno su spori u odgovaranju, a nema kontakt telefona, osim ako se nije sto promijenilo...
2022 12 02
Slikala sam im paket gdje na racunu BEZ CIJENA su naveli svih 16 proizvoda, a u kutiji dobila 4 za trostruko vecu cijenu. > MimiMim: > Pouzecem. I po tezini paketa sam mislila sve je na broju osim kaputa koji je vjerojatno rasprodan brzinom munje, i kako radim od kuce brzo preuzela paket, platila i poslije radnog vremena kad sam otvorila paket sokirala se. Stvarno da je neka druga firma u pitanju otvorila bi odmah paket, no pomislila sam Mango je, ne bi sigurno nesto zeznuli, ali eto… > Inace jave mailom prije ukoliko dode do promjene u narudzbi (nema na zalihama, rasprodano itd) i kako nista nije doslo mislila sam to je onda to. Poslala sam im od jutra vec 3 mail-a na koji ili ne odgovore ili odgovore s isprikom kasnjenja paketa- skretanje s teme. Sljedeci put sjepam sve pred dostavljacem, neka ceka dok ne provjerim je li sve na broju. Ali ajde sto nije sve doslo, nego sto su me ta 4 proizvoda u vrijednosti 100 kn ispala 350, to mi je najveci sok. > > Desinićka: > > Jeste platili pouzecem taj dio koji su vam poslali ili ste platili puni iznos pa dobili dio narudzbe? > > Svakako bi im se trebali javiti, mada ja nemam bas dobra iskustva s njihovom sluzbom za korisnike, uzasno su spori u odgovaranju, a nema kontakt telefona, osim ako se nije sto promijenilo... ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/23500e2f2beabd93e954f21e6aee05ee.jpg)
2022 12 02
Ista stvar Cekam njihov paket vec 10 dana, poslali mail da kasni Srecom isto placanje pouzećem
2022 12 05
I kod mene ista situacija sa kasnjenjem😂 Nadam se da ce poslati😅
2022 12 06
1 2