Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Čišćenje doma

Ne čistim. :)
2022 12 17
😂😂😂 Prokleti Le corbusier sto nas je strpao u te stančiće...
2022 12 17
> Nitospitos: > 😂😂😂 Prokleti Le corbusier sto nas je strpao u te stančiće... haha krivi su i oni koji su smislili armirani beton...a mogli smo lipo u džungli živit na lijanama!
2022 12 17
> Nitospitos: > Kuzim, ja si uvjek tak rasporedim vrijeme da stignem, jer nisam normalna, a jednom tjedno obavezno frizider pobrišem, operem jedna vrata, ma to je bolest, svaki dan obrisat prekidač za svijetlo, strrrrasno.i, ti ormarići sa suđem, čemu to služi, suđe koje nikad ne koristiš a moras prati(za božić😂😂😂) to meni u kutiji stoji. A, ormari s robom, znam di je kaj, sve pospremljeno,spajza, isto sve složeno po kategorijama😂😂😂, pobrisane teglice jednom tjedno. Zamislite kak je nekom samnom živjet Moram ovom mom dati da ovo pročita jer stalno kuka da nitko normalan ne čisti toliko kao njegova. :')
2022 12 19
> Nitospitos: > Knjige s onim "perjem". > Je, da, najbolje kad je sve dobro organizirano to kak veliš, sve na svom mjestu, krama u smeću, čista kupaona i wc. Naravno da netreba robovati, stanovi su tak napravljeni da se stalno mažu. Kad je itko pokusao dizajnirati kuhinju koja se lako održava? Nikad, sve puno nekih utora u koje se skuplja zmazanoća, a da ne spominjem onaj famozni silikon iza sudopera, i 2 cm oko spareta pa nemres normalno oprat stranice ako nešto scuri dole. Za nefalit postoje ljepljive trake vodonepropusne koje bi taj glupi silikon super zaštitile i sve ispod njega što prođe... Ima ih u raznim bojama ovisno kakva vam treba za vašu kuhinju, od prozirne do šarene... Doduše to se opet onda isto jednom treba dobro natjerat pa uzet izgulit sav silikon, postavit novi, pustit da se posuši, pa tek onda to poljepiti. Nisam probala osobno jer nisam se uspjela još natjerati na taj pothvat. A što se kuhinje tiče onih gore elemenata, samog vrha gdje svi krkamo neke bezvezne dekoracije i drnde to jednom očistiš, postaviš papirnate ubruse i samo njih mijenjaš kad se zamaste i zapraše. 👍 Brža shema nego ribuckat svaki put
2022 12 19
A, blaženi beton, nebih u drugome živjela😂😂😂 Je, nisam sve ni rekla, neugodno mi je(svakodnevno pranje čepa od likvija, ili dezinfekcija daljinskog i kvaka na svim vratima😂😂😂uzasss) Nisam cula za te trakice, a naravno, na elemente se stavi folija ili papir, puno je lakše, pogotovo ako ukućani vole prženu hranu, pa to sve ljepo isparava i ljepi se.
2022 12 19
Ako netko ima ideju kako oprati tamne parkete da nisu ružno mat i nakon Pronto sredstva za sjaj rado bih čula :)
2022 12 23
A, vi bi ga baš ribali? Ne preporučam jer vjrovatno je puno slojeva pronta i koječega tako da se neće sjajiti. Možda je najbolje samo lagano oprati i krenut glancat s nekom pamucnom krpom, ono stanete na krpe i slide, slide!
2022 12 23
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/1daaefb5118374ea8cc78e8a3666a73d.jpg) Drage dame ovo mi se čini adekvatna tema (da ne pravim novu, neda mi se) za dodati ove samoljepljive folije jer brišu mi oglas iako je npr namještaj dozvoljen za prodaju, a ovo ima veze sa namještajem. Kad si već čistite i ribuckate za blagdane ako tko želi ili treba... Meni boja ne odgovara, treba mi ovakva svjetlija kakav mi je stolić na kojem sam slikala da si malo uljepšam prostor na jeftiniji način od kupovanja novog namještaja. Dakle samoljepljive su, full se jednostavno lijepe i skidaju isto, vodonepropusne. Imam 3 metra (metar u svakoj) i 40 cm su širine. Mogu vam na okvire za slike, ogledala, kuhinju ili bilo kakav drugi komad namještaja, police ili što god si drugo zamislite. Cijena za sva 3 je 30 kn, a poštarinu dijelimo na pola 😊
2022 12 30
Želim nadodati ako kome odgovaraju, a 3 metra je malo mogu vam dodatno naručiti, jer ću i sebi ponovno naručivati boju koju trebam
2022 12 30
1 2