Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prodaja prljave obuće

Jesam li jedina koja je uvijek u nevjerici kad vidim da jedno zensko bice stavi u prodaju prljave tenisice, blatnjave, pune prasine, smeđih vezica? Zar stvarno misle da bi netko to kupio i da li su stvarno toliko lijene i neuredne da ne mogu oprati/ocistiti obucu prije nego li ju uslikaju za prodaju? 😬
2022 12 16
Nisam u nevjerici pošto sam par put i dobila prljave blatnjave tenisice 📌
2022 12 16
Također, svoje uvijek sve operem i spremim tako da mogu poslati uredno i čisto. Pa bilo bi me sram da znam da netko to preuzme prljavo i da se zgraža nad time. I sama sam dobivala nažalost prljavo, jednom baš starkice za bebu pa se dobro sicam da me muž pita, jel nije mogla malo ih bar obrisati prije slanja, mene bilo sram umjesto nje. Al šta je tu je, ima nas svakakvih.
2022 12 16
I otad sam rekla obuću više nikad tu..
2022 12 16
Ja se nekak ne usudim rabljenu obuću kupovati, citala sam dosta o smrdljivim cipelama i to mi je odbijanac😂😂😂samo novu, jednom sam uzela par puta nošene zimske buce od dečka i stigle su savrseno čiste. Ali odjeća mi nekad zna stići ustajalog vonja u nekoj staroj potrganoj vrećici i neznam kaj bi prvo s njom...
2022 12 16
Perem i cistim cak i đonove prije slanja obuce... A sto se tice plasticnih vrecica, sve ih je manje, jer 95%trgovina daje one papirnate. Jednom sam neki debeli teddy kaput poslala kupilici u vreci za smece, u nista drugo nije stalo. 🙈 Ali sam kupila one roza mirisljave vrece sa vezicom i nadala se da nece zamjeriti. Srecom curka je bila ok.
2022 12 16
Čistim i džonove. Nemožeš prodavati prljavo. Sve perem i peglam.
2022 12 16
😂😂😂Ima sad platnenih, al vjerovatno se svima šećer digne od njih, nezna covjek kud bi s njima. Ja lijepo u papir zamotam kao da sam poslala poklon🤭, ili u ikea vrečice, one za zamrzavanje. Da, znam da je nekima normalno nositi prljave cipele, ono, to su cipele, trebaju biti prljave, pa valda takve i pošalju...
2022 12 16
> Nitospitos: > 😂😂😂Ima sad platnenih, al vjerovatno se svima šećer digne od njih, nezna covjek kud bi s njima. Ja lijepo u papir zamotam kao da sam poslala poklon🤭, ili u ikea vrečice, one za zamrzavanje. > Da, znam da je nekima normalno nositi prljave cipele, ono, to su cipele, trebaju biti prljave, pa valda takve i pošalju... I ja sam razmisljala da pocnem zamotavati u ukrasni papir, ali ipak vise volim u bilo kakvu plasticnu vrecicu...za slucaj da paket u transportu pokisne, smoči seitd., robica ce ostati suha 😏
2022 12 16
Istina, onda još u onu fancy vrećicu za smeće 😄😄, ja motam u onaj tanki papir kao iz cvjećarnice. ( btw ona tvoja maison majica je mirisala božanstveno🌺🥀🌹)
2022 12 16
> Nitospitos: > Istina, onda još u onu fancy vrećicu za smeće 😄😄, ja motam u onaj tanki papir kao iz cvjećarnice. ( btw ona tvoja maison majica je mirisala božanstveno🌺🥀🌹) Ornel Shu Shu Majushka omeksivac 😁
2022 12 16
Hvala! 😊😊
2022 12 16
To mi nije higijenski ni ugodno, kupiti i nositi tuđu obuću. Ne nosim ni sestrino ni kćerino, nosimo isti broj. Ovdje kupim isključivo novo ili samo isprobano po kući, inzistiram na toj informaciji. Blato, joj, hvala, ne bih. Nisam neka fina dama, ali svatko treba nositi svoje cipele. Kad im je kraj idu u miješani otpad. Godišnje bacim otprilike jedan par.
2022 12 16
Ajme, sanjaurban... Nisam to od tebe očekivala... Obuća umjesto u miješani ide u reciklažno dvorište 🥰
2022 12 17
> teehee: > Ajme, sanjaurban... Nisam to od tebe očekivala... > Obuća umjesto u miješani ide u reciklažno dvorište 🥰 Šta da? A di onda idu cipele iz reciklažnog???? Pomiješaju se u miješani otpad....hahahah. Ide moj susjed neki dan i nosi 3 prozirne vrećice u miješani,,,,,i sve mu neugodno, a ja se pravim da ne vidim.....
2022 12 17
1 2