Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Negativna od Ormaric_iz_Pule

Pozdrav, pisala sam na temi lazni profil, ali cu i ovdje. Dobila sam negativnu od sumnjivog profila. Korisnica nije imala povratnih u vrijeme nasih dogovora, kasnije jednu od profila s nula ocjena. Dogovarala sam kupnju bunde. Odlucila riskirati, ali kad sam trazila podatke za uplatu vidjela sam da ne postoji pod tim imenom i prezimenom na d.mrezama (ok nema veze), ali broj mobitela je registriran u Tajvanu. Nema viber/vocap, ali kad se upise taj broj u google ispadne popis svih brojeva s Tajvana koji se po 1 znamenci razlikuju i taj broj je tu. Sama komunikacija mi je malo bila cudna (padezi i sl.) pa sam ipak odlucila odustati. Odmah je dosla negativna, i poruka da sam prijavljena i sl. U neg.pise da sam ja nova korisnica (sve skupa mi smrdi sto bi se reklo). Mozda grijesim ali evo. Ormaric iz Pule je korisnicko ime.
2022 12 23
Vidi se da je lažni profil, prevara. Također, cijene su preniske. Javite se adminu da obriše.
2022 12 23
Hvala. Poslala sam poruku. Moguce je da su neke cure nasjele jer su bile jos dvije stvari po nenormalno niskim cijenama. Meni se prijeti i pise svakakve gadarije, kaze da dvije cure cekaju od nje paket...pa evo da upozorim.
2022 12 23
Ma sta pises ti. Sram te bilo prijavljujes profil koji je poslao tri paketa, cure su zadovoljne sa poslanim. Sram te bilo! Nove profile sabotiras. To sto si ljubomorna pa si ne mozes prodat orinal dobre stvari po povoljnoj cijeni to je tvoj problem. Srami se. Nove profile koji rabljenu robu po povoljnoj cijeni prodaju prijavljujes. Kako te nije sram. Nekome ko je tri osobe dao za malo nesto sto vrijedi puno! Sram te bilo!!!!!
2022 12 23
Katastrofa sta pisete o djevojci koja je meni prodala za 400kn cizme koje vrijede 2000kn. I jos se prekrasna suranja bila. Tako tople rijeci. Srami te sta pisete o toj djevoci. Njezina prijateljica na krpicama ima preko 2000 pozitivnih, otvorila je profil zbog nje i kupaca koji ce si ustediti za neke stvari koji si ne mogu priustit...sram Vas bilo tako pisati. I ja cu Vas osobno prijaviti.
2022 12 23
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/75630662945c32477bbe7452a81c3936.jpg) prijavljeni ste gosp. FRAGARIA
2022 12 23
Piše mi poruke da me Bog teško kazni povodom blagdana u inbox i takve bedastoće :D Uglavnom, ne nasjedajte cure, stavim u naslov teme i ime profila. Admin će nadam se blokirati ga, obavijestila sam ga.
2022 12 23
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e6a2c1ebe3298f94f6224fa0b4734e8d.jpg) i hoce na ovkavo ponasanje!
2022 12 23
obrisala je dio svojih poruka koje bolje da ne stavljam ne treba gubiti živce, tko zna odakle je osoba blokirati profil i bok
2022 12 23
Da svoje podatke, ionako Vase nitko ne zna. Najlakse drugima uzimat pa javno klevetat, a svoje skrivat https://mojekrpice.hr/forum/t/279977/oprez-lazni-profil
2022 12 23
Sve vidljivo na linku
2022 12 23
> Vanja_Mlinaric1: > Katastrofa sta pisete o djevojci koja je meni prodala za 400kn cizme koje vrijede 2000kn. I jos se prekrasna suranja bila. Tako tople rijeci. Srami te sta pisete o toj djevoci. Njezina prijateljica na krpicama ima preko 2000 pozitivnih, otvorila je profil zbog nje i kupaca koji ce si ustediti za neke stvari koji si ne mogu priustit...sram Vas bilo tako pisati. I ja cu Vas osobno prijaviti. Nisi se ni potrudila da ne izgleda kao da je jos jedan tvoj profil, ormaricu iz Pule 😂😂
2022 12 23
Jadni ste. Ko god da je iza ovog profila koji je meni stavio 2 negativne a ima 33 negativne...super vam je job 🤣🤣![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/ebc98fca60447e94eb16ae3dda647fdb.jpg)
2022 12 23
> Chanella: > > Vanja_Mlinaric1: > > Katastrofa sta pisete o djevojci koja je meni prodala za 400kn cizme koje vrijede 2000kn. I jos se prekrasna suranja bila. Tako tople rijeci. Srami te sta pisete o toj djevoci. Njezina prijateljica na krpicama ima preko 2000 pozitivnih, otvorila je profil zbog nje i kupaca koji ce si ustediti za neke stvari koji si ne mogu priustit...sram Vas bilo tako pisati. I ja cu Vas osobno prijaviti. > Nisi se ni potrudila da ne izgleda kao da je jos jedan tvoj profil, ormaricu iz Pule 😂😂 To sto Vi varate i radite ovdje svakakve stvari to je Vas problem a ne moj. Ne laje pas zbog drugih nego zbog sebe. Bas me zanima koliko Vi profila imate cim znate da se moze ocito vise profila imat pa ostavljate negativne
2022 12 23
Ahahahahhahah da, toliko isti stil pisanja da bi dijete iz 5.b. skužilo da je riječ o istoj osobi :D :D Kakva komedija!
2022 12 23