Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Foreo UFO / Bear iskustva

Pozdrav cure, dobila sam na poklon gift card i uzela bih si Foreo UFO ili Foreo Bear. Puno sam čitala o oba uređaja i jasno mi je da rade različite stvari, no kroz neko bih vrijeme vjerojatno uzela oba, ali za prvu ruku sad samo jedan pa me zanima kakva su vaša iskustva s njima? UFO mi se čini super, ali ne znam radi li neku drastičnu razliku u odnosu na obično stavljanje sheet maske? Bear mi se također čini super, po videima vidim trenutne rezultate, koji doduše nisu trajni, ali me zanimaju i vaša iskustva iz prve ruke? Hvala 😊
2022 12 30
bear je ugodan za korištenje, uzmeš bilo koju gel ili hijaluronsku kremu i vrtiš po licu, moraš bit ustrajan u korištenju za rezultate. Imaš jeftinijih ovdje za kupiti, preporučujem. Dok maske.. ne znam, radije koristim Kiehls i kiko milano
2023 01 03
UFO sam imala i brzo ga se rijesila. Ne radi nista, bolje je imati dobru skincare rutinu. Tretinoin, azelaicna kiselina, dobra krema i svakodnevno nanosenje spfa su mi napravili totalnu promjenu, UFO mi je bio dosadan i naporan. Bear bi mogao funkcionirati, opcenito mikrostruja funkcionira ali treba svakodnevno koristiti. Necete vidjeti rezultate ako ne koristite redovito. Isto tako kad prestanete koristiti, odu rezultati. NuFace uredaj je jako popularan, za njega sam cula jako puno dobrih stvari.
2023 01 04
Imam oba, moj glas ide za Bear :)
2023 01 25