Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Sretna nova valuta! (Tema o dizanju cijena)

> sanjaurban: > Da, ljudi su ljuti i ne žele da njihova jakna košta manje nego usrane septolete za grlo koje su, gle čuda, skočile na 69 kn. Rekla sam si da ću grgljati slanu vodu od danas :@ Bolje je grgljati žličicu soda bikarbone u 2 dcl vruće vode pa ispljunuti.
2023 01 05
Ja sam smanjila sve cijene na profilu jer mi je cilj riješiti se onoga što ne nosim ,a nemam mjesta za nove stvari. Ne hodam po kavama, ne posjećujem kozmetičke salone, a kuma mi je frizerka pa plaćam samo materijal. Umjesto toga počela sam hodati u teretanu i to mi više znači za psihu i zdravlje.
2023 01 05
Pratim cijenu alpro vanilije već nekoliko mjeseci, samo raste i raste, za dvije kune nakon uvođenja eura. U kauflandu mu je najpristojnija cijena, a u kafiće rijetko zalutam pa ne znam. Ono što znam jest da ćemo i mi zaokružiti cijene usluga, i to na prvu okruglu brojku. Razlika bi trebala biti u lipama.
2023 01 05
Nije od životne važnosti, ali Pandora Hrvatska. Kud su cijene njihova nakita kod nas uvijek bile visoke, a sniženja sramotna (sestrična mi je u Njemačkoj naručivala kad su imali rasprodaju i to se stvarno isplati), sad su cijene za 50 do 100 kuna više. Narukvica koja je koštala 620, sada košta preko 700. Privjesak koji je koštao 520, sad košta 650. I tako...
2023 01 06
> Tamara5485: > Nije od životne važnosti, ali Pandora Hrvatska. Kud su cijene njihova nakita kod nas uvijek bile visoke, a sniženja sramotna (sestrična mi je u Njemačkoj naručivala kad su imali rasprodaju i to se stvarno isplati), sad su cijene za 50 do 100 kuna više. > Narukvica koja je koštala 620, sada košta preko 700. Privjesak koji je koštao 520, sad košta 650. I tako... ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7591607467781626f56804382e3aa3bd.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/03d8c13049b8a157d11f7f48a6c44a70.jpg)
2023 01 06
Držač za privjeske kod nas snižen na 40,60 eura a u Njemačkoj 19 eura. Zar to nije žalosno s obzirom na naš i njihov standard.
2023 01 06
Rižino mliko u DM-u pojeftinilo cijelu kunu. Mangova vesta koju čekam da se snizi- piše da je snižena ali cijena joj je opet 169 kn, toliko je i bila. Ima svega..ali jedno je sigurno- ono što koristimo i bez čega ne možemo- moramo kupiti. Nisu krivi samo dućani, krivi su i dobavljači, ako je nabava poskupjela, onda i dućan mora podići cijenu, inače neće imati zaradu.
2023 01 06
> MelitaPLBacani: > Ja sam smanjila sve cijene na profilu jer mi je cilj riješiti se onoga što ne nosim ,a nemam mjesta za nove stvari. Ne hodam po kavama, ne posjećujem kozmetičke salone, a kuma mi je frizerka pa plaćam samo materijal. Umjesto toga počela sam hodati u teretanu i to mi više znači za psihu i zdravlje. Ima onih koji su dosta spustili cijene ovih dana, to sam baš primijetila, i lijepo sam se iznenadila. Ja sam se prepala kad sam ušla u dućan pa sam neke cijene na profilu prepolovila u nadi da se netko tko se dvoumio oko kupnje i odluči za nju, samo da se utješim s nekom malom uplatom🤣 No razumijem i one koji će podići cijenu za par kuna. Pa ako im je sve oko njih poskupilo, imaju pravo probati izvući 10, 15 kn više iz nove majice. No ono što je korisnica Boston napisala, skok cijene s 350 na 500kn mi je već smiješan. Ali dobro, svatko ima pravo odrediti svoje cijene, baš nitko nije prisiljen kupovati robu, pogotovo onu koja mu je preskupa i bok, nema drame. Kako će biti za par mjeseci, vidjet ćemo, ali sretno nam bilo 🤗
2023 01 06
Kako sam već pisala, cijene su porasle i prije uvođenja eura. A s eurom su još dodatno zaokružene na više. Eto, prije eura je hrana za bebe Babimil poskupila sa 70 na 80 kn. To je samo jedan od proizvoda za djecu. A puno ih je više. Susjeda se žali na poskupljenje cigara, kaže da je platila u eurima, a preračunato ispada nekoliko lipa više. Nisam pušač, ali ju opet razumijem. To je jedini luksuz koji si priušti. Mislim da će svatko od nas to poskupljenje osjetiti upravo na proizvodima koje kupuje često. I većina će si odrediti što mora kupiti, bez čega ne može te na čemu može uštediti 🤷‍♀️
2023 01 06
Je li netko možda bio u tim trgovinama tipa Tedi? Baš me zanima jesu ostavili cijene 1 euro na originalnim pakiranjima nekih stvarčica ili su prepravili na više. Obično je kod nas uvijek bilo prije zaokruženo na 8 kn.
2023 01 06
Istina, cijene svakim danim sve vise i vise skacu u nebesa, tu sam vec neko vrijeme i vide se razlike Jedino ja svakim danon sve vise i vise snizim cijenu da kupcima bude pristupacnija. Ne kazem to da se “hvalim” nego mi se fakat nekad cini kao da su ljudi na krpicama da zaraduju novac. > teodora1: > > Boston: > > Sretna Nova godina i sve najbolje. Sada malo gledam i odmah naletim na oglas jer je ovih dana bio objavljivan više puta tako da znam sigurno da je artikl bio 350kn.Sada vidim da je nova cijena 498kn.Korisnica ima preko 600 povratnih, znači nije nova ovdje. Znam da će sada neke napisati da svatko ima pravo stavljati i mijenjati cijenu kako hoće ali me uvijek odbijaju takvi profili. Tako da povećanja će biti svugdje pa i ovdje. > Otvorila sam slicnu temu.Prodavacica je porastom interesa povisila cijenu.Pratila sam kasnije,cijena i dalje stoji ali od 6 zainteresiranih je ostalo 0.Znaci,nije netko lud.
2023 01 06
> Eisen77: > Je li netko možda bio u tim trgovinama tipa Tedi? > Baš me zanima jesu ostavili cijene 1 euro na originalnim pakiranjima nekih stvarčica ili su prepravili na više. > Obično je kod nas uvijek bilo prije zaokruženo na 8 kn. Bila sam ja. Cijene su iste samo su markerom prekrižili to "1 eur" te stavili "1 15" centi točnije 8 kuna.
2023 01 06
> Eisen77: > Je li netko možda bio u tim trgovinama tipa Tedi? > Baš me zanima jesu ostavili cijene 1 euro na originalnim pakiranjima nekih stvarčica ili su prepravili na više. > Obično je kod nas uvijek bilo prije zaokruženo na 8 kn. Bila kupit poklon vrećicu, nalijepljena cijena 8 kn, ispod je 1euro, platila 1,06 E. Meni je jasno da ne mogu biti istaknute sad sve njihove cijene u eurima na artiklima jer imaju sveukupno 3 prodavača u dućanu, a milijun sitnih stvari. Ja se ne zamaram previše, kupim što trebam, malo prošvrljam i kući.
2023 01 06
Mango Anne hlače poskupile s 200kn na 230kn taman pred promjenu eura (29. 12.). To su iste hlače, samo što sam kupila jedan par negdje u 10.mj, i jedne krajem 12. mjeseca i sada su 30kn skuplje (iako su vjerojatno izvađene iz iste kutije).
2023 01 10
ja sam ljuta jer je na aparatu za kavu i grickalice (koji imam na poslu) cijena skočila 40% sada kada je euro.
2023 01 13