Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Tisak slanje ne radi

Išla sam poslati pakete na dva tiska ali ni jedan ne šalje pakete. Kažu da ne radi sustav i da ne znaju kad će proraditi. Ima li netko koju info više?
2023 01 02
Od kada je taj problem?
2023 01 02
> innanateya: > Od kada je taj problem? Valjda od danas i prelaska na euro...
2023 01 02
Prije 5 6 dana sam slala paket. Dobila sam online TP i papir i racun od kad sam poslala paket, sad gospodi koja tvrdi kaze da paketa nema. A ja imam njihov mail i sliku papirica di je TP i racun. Meni tisak nista ne odgovara na mail. Ne mogu mi vratit poslano, a doticna me trazi povrat. Ne znam sto da radim. Pocetkom 12 mjeseca sam poslala pakete i sve je bilo u redu na vrijeme. Sad vise sa tiskom nista nije u redu.
2023 01 02
> Irena_Bozic07: > Prije 5 6 dana sam slala paket. Dobila sam online TP i papir i racun od kad sam poslala paket, sad gospodi koja tvrdi kaze da paketa nema. A ja imam njihov mail i sliku papirica di je TP i racun. Meni tisak nista ne odgovara na mail. Ne mogu mi vratit poslano, a doticna me trazi povrat. Ne znam sto da radim. Pocetkom 12 mjeseca sam poslala pakete i sve je bilo u redu na vrijeme. Sad vise sa tiskom nista nije u redu. Ti majmune nisi ništa slala. Prestani varati napaćeni narod.
2023 01 02
> Irena_Bozic07: > Prije 5 6 dana sam slala paket. Dobila sam online TP i papir i racun od kad sam poslala paket, sad gospodi koja tvrdi kaze da paketa nema. A ja imam njihov mail i sliku papirica di je TP i racun. Meni tisak nista ne odgovara na mail. Ne mogu mi vratit poslano, a doticna me trazi povrat. Ne znam sto da radim. Pocetkom 12 mjeseca sam poslala pakete i sve je bilo u redu na vrijeme. Sad vise sa tiskom nista nije u redu. Pa jel piše da je zaprimljen na prodajno mjesto kad se unese broj?
2023 01 02
Ma to je prevarantica o kojoj pišemo već treći put, ovo joj je treći profil
2023 01 02
> Fraagaria: > Ma to je prevarantica o kojoj pišemo već treći put, ovo joj je treći profil A taman sam joj otišla na profil. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2023 01 02
Ma da...druga dva su bila Ormarić iz Pule, i Lorena nešto.. još su te teme na forumu i evo vidim da je jednu curu prevarila...
2023 01 02
A joj. Ja sam danas ujutro slala bez problema.
2023 01 02
> Fraagaria: > Ma da...druga dva su bila Ormarić iz Pule, i Lorena nešto.. još su te teme na forumu i evo vidim da je jednu curu prevarila... Iz ovog ja ne razumijem ko je prevarantica.
2023 01 02
Irena Bozic, blokirana je već..
2023 01 02
Poslala danas isto bez problema.
2023 01 02
A ja evo i danas išla probati poslati pa kažu opet da ne radi...
2023 01 03
Također jutros nisam mogla poslati info sa mog tiska je bio radovi na sustavu, popodne će proraditi
2023 01 03
1 2