Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pomoć prevara

> SanjicaSanjci: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/091f280ba51d032b9f8d5b181b73a0d0.jpg) Dobila je preko 10 upita za taj parfem, screenshotala je inbox, prijateljica joj se također javila i rekla joj je da je nazalost prodan tako da ..... Ocito se odlučila prodati bas meni🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 S obzirom na cinjenicu da sam vec imala uspijesnih suradnji sa profilima bez povratnih , uplatila sam bez razmišljanja.
2023 01 02
Lekcija za ubuduce Cim je profil s 0 povratnih Obavezno pretraziti slike koje koriste,pa se provjeri s koje stranice su uzete slike Na zalost,mi mislimo da ako smo mi posteni da su i ostali Sve je vise prevaranata na ovoj stranici Ja odavno pusem i na hladno S novim profilom mogu surađivati samo kao prodavac,kao kupac sigurno ne
2023 01 02
> sanjaurban: > > Admin2nd: > > Prijaviti policiji, oni nama pošalju zahtjev za IP adresama pa se lako sazna tko je osoba. > Ovo je lipo znat!! Mislim da mnogi ne znaju da to tako funkcionira. > Znači sve će past kad-tad, još će ih se javno izopćit. Pa će bit zazivanja svetaca, Isusa i blagoslivanja. Čuj, primit lovu i pravit se mutava, ajme, da mi je bliže.... nekad me stvarno iživciraju ove situacije.. da to nije neka stara prevarantica koja je uprav izašla iz zatvora??? Sutra Cemo saznati 🤣 makar imam sumlju da je to nasa stara dobra A.B.
2023 01 02
> innanateya: > > SanjicaSanjci: > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/091f280ba51d032b9f8d5b181b73a0d0.jpg) > Dobila je preko 10 upita za taj parfem, screenshotala je inbox, prijateljica joj se također javila i rekla joj je da je nazalost prodan tako da ..... > Ocito se odlučila prodati bas meni🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 > S obzirom na cinjenicu da sam vec imala uspijesnih suradnji sa profilima bez povratnih , uplatila sam bez razmišljanja. Cijena je bila zaista privlačna. Dogodi se, da. Ponekad treba i malo sreće. Ovaj put je onda očito nas devet imalo malo više od vas. Nadam se da ste uspjeli stornirati nalog. I nadam se da će dolijati, jer je baš uzela maha. Bojim se da će se opet netko opeći.
2023 01 02
Drage moje, gdje prijaviti lažne profile ,,koje ostavljaju mail za komunikaciju - ništa na krpicama, kažu
2023 01 03
Pozdrav, mene ista prevarila, uplatila joj 500,00 kn. Slika tisak paketa ista, broj se ne vidi. Ako ikako mogu pomoć da je se nađe i kazni, tu sam. Slažem se, nije do tih novaca, ali iz principa da joj se stane na kraj!
2023 01 04
Ne znam cijelu priču, ali vidi se u opisu profila - irena i lorena imaju iste rečenice - Tu sam za vas... Ružice, sve je isto.
2023 01 07
Isuse bože... čitam i ne vjerujem!!?? Koji đon obraz :@
2023 01 07
Poz.stavila sam na prodaju 4 kosuljice- 31 e,javlja mi se osoba,malo je zensko ,na kraju musko,uplatio mi je preko pay peya 31 e meni i 55 e troskovi dostave ,šalje mi meilom potvrde- em mi je čudno sad žensko sad muško,slanje tiskom je 21,2z kn..o čemu pričsmo,odem na bankomat- uplate naravno nema ,pošaljem tipu svoju nevjericu kaj se tiće svega i tih 55 e i da sam išla kasnije na bankomat pog.piše mi da moram uplatiti 55 e da bi vidjela svoju uplatu od 31 e plus onih 55 kaj mlram prije uplatiti da bi vidjela 86 e- RADI SE O PROFILU DIANA SEEP- OPREZZZZZ ,narav o da nisam uplatila,to je za prijavu na policiju
2023 01 10
oprezzzz, isti profil i varijacije na njega tako pokušavaju varati već 3-4 godine
2023 01 10
1 2 3 4