Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pomoć prevara

> Fraagaria: > Ja sam bila jedna od tih cura, ali sam na vrijeme shvatila da se radi o prijevari, bio mi je sumnjiv način pisanja, imala je nula povratnih, nije je bilo na društvenim mrežama, i broj tel.registriran u Tajvanu. Drugi put kad je otvorila profil sam isto vidjela da se radi o njoj, otvorila temu-neki dan, profil blokiran na vrijeme. Sad je evo Vas nažalost prevarila, ne znam da li je još netko kupio nešto od nje, meni se javilo par cura u inbox da im je isto nešto smrdilo tu pa su odustale na vrijeme... > ali ovoj osobi treba stati na kraj definitivno. Meni nije ni dala broj 🤣
2023 01 02
Meni se predstavila kao Lorena Bozuc, ne postojeća.. mobitel ništa.. daje lažne podatke i evo nije dala broj jer se pomalo uči varati, na prvu je bila ultra smotana :D
2023 01 02
> PigmyPuff: > I uspjeh iz treće, zašto ljudi ne čitaju forum pffff Taj broj Rn , koji se javno ne smije napisati zbog zakona o zaštiti podataka nije dostupan online, niti je doticna igdje navedena na crnoj listi .
2023 01 02
> Fraagaria: > Meni se predstavila kao Lorena Bozuc, ne postojeća.. mobitel ništa.. daje lažne podatke i evo nije dala broj jer se pomalo uči varati, na prvu je bila ultra smotana :D Meni kao Irena Božić, bitno da je Bozić 🤣🤣🤣🤣🤣 Drugi put Ce biti Uskrs🤣🤣🤣🤣🤣
2023 01 02
Ahahahahahah, njoj je to jako važno znate, jer se meni u inbox prijetila da će me Bog teško kazniti za moje ponašanje za blagdane, a prije toga kad sam htjela uplatit novce me isti blagosljivljao :D :D
2023 01 02
Imamo broj računa treba netko staviti na crnu listu.
2023 01 02
Jos nam samo fali identitet, zatražila sam od banke storno transakcije jos 27.12. Sutra cu zvati da vidim sto je s time s obzirom da mi je receno da ukoliko su podaci lazni uplata postaje nevazeca tako da ih lovim na tu foru. Sustav sigurnosti im je koma
2023 01 02
Prijaviti policiji, oni nama pošalju zahtjev za IP adresama pa se lako sazna tko je osoba.
2023 01 02
> Admin2nd: > Prijaviti policiji, oni nama pošalju zahtjev za IP adresama pa se lako sazna tko je osoba. Sutra se planiram pozabaviti navedenim predmetom 😇
2023 01 02
Hvala na intervenciji administratoru i korisnici innantateya :")
2023 01 02
Slike parfema su uzete s ovog profila: https://mojekrpice.hr/items/zene/14245849/coco-mademoiselle-chanel-parfem-200-ml Znam jer se sjećam odsjaja s kutije. Uglavnom to sam mogla biti i ja. Javila sam se za taj parfem, ali ako se dobro sjećam imala je samo jednu pozitivnu povratnu ocjenu, pa sam planirala tražiti da mi pošalje tiskom, a ja platim tek po primitku. Međutim, očito se korisnica innanateya javila prije mene. Sad sam vidjela ovu temu, smrzla se, išla malo pročačkati po krpicama slike dotičnog parfema i naletila na ove fotke s profila čiji sam link stavila. Gotovo sam 100 % sigurna da su bile iste.
2023 01 02
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/091f280ba51d032b9f8d5b181b73a0d0.jpg)
2023 01 02
> Admin2nd: > Prijaviti policiji, oni nama pošalju zahtjev za IP adresama pa se lako sazna tko je osoba. Ovo je lipo znat!! Mislim da mnogi ne znaju da to tako funkcionira. Znači sve će past kad-tad, još će ih se javno izopćit. Pa će bit zazivanja svetaca, Isusa i blagoslivanja. Čuj, primit lovu i pravit se mutava, ajme, da mi je bliže.... nekad me stvarno iživciraju ove situacije.. da to nije neka stara prevarantica koja je uprav izašla iz zatvora???
2023 01 02
I još nešto; ako ima ustaljeni modus operandi onda je i ovaj profil Lkj_0000 koji ima jednu jedinu pozitivnu ocjenu i to baš od Irene_Bozic07 isto lažan i pretpostavljam njen. Na profilu je 11 artikala i svi su dodani danas, 2.1.2023. Ili sam paranoična?!
2023 01 02
> SanjicaSanjci: > I još nešto; ako ima ustaljeni modus operandi onda je i ovaj profil Lkj_0000 koji ima jednu jedinu pozitivnu ocjenu i to baš od Irene_Bozic07 isto lažan i pretpostavljam njen. Na profilu je 11 artikala i svi su dodani danas, 2.1.2023. > Ili sam paranoična?! mojekrpice. rs/tijanag-32376?page=1& yep
2023 01 02