Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

EUR na Krpicama

Drage Krpičarke, Promjene iz kuna u eure na stranici su spremne, no čekamo firmu koja posreduje između telekoma i nas da obavi svoj prelazak na euro. Usluge će cijenom biti prilagođene euru - npr VIP s 3,99 E na 4 E. Cijene artikala će biti konvertirane na dvije decimale npr. 4 kune u 0.53 EUR, ali to je u stvarnosti 3.99 kuna. Cijene ćete moći mijenjati kao i do sad.
2023 01 05
Hoće se automatski oglasi prebaciti samo na ove cijene u eurima ili će trebati u svakome brisati kune ili nešto mijenjati?
2023 01 07
možete li kod uploada artikla napraviti da se upisuju cijene u eurima, a ne u kunama?
2023 01 15
Zašto prva cijena nije u eurima (to je,nažalost,sada naša nova valuta),a druga u kunama ?!
2023 01 16
Pozdrav, čekamo posrednike da se prebace u euro pa ćemo onda moći i mi. Vezani smo pa zato moramo još malo pričekati.
2023 01 16
Koliko dugo još moramo čekati, već ide 3. tjedan u 2023. a mi smo još na kunama...
2023 01 21
> Admin2nd: > Pozdrav, čekamo posrednike da se prebace u euro pa ćemo onda moći i mi. Vezani smo pa zato moramo još malo pričekati. A za koga su vezani ovi sto prodaju orase na krpicama vec 4 mjeseca i nista im se ne brise :')
2023 01 22
U svim trgovinama zadržava se dvojno iskazivanje cijena tijekom cijele godine, zbog čega to ne bi bilo moguće i na krpicama?
2023 01 23
> ShangriLa: > U svim trgovinama zadržava se dvojno iskazivanje cijena tijekom cijele godine, zbog čega to ne bi bilo moguće i na krpicama? ja mislim da će biti dvojno i dalje, ali bilo bi logično da je prva cijena sad u eurima i da se omogući postavljanje i mijenjanje cijene u eurima, a ne u kunama. npr, ja ne želim imati cijenu 5,37 EUR nego hoću imati okruglu cijenu 5 ili 6 eura, a sad to ne mogu napraviti.
2023 01 23
> ShangriLa: > U svim trgovinama zadržava se dvojno iskazivanje cijena tijekom cijele godine, zbog čega to ne bi bilo moguće i na krpicama? Neka bude dvojno, ali cijenu više nema smisla postavljati u kunama jer se ni uplata ne vrši u kunama.
2023 01 24
> bambi_Zg: > > ShangriLa: > > U svim trgovinama zadržava se dvojno iskazivanje cijena tijekom cijele godine, zbog čega to ne bi bilo moguće i na krpicama? > ja mislim da će biti dvojno i dalje, ali bilo bi logično da je prva cijena sad u eurima i da se omogući postavljanje i mijenjanje cijene u eurima, a ne u kunama. npr, ja ne želim imati cijenu 5,37 EUR nego hoću imati okruglu cijenu 5 ili 6 eura, a sad to ne mogu napraviti. Samo napišite 37.67kn bude vam okruglo u eurima 5e, samo kad to natipkam na profilu piše 38, 5 eura. Pisite kune u lipama.🥰 Nadam se da sam pomogla dok krpice same ne prebace
2023 01 24
> GOLD_FASHION: > > bambi_Zg: > > > ShangriLa: > > > U svim trgovinama zadržava se dvojno iskazivanje cijena tijekom cijele godine, zbog čega to ne bi bilo moguće i na krpicama? > > ja mislim da će biti dvojno i dalje, ali bilo bi logično da je prva cijena sad u eurima i da se omogući postavljanje i mijenjanje cijene u eurima, a ne u kunama. npr, ja ne želim imati cijenu 5,37 EUR nego hoću imati okruglu cijenu 5 ili 6 eura, a sad to ne mogu napraviti. > Samo napišite 37.67kn bude vam okruglo u eurima 5e, samo kad to natipkam na profilu piše 38, 5 eura. Pisite kune u lipama.🥰 Nadam se da sam pomogla dok krpice same ne prebace ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d4c3990018795da9edea98bdd6f657bc.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f1c0497ed0ef7a48794120e9f588fa61.jpg)
2023 01 24
> GOLD_FASHION: > > bambi_Zg: > > > ShangriLa: > > > U svim trgovinama zadržava se dvojno iskazivanje cijena tijekom cijele godine, zbog čega to ne bi bilo moguće i na krpicama? > > ja mislim da će biti dvojno i dalje, ali bilo bi logično da je prva cijena sad u eurima i da se omogući postavljanje i mijenjanje cijene u eurima, a ne u kunama. npr, ja ne želim imati cijenu 5,37 EUR nego hoću imati okruglu cijenu 5 ili 6 eura, a sad to ne mogu napraviti. > Samo napišite 37.67kn bude vam okruglo u eurima 5e, samo kad to natipkam na profilu piše 38, 5 eura. Pisite kune u lipama.🥰 Nadam se da sam pomogla dok krpice same ne prebace nda, ali ne da mi se nagađati za svaku cijenu u eurima koliko je to točno kuna i lipa, odlučila sam čekati dok ne promijene ;)
2023 01 24
Ako prodajete na njuškalu, tamo vam cijenu u EUR prikaže u kunama (s lipama, za razliku od krpica) - ako tu cijenu u kunama napišete tu, bit će vam lijepo zaokruženo :) bizarno da uopće to moramo raditi, ali eto...
2023 01 25
U ovom kalkulatoru možete u lipu konvertirati i upisati tu cijenu u kunama pa će bit euro zaokružen kada stavljate oglas ovdje, tako ću ja jer mi se više ne da čekati :') xe. com/currencyconverter/convert/?Amount=5&From=EUR&To=HRK
2023 01 25
1 2 3