Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

EUR na Krpicama

ja se ne zalim, i dan danas sve gledam i preracunavam u kune 😂 tesko mi se oprostit od njih haha tak da je i bolje da jos ostaje dvojno prikazivanje 😂☺️
2023 01 29
Super ste riješili stvar, stvarno..... Dakle, 7 E je i 50 i 55 kn. Gledam svoje omiljene sad, ništa nije uredu. Zaokružili ste E na cijeli broj. Pa sad jel 50 ili 55 kn bilo, vama svejedno. Sad se mi trebamo natezat/dogovarati međusobno kolika je stvarno cijena. A raspon od jednog cijelog do drugog E je 7,5 kn. Za artikl od 100 E nije bitno. Ali za nešto od 2 ili 3 E bome je. Mislim da polako i ja odustajem od krpica, a bila sam optimistična svo ovo vrijeme
2023 02 01
Jaooo, koja zbrka :o :') Pa sad uopće ne prikazuje cente, ali ih ipak preračunava u kune :') :') Ludnica! Sad sam oglasila nešto po cijeni od 2,50 EUR. Izbacilo je samo okruglu cijenu od 2 EUR, ali vidim da je u kunama preračunato i ovih 50 centi. Pa tko će to pohvatati?!
2023 02 01
Da, ne prihvaća cente, to je priličan problem (ali ih preračunava u kune :D) Između 1 i 2 € je 7,5kn razlike, teško mi je odrediti cijenu samo u eurima... tako da će kod mene na skoro sve cijene biti očito popusta :D
2023 02 01
Ne mogu unest cijenu npr. 5,50. Nesto ne stima kod preracunavanja!
2023 02 01
Ne štima ode puno toga, tako da mislim da idem ja sa krpica na face, tamo ionako ima više prometa.
2023 02 01
> NadaMihaljevic: > Jaooo, koja zbrka :o :') > Pa sad uopće ne prikazuje cente, ali ih ipak preračunava u kune :') :') > Ludnica! > Sad sam oglasila nešto po cijeni od 2,50 EUR. Izbacilo je samo okruglu cijenu od 2 EUR, ali vidim da je u kunama preračunato i ovih 50 centi. > Pa tko će to pohvatati?! Dakle... do neki dan nije pokazivalo lipe, sad ne pokazuje cente. Meni su gotovo sve cijene za 50 centi niže u eur, a u kn su kak trebaju biti, samo imaju lipu- dvije viška/manjka.
2023 02 01
Ima kakvih vijesti u vezi problema? Jer dok se ne riješi neću ni postavljati oglase, s obzirom da mi je većina stvari 4, 5 eura nije mi svejedno ovako zaokruživati...
2023 02 02
Treba podesiti iznose na način da se može upisati cijena i u centima, npr. 4,90 ili 2,50 Eur. A koliko vidim nije dobro ni preračunavanje kuna u eure ili obrnuto. Očito nije podešen fiksni tečaj konverzacije.
2023 02 02
Ja napišem,1,5 €, na profilnoj piše 1 €. Kad uđeš u oglas vidiš da je 1,5 €.
2023 02 04
> Vikili: > Ja napišem,1,5 €, na profilnoj piše 1 €. Kad uđeš u oglas vidiš da je 1,5 €. 🤣🤣🤣, ja plavuša pomislila da je to ide automatski. A to vi u oglasu naglasite 🤔 Toga se nisam sjetila🙆‍♀️😃
2023 02 04
Znači, moguće je zaokruživati na decimale u valuti koja više ne postoji. Prejako. :) I zar ne bi 2,5e trebalo zaokruživati na 3, umjesto na 2, ako se već zaokružuje? Uostalom, ma što ja i pitam? :)
2023 02 04
Artikl koji mi je bio 10 kn zaokružen na 1 euro... cirkus. Admin, ništa?
2023 02 04
Znači, ja sam upravo skužila da sam neki dan artikl prodala po nižoj cijeni jer je ova stranica zaokružila cijenu na manji broj, a ja to nisam primijetila jer se nitko od admina nije udostojio obavijestiti na ovu debilanu pa da korigiramo cijene ili makar da to iskomunicirati kupcima. Više me ništa ne iznenađuje na ovom smeću od stranice.
2023 02 04
> Desinićka: > Znači, moguće je zaokruživati na decimale u valuti koja više ne postoji. Prejako. :) > I zar ne bi 2,5e trebalo zaokruživati na 3, umjesto na 2, ako se već zaokružuje? Uostalom, ma što ja i pitam? :) 2,60 zaokruži na 3 ,:) Decimale na eur ne štimaju. Dok se to ne riješi, u svaki oglas sam stavila "pravu" cijenu u opis. Ne vidim drugo rješenje.
2023 02 05