Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Preusmjeravanje tisak paketa

Sutra planiram zvati korisničku službu da mi preusmjere paket koji je već stigao u Grubišno polje za Zg. Razlog je taj što danas tisak nije radio iako je trebao, a ja sutra idem za zg, a nedjeljom po rasporedu tisak također ne radi. Jel to uspjelo nekom? 😓
2023 01 07
Znači paket je stigao u četvrtak, a u petak, danas i sutra tisak ne radi... Mada je danas trebao raditi. To bih navela kao izliku.
2023 01 07
Na njihovom webu pise da nije moguce preusmjeriti.
2023 01 07
Na žalost teško će Vam to poći za rukom jer su to procedure... Da Vam i uspije možda biste morali još nešto dodatno i platiti. Najbolja opcija bi Vam bila da zamolite nekoga da podigne paket umjesto Vas u pon pa de ga onda od njega preuzmete, ili ako baš ne možete čekati, da Vam pošalje paket u Zg. Moguće je da su si spojili jučerašnji praznik i današnji dan pa da zato nisu radili.
2023 01 07
Moguce je traziti preusmjeravanje preko korisnicke sluzbe,neki dan sam to uradila,bez navodjenja razloga,bez troskova.
2023 01 08
Oo znači ima nade, hvala. Pokušat ću ih danas nazvati 😁
2023 01 09
Evo da javim, možda će koristiti nekome informacija; upravo sam zvala i paket je preusmjeren iz Grubišnog polja u Zagreb bez ikakvih pitanja i problema, čak i bez dodatne naplate. Pohvale za tisak paket!
2023 01 09
Odlična informacija, dobro je znati ☺️
2023 01 10