Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Gdje prodati kovanice kuna.

Pozdrav svima, imam 33 komada kovanica kuna od 1 lipe do 2 kune. Zanima me gdje mogu te kovanice prodati. Prodala bi ih po bilo kojoj cijeni samo da ne moram čekati u dugačkim redovima banke i pošte. Hvala na pomoći. Ako koga zanima ove kovanice su u pitanju. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8edcc21b8eb6f275a5b3e15229f4d03a.jpg)
2023 01 10
Preporučila bih Vam aukcije. hr Numizmatika je jedna od najbrojnijih kategorija a i sad se dobro prodaju kovane kune i lipe.
2023 01 10
Ili se još malo strpite sa prodajom jer se predviđa za koju godinu velika vrijednost(naravno ne svih,nego određena godine i izdanja,latinski natpis,obljetnice... )ovdje vam je popis pa ako imate koju od navedenih to bolje spremite a za ostale ništa, uspomena hehe Pogotovo neparne godine... https://www. tportal.hr/biznis/clanak/spremajte-kune-i-lipe-mogle-bi-vrijediti-pravo-bogatstvo-numizmaticar-otkrio-koje-kovanice-se-isplati-cuvati-20230108
2023 01 11
Ako vam nije bitna cijena, već samo da dobijete realnu vrijednost zamjene, možete tokom cijele godine to zamjeniti. Možda budete trebali nekad u poštu, finu ili u banku pa usput i to obavite. Ako mislite dobiti nešto veću vrijednost, morat ću vas razočarati, ali od ovih primjeraka zasad jedino bi lipe netko mogao tražiti. Ali tko skuplja kovanice, već se onda s ovim primjerima opskrbio, jer su tiskani u dosta primjeraka i lakše ih je nabaviti. Tko zna, stvarno može ljude uhvatiti nostalgija pa bude još više sakupljača pa tko kreće ispocetka trebat će i ove godine izdanja. Zasad su najtraženije 1 ili 2 lipe od 2021 i 2022 godine, a i kovanice od 25 kn, posebno tzv. puzzle, Pelješki most. A i od Sveučilišta, jer nije tiskana u previše primjeraka.
2023 01 13
... i baš sve u detalje piše u linku koji sam vam poslala iznad... baš sve do jedne kovanice se traže(nikako 1 i 2 lipe samo niti 25kn)bit je u obilježjjima,godinama... te stanju istih a u opisima piše točno koja godina,obilježje itd... s godinama će vrijednost rasti a kao što sam i rekla vaše navedene ništa osim ako na poleđini nađete nešto od navedenog u članku ... tako da vam je najpametnije sutra do ponoći kupiti zvakace za njih...
2023 01 13
Ne razumijem zasto svi misle da ce zaraditi na kovanicama Sto bi Vi da dobijete za te kovanice Sve sto sam imala dala u trgovini prilikom kupovine samo da ih se rijesim Bez ikakve poste,banke i cekanja u redu Prije par dana u Plodinama na kasi zena ispred mene hoce platit sa kovanicama,iznos 13 kn,zena pripremila 13kn kovanica,kaze prodavacica ja to ne mogu uzeti Ne smijem imati vise od 50 kovanica u kasi,na kraju je ipak uzela(okretala ocima,ali je uzela) Uz to sve prica s drugom prodavacicom kako ne zna sta ce,nema vise kovanih eura,ne moze se snaci A ja iza nje cekam u redu,i mislim si tko te je takvu zaposlio tamo
2023 01 15