Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prodani artikl koji nije prodan

Pozdrav, nekoliko puta mi se dogodilo da sam se javila za neki artikl kojeg sam htjela kupiti i prodavačica mi je rekla da je prodan. Artikl nije imao oznaku prodano ili rezervirano, ali ok, pretpostavljam da je zaboravila ili se još dogovara s kupcem. No i neko vrijeme nakon toga artikl i dalje stoji kao dostupan i skuplja lajkove. U čemu je kvaka? Čisto me zanima koja je logika nakon toga, jer je ne vidim. Je li da privlači pažnju na profil, s obzirom da je među popularnim artiklilma (iako to nije uvijek bio slučaj)?
2023 01 18
Vjerojatno je to u pitanju, da privuku pažnju. 🙂
2023 01 18
Nedavno sam se jednoj korisnici javila za dosta jeftinu dječju igračku (20kn). I isto je rekla da je prodano. Iako nije bilo označeno u oglasu. 🤷‍♀️ Gubitak vremena za sve koji pitamo tako. Mogu privlačiti pažnju, ali meni je zapela za oko ta igračka, nije mi se dalo gledati što još ima na profilu. Kako mi je bilo u omiljenima, za mjesec dana sam ipak vidjela da je stavila prodano.
2023 01 18
Baš me zanima da li im pali ta taktika, po meni je to glupost. Ne stavljam da je prodano dok ne dobijem uplatu na račun jer svašta može biti dok traju dogovori, ali čim dobijem idem odmah označiti jer mi nije u cilju navlačiti si ljude da ispituju za nešto što je prodano i da svima moram odgovarati da nije tako da mi zbilja nije jasno kako se to nekome da uopće i koliko slobodnog vremena za to ima ,:)
2023 01 18
a nekad i odustanu ljudi od kupnje ili se ne jave, a nismo baš tako brzi na odgovaranju pa ostane neprodan a meni je ipak najbolje pitati je li sobodno pa kad odgovoriš da je, onda tišina onda ti pitaš pa jel vas zanima, a onda ide odgovor "javit cu se ako budem htjela kupit" :) ahaaaaa ...
2023 01 18
To rade one sto im je oglas na naslovnoj strani Prodan davno,ali drze ga oglasenim zbog pregleda na profil Sta prodam,oznacim prodano nakon uplate Jer dogodilo se da se jave,uzmu podatke,a nikad ne uplate Kad kupac preuzme,obrisem oglas Ne vidim svrhu da stoji ,a nema vise te stvari
2023 01 18
veči problem prodan artikla što je prodan i stoji, mjesecima ...ne kužim to ...pa ne želim gužvu po artiklima odmah ga brišem čim kupac potvrdi da je sve ok ...
2023 01 18
> kozmetika88: > To rade one sto im je oglas na naslovnoj strani > Prodan davno,ali drze ga oglasenim zbog pregleda na profil > Sta prodam,oznacim prodano nakon uplate > Jer dogodilo se da se jave,uzmu podatke,a nikad ne uplate > Kad kupac preuzme,obrisem oglas > Ne vidim svrhu da stoji ,a nema vise te stvari Dva puta sam se javila za artikle koji nisu bili na naslovnoj stranici, već sam ih preko tražilice našla, budući da sam to ciljano tražila. I isto sam dobila odgovor da je prodano, a stoji oglas još i sad, a korisnice su aktivne. Pa evo stvarno ne znam što time dobiju,
2023 01 18
> Desinićka: > > kozmetika88: > Dva puta sam se javila za artikle koji nisu bili na naslovnoj stranici, već sam ih preko tražilice našla, budući da sam to ciljano tražila. I isto sam dobila odgovor da je prodano, a stoji oglas još i sad, a korisnice su aktivne. Pa evo stvarno ne znam što time dobiju, Mozda im je zao prodati tu stvar,ali zasto ju onda oglase Mozda ne zele prodati po oglasenoj cijeni,i to mogu promjeniti Ili uopce vise ne znaju di im se ta stvar nalazi,ima i takvih Velika vecina ovdje se ne zna ponasati niti kao prodavac a ni kupac Ne znam sta bih mislila Za neke stvari sam poslala upite,nema nikakvog odgovora,niti prodano ,niti slobodno,ni a ni b Pa napisi makar,necu ti prodati,necu s tobom surađivat i amen
2023 01 18
Može biti i to, ja sam prije godinu dana htjela košulju uzet, cura ju nije mogla naći, još uvjek je na prodaju. Vjerovatno su profili sa vise artikala ljepši za vidjeti i primamljiviji su, a ako oglasim nesto sto se većini sviđa, pogldat ce cijeli moj profil😀😀😀 U biti ja tako i kupujem, volim više stvari kod jedne curke uzet zbog troška slanja, tako da uvjek pregledam cijeli profil(neznam bas kolko sam tako uštedila, ali bar se uvjerim da jesam😀), kaj, za tri S paketa kupiš si neku sitničicu...
2023 01 18
O da, x puta se dogodilo da pošaljem upit i napišem da želim kupiti, onda stiže odgovor da je prodano. Nakon toga danima stoji niti piše da je rezzz niti prodano. Prestala sam se zamarati sa takvim, nije vrijedno.
2023 01 18
Mene to osobno strašno iritira jer ne razumijem smisao osim što nama kojima se svidi troši vrijeme...
2023 01 19
ja prodajem na više mjesta (marketplace, njuškalo...), pa nekad stvar koja je oglašena na krpicama prodam na njuškalu, ali ne stignem isti čas maknuti ili označiti da je prodano.. ali uvijek brišem prodane oglase nakon nekog vremena
2023 01 21
Ja sam željela kupiti jaknu koja nije prodana i onda izgovori nije vidjwla prvu poruku, onda bolesna, pa ide na put a jakna još se oglsšava mogls je jednostavno reči ne želim je prodati i maknuti je s profila, ona je još uvjek na profilu tko zna kolko nss je već odbila, pa nismo mj budale
2023 01 23
> CHAMPION: > Ja sam željela kupiti jaknu koja nije prodana i onda izgovori nije vidjwla prvu poruku, onda bolesna, pa ide na put a jakna još se oglsšava mogls je jednostavno reči ne želim je prodati i maknuti je s profila, ona je još uvjek na profilu tko zna kolko nss je već odbila, pa nismo mj budale Da, ljudi ovdje stvarno jako puno putuju ,:) , a i često su bolesni, pa ne mogu ni po mjesec dana prste koristiti, pa da natipkaju poruku :') :') :') :')
2023 01 23
1 2