Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Najpovoljniji načini slanja

Bok curke, nije me bilo barem 3 godine, no nakupilo se odjeće pa sam se odlučila vratiti :) Ono što me zanima je - koji je trenutno najpovoljniji način slanja krpica? Vidjela sam da Moje krpice daju nekakav popust preko GLSa, no nije mi baš najjasnije. Unaprijed hvala na pomoći :)
2023 01 25
Tisak mi je još uvijek najbolji/najpovoljniji. Pošta redovito ošteti pakete (podere kutiju, ošteti vrećicu kojom je zamotano unutra, podrobi pošiljku...) + nikad primatelja ne zateknu doma, čak ni paket 24 i par puta se dogodilo da pošiljka putuje do 2,5 tjedna. GLS preko krpica još nisam proučila, ove druge dostavne službe naručujem samo ako je velika narudžba (preko 500kn) ili ako kupac tako želi a sam plaća dostavu
2023 01 25
Paketomat je isto super i u biti najpovoljnija opcija pogotovo za veće pakete, cijena je 2.64€ neovisno o veličini paketa. Uglavnom maximalna dimenzija im je veća od tiskove L kutije
2023 01 25
Za paketomat prvi put čujem :) Hvala vam, odlučit ću se između paketomata i Tiska :)
2023 01 25
Tisak mi je najdraža opcija, no ovisi o tome što se kupuje/šalje. Nekad se više isplati tisak, a nekad pošta.
2023 01 25
Najisplativiji je paketomat za težem veće stvari. Za manji paket, kuverta ili S kutija je još uvijek tisak.
2023 01 25
Paketomat ili tisak, iako nemaju svi to u blizini. Ja uglavnom saljem kako kupcu odgovara
2023 01 26
Pozdrav Sve ovisi o tome što šaljete i kakve su mogućnosti. S paketomata možete poslati na drugi paketomat ili da osoba preuzme paket u pošti. Tisak mi je isto super jer ne moram čekati u pošti. A ako je neka manja stvar može i u kuverti s mjehurićima.Nedavno sam čula i za mogućnost običnig slanja,ali kao praćena pošiljka.
2023 01 26