Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Gothicarke

Book ljudi! Kao prvo iz Splita sam i gothičarku u Splitu nećete vidjeti, pa, gotovo nigdje. Sve Zaruše hehe. Mislim,nije da ja nemam takve odjeće, volim ja sve, ali u srcu sam goth. Uglavnom, gdje god da gledam, bilo moje krpice ili njuškalo primjetila sam slab izbor gothic odjeće. A zaista bih voljela npr da mogu se zamijeniti s nekim tko ima previše goth stvari ili kupiti od nekoga Killstar ili slične malo bolje brendove. Pratim sve one instagram stranice i cure koje reklamiraju ne samo odjeću već i razan accessorize, ali to ne nalazim da netko prodaje u Hrvatskoj. Očito se i ne kupuje? Hrv stranica koju sam našla je Metalshop i vjerojatno ću kupiti nešto preko njih. Ali bih voljela znati, da li postoji uopće neka stranica za razmjenu ili kupoprodaju gothic stvari?? Btw, pogledala sam ja sve postove ovdje, i one vezane za Killstar, samo mi možda odgovara tipa jedan artikl i to je to...
2023 02 01
Ima grupa na fejsu, zove se "Alternativni buvljak", često naletim na Killstar odjeću
2023 02 01
Sve Zaruše a svaki drugi oglas Vam Zara 😅 No hate! Smijesno je!
2023 02 03
> milas9: > Sve Zaruše a svaki drugi oglas Vam Zara 😅 No hate! Smijesno je! citiram samu sebe "nije da ja nemam takve odjeće, volim ja sve, ali u srcu sam goth" prebrzo hejtate vi, ne ja, a i imate stalkerskih sklonosti 🙂
2023 02 11
> embrace: > Ima grupa na fejsu, zove se "Alternativni buvljak", često naletim na Killstar odjeću hvala na odgovoru
2023 02 11