Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Dodaci prehrani za hormonalni poremećaj, pcos I neaktivnu štitnjaču

Pozdrav drage moje ženice i dame molila bi za pomoć i savjet. Imam problema sa pcos, hormonskim disbalansom i neaktivno štitnjačom (usporeni rad) pa me zanima da li je poželjno koristiti dodatke prehrani (čajevi, shake, napitak od aloje, vitamini u tabletama itd.) uz pravilnu prehranu i povremenu fizičku aktivnost jer uz te navedene probleme muči me i višak kg pa me zanimaju iskustva drugih i koje dodatke prehrani odabrati, mislim na proizvođače (Herbalife, bhip, pyrus, oriflame wellness proizvodi... dosta povoljno ima DM a ostalo je cjenovno malo too much), hvala unaprijed na svakom savjetu i informaciji :*
2023 02 14
Pratim, i mene zanima.
2023 02 15
Osobno puno mi je pomogla alga kelp,, tablete sa jodom ! Nisam stručnjak ali to je smeda alga , potpuno prirodan proizvod i može samo pomoći.
2023 02 15
Hvala a za policisticne jajnike i hormonski disbalans :)
2023 02 15
> Azaleasensia: > Osobno puno mi je pomogla alga kelp,, tablete sa jodom ! Nisam stručnjak ali to je smeda alga , potpuno prirodan proizvod i može samo pomoći. Hvala a gdje ima za kupiti te tablete I kako se cijene kreću:)!?
2023 02 15
> AnjaMuskovski: > > Azaleasensia: > > Osobno puno mi je pomogla alga kelp,, tablete sa jodom ! Nisam stručnjak ali to je smeda alga , potpuno prirodan proizvod i može samo pomoći. > Hvala a gdje ima za kupiti te tablete I kako se cijene kreću:)!? U svim ljekarnama i u dm -u ,, cijena je cca 14-15 EUR Preporuka od liječnika koji je uzimao i sam kelp Iskrene preporuke za isti !
2023 02 15
Jodoral forte.
2023 02 16
> zanaZG: > Jodoral forte. Gdje ima za kupiti i kolika je cijena
2023 02 16
Meni također stitnjača slabo radi, doktor mi je preporučio kapsule selena. E sad, to se može unositi i hranom, posebice brazilskim orasima pa ih nikad nisam uzimala tako da ne mogu tvrditi da valjaju ili ne valjaju.
2023 02 16
> Tihana2509: > Meni također stitnjača slabo radi, doktor mi je preporučio kapsule selena. E sad, to se može unositi i hranom, posebice brazilskim orasima pa ih nikad nisam uzimala tako da ne mogu tvrditi da valjaju ili ne valjaju. Valjalo bi probati a sad ja mislim da će najbolje doktor reci šta je dobro za koristiti
2023 02 16
Solgar v75 Imate sve vitamine u njima Mene preporodio
2023 02 26
Jodoral forte
2023 03 12
Ima na youtubu Majina skola plodnosti. Ima puno videa, govori o suplementima i prehrani za sve zenske poremecaje i kako poboljsati stannje
2023 03 13
> MatiaPepe: > Ima na youtubu Majina skola plodnosti. Ima puno videa, govori o suplementima i prehrani za sve zenske poremecaje i kako poboljsati stannje Hvala pogledala sam i odlični su videi sve lijepo objasnjeno
2023 04 26
> AnjaMuskovski: > > MatiaPepe: > > Ima na youtubu Majina skola plodnosti. Ima puno videa, govori o suplementima i prehrani za sve zenske poremecaje i kako poboljsati stannje > Hvala pogledala sam i odlični su videi sve lijepo objasnjeno Nema na cemu, cak imam nekoliko primjera u praksi, kod prijateljica, gdje zbilja odlicno funkcionira. Kako opcenito kod hormona, tako i za zacece. Super je jer doslovno u nekim videima obkasni sto od vitamina kupiti i od koliko cega .. sretno :)
2023 04 28