Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Nova članica, kako krenuti s prodajama?

Hvala svima na komentarima koji su mi stvarno korisni za pročitati! Nije mi ni palo na pamet hrpa stvari koje ste napisale, zato i jesam ovdje na forumu da čujem savjete i mišljenja. Dakle, naoružati se strpljenjem, dati malo više vremena i poraditi na povjerenju. Hvala još jednom :)
2023 03 01
> embrace: > Mislim da budete morali malo korigirati cijene, pošto su skuplje kod Vas nego u trgovini > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/ff75f22e2c2c4401f0d4c9991bb26bfe.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/fc52528d197c3a001e5e0197ad5e9fe8.jpg) Ovako, samo da vas ispravim: ove Vansice koje ste stavili su drugačije od onih koje ja prodajem, što možete vidjeti ako ih usporedite sa slikama mojih tenisica. Vansice koje prodajem se ne mogu kupiti kod nas. Isto tako, ove Converse starke se ne mogu kupiti kod nas, a i kao što je jedna druga članica već napisala, upitno je koji su brojevi dostupni na tom sniženju. Ako pogledate na stranicama poput Ebayja, prodaju se po znatno većim cijenama (postavila bih link za primjer ali mi stranica ne dozvoljava, u pitanju je iznos od preko 200 dolara) i nisam uopće našla nešto što se šalje u Hrvatsku. Originalna cijena tenisica vani se kreće u iznosima većim od onog na Asosu, a sama činjenica da ih se ne može nabaviti ovdje po mom mišljenju opravdava cijenu. Iz tog razloga mislim da će se naći netko tko će htjeti takve tenisice, a uostalom ljudi smo, možemo se dogovoriti, kada bi mi se ozbiljni, zainteresirani kupci javili uvijek se možemo o svemu popričati i smisliti rješenje, ako ne bi bila moguća primopredaja uživo poslala bih o svom trošku paket, stvarno nije problem. Evo nadam se da će se bar netko naći tko želi :)
2023 03 01
Probajte staviti jos oglasa pa napravite neku zamjenu da dobijete povratnu. Postavite i na drugim portalima tenisice. Ovdje sporo ide prodaja. :(
2023 03 02
Ja sam na početku više kupovala i poklanjala, tako da sakupim povratne ocijene, onda dalje ide lakše. Na fejsu puno više toga prodam nego ovdje. Probajte i drugdje oglase staviti. Sretno!! ☺️
2023 03 02
Slabo jako ide u zadnje vrijeme...koliko god spustili cijenu i imali markirano,novo...🤨 Sretno 😊
2023 03 02
Bok svima, evo i ja sam nedavno odlucila otvoriti profil nakon sto sam prodala par stvari preko fb-a i otkrila svijet facebook grupi za prodaju, top stvar!! Otvorila sam tu profil i stvarno sam niske cijene stavila ili na neke stvari sam napisala da ljudi ponude koliko misle da je ok pa sta ode ode, jer je sve jednom noseno i steta bi bilo baciti ili cuvati po kutijama. Ali nema nesto puno upita, zasad samo tri stvari uspila prodat. Kontam da ljudi nemaju povjerenja jer stalno vidim neke prevare preko fejsa pa ni meni nije svejedno jer se svakakve budale javljaju ali eto, mozda da sam iz zga pa bi bilo lakse primopredajom, rijetko kad mi se itko iz Dbka javi… Ovo poklanjanje mi dobro zvuci, mogla bi tako nesto probati, hvala cure na savjetima ❤️
2023 03 02
> AlexBow: > Ja sam na početku više kupovala i poklanjala, tako da sakupim povratne ocijene, onda dalje ide lakše. > Na fejsu puno više toga prodam nego ovdje. Probajte i drugdje oglase staviti. > Sretno!! ☺️ Hvala :) stavila sam ja i na Facebook marketplace ali zasad ništa :C ljudi klikaju i gledaju, javilo se par ljudi odmah prvi dan za koje sam prilično sigurna da su skoro svi bili fejk profili (jedna slika od prije 2 dana i to je to, na primjer), pitali za cijenu (iako piše na samom oglasu) i kad bih im odgovorila istom brojkom, ostavili bi me na seen i kraj... baš bezveze
2023 03 02
> kozmetika88: > Strpljena > Ne ide to tako brzo > Prvo se jave oni sto ni sami ne znaju sta bi > Pa oni sto bi u pola cijene > Pa oni sto odugovlace,a nemaju namjeru kupit > I tek kasnije se pojavi pravi kupac,koji je zainteresiran za kupnju Baš ste točno sve rekli.Odlčna analiza.
2023 03 03
1 2