Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

U čemu je problem?

Sumnjivo im je kad ima više sličnih komada, kao neka industrija... To sami šivate ili????
2023 03 05
Ne, to sam ja kupila od teta koje sivaju na instagramu i sad je to mojoj malo pa prodajem dalje.
2023 03 06
Ali tu ima npr oglasa od teta koje sivaju i prodaju.. i njihovi oglasi stoje.
2023 03 06
Milsim da se ne radi toliko o prijavi i trnu u oku, nego da se noviji oglasi prije pregledaju nego stariji, pa tko zapne za oko- zapne ,:) Meni je također bio obrisan oglas sličnog sadržaja ( objavljen lot sa cijenom + mogućnost pojedinačne kupnje) , pretpostavila sam da je to problem.
2023 03 06
Da to je vjerojatno. Iako po pojašnjenju koje sam dobila može biti lot sa sveukupnom cijenom i pojedinačna cijena u oglasu. Isto sam pročitala i u pravilima, stoga ne vidim razloga zašto su vam obrisali.
2023 03 06
Meni isto obrisan oglas za peglu za kosu, vrlo brzo nakon postavljanja, a sve slike su moje bile, tagovi na mjestu, cijena maksimalno snižena, za potpuno novu Remington ceramic 215: 12 eura uz poklonjenju poštarinu tiskom. Pomislila sam da se ne smiju oglašavati takvi aparati.
2023 03 06
meni su obrisali kozmeticki proizvod, iako je sve po pravilima.... stavit cu ga opet, ali nije mi jasno zasto
2023 03 06
> Laresa: > Meni isto obrisan oglas za peglu za kosu, vrlo brzo nakon postavljanja, a sve slike su moje bile, tagovi na mjestu, cijena maksimalno snižena, za potpuno novu Remington ceramic 215: 12 eura uz poklonjenju poštarinu tiskom. > Pomislila sam da se ne smiju oglašavati takvi aparati. Jeste ju stavili u dobru kategoriju?
2023 03 06
Ima jedna ženska tu, sva roba joj je zara mango asos Lauren, guess.😅🤥 Eno joj svi oglasi još stoje. Svi.
2023 03 06
> SamoDalmatinka: > Ima jedna ženska tu, sva roba joj je zara mango asos Lauren, guess.😅🤥 > Eno joj svi oglasi još stoje. Svi. Da bar samo jedna...
2023 03 06
> schmetterling: > > SamoDalmatinka: > > Ima jedna ženska tu, sva roba joj je zara mango asos Lauren, guess.😅🤥 > > Eno joj svi oglasi još stoje. Svi. > Da bar samo jedna... Sve takve proslijediti moderatoru,neka brisu Trazis nesto,iskoci sve,samo ono sto trazis ne mozes naci Trazilica je beskorisna zbog takvih Pa onda kukaju jao obrisano,a ne znaju zasto
2023 03 06
> kozmetika88: > > Laresa: > > Meni isto obrisan oglas za peglu za kosu, vrlo brzo nakon postavljanja, a sve slike su moje bile, tagovi na mjestu, cijena maksimalno snižena, za potpuno novu Remington ceramic 215: 12 eura uz poklonjenju poštarinu tiskom. > > Pomislila sam da se ne smiju oglašavati takvi aparati. > Jeste ju stavili u dobru kategoriju? Mislim da sam stavila pribor za uljepšavanje / za kosu Možda sam to fulala?
2023 03 07
> Laresa: > > kozmetika88: > > > Laresa: > > > Meni isto obrisan oglas za peglu za kosu, vrlo brzo nakon postavljanja, a sve slike su moje bile, tagovi na mjestu, cijena maksimalno snižena, za potpuno novu Remington ceramic 215: 12 eura uz poklonjenju poštarinu tiskom. > > > Pomislila sam da se ne smiju oglašavati takvi aparati. > > Jeste ju stavili u dobru kategoriju? > Mislim da sam stavila pribor za uljepšavanje / za kosu > Možda sam to fulala? Moja je stavljena u tu kategoriju,i nije obrisana Pa i spada u tu kategoriju,ne vidim razlog onda da Vam obrisu oglas
2023 03 07
Brišu se oglasi bzv. A oni koju trebaju biti obrisani, još stoje.
2023 03 07
> SamoDalmatinka: > Brišu se oglasi bzv. A oni koju trebaju biti obrisani, još stoje. Slažem se, nije mi jasno kako neki oglasi potpuno neispravni stoje čak duže vrijeme na stranici.
2023 03 08