Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

U čemu je problem?

A zasto su meni obrisani testerići koje sam poklanjala? Dok druge zene koje dobiju testeriće besplatno uz kupnju ili u ljekarni prodaju?!
2023 03 08
> SamoDalmatinka: > Dakle obrisana su mi dva oglasa sa dječjim trakicama za kosu. Tražila sam od admina očitovanje jer mi nikako nije jasno. .u jednom je oglasu bilo objavljeno 5 trakica, cijena za lot 130 kn . > Drugi oglas je bio od nzn možda 20ak trakica različitih dezena i cijena je bila 40 kn po komadu > Tagovi normalni, trake za kosu, trake za bebe. > Kategorija rajfovi i spangice. > Ne znam, zanima me zašto? Di sam pogriješila? > Kad se upiše isto, još je hrpa drugih trakica po raznim cijenama, i dalje stoji. Mojih nema. > Pitam se zašto? Kome se obratiti? Mein se isto dogodilo...jutros su mi obridana jedina dva artikla koja sam uploadala...u istoj sam nedoumici. Nista mi nije jasno
2023 03 10
Pa evo, meni se i dalje brišu oglasi, trakice pogotovo. Dok drugima stoje( one koje sam ja namjerno prijavila), ništa im nije obrisana. .tako da...
2023 03 11
> TibbeT: > A zasto su meni obrisani testerići koje sam poklanjala? > Dok druge zene koje dobiju testeriće besplatno uz kupnju ili u ljekarni prodaju?! Stavite da prodajete to nije zabranjeno. I masno zaradite na njima, bolje nego da ih poklonite.
2023 03 11
> SamoDalmatinka: > Stavite da prodajete to nije zabranjeno. I masno zaradite na njima, bolje nego da ih poklonite. :') :') :') Još žalim za onim krpicama sa babinim tapetama i lijepim preglednim forumom...a da ne spominjem sortiranje ocjena palac gore/dolje neutral, ali ovakvih tema i dosjetki ne manjka ni nakon 10 godina. ,:) Ruku na srce, 98% upita "zašto mi je nestao oglas" je čisti nemar i nečitanje pravila, ali eto, ima i iznimki Mislim da bi bilo dosadno da baaaaš sve štima x-) Nit sa krpicama, nit bez njih. :') :')
2023 03 12
Ali moram reći da su trakice prekrasne :") Vidim ove koje su uspješno opstale od 8.3 , samo nek izdrže do prvog kupca 👌
2023 03 12
> NomadOrganic: > Ali moram reći da su trakice prekrasne :") > Vidim ove koje su uspješno opstale od 8.3 , samo nek izdrže do prvog kupca 👌 Nemojmo javno jer ce mi nestati i one 😅 Je, je,divne jesu ali nema kupca. Samo sam ja luda za trakicama pa ih doma imam oko 100 komada 🙈🤭
2023 03 12
1 2 3