Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prevarena prvi put u 8 godina ?

> Krjesnica: > Ja dobivam upite s racuna annapopov13 i 14; cista prevara. Traze bankovne podatke. A slika profila je bas ta haljinica s profioa missmatea. Takva je profilna ako se ne stavi neka fotka.
2023 03 17
Ova se sama pokapa, kao Ana Mate... Sumnjam da ćeš do novca doći, no ja bih svakako poslala mail aircashu. Mozda im objasniti da se taj prepaid račin koristi u maliciozne prevare pa da ga zatvore. Navesti sve kako se odigralo i poslati dokaz uplate. Meni su do sada na svaki mail ekspresno odgovorili i riješili problem.
2023 03 17
> Ketycaa: > > lanah677: > > Kontaktirajte banku i zatražite da Vam se vrate novce objasnite da se radi o prevari i mozda Vam mogu pomoći oko povrtka novca > AirCash nema veze s bankom, tako da do novca više ne može doći. Aircash je nešto poput PayPala i funkcionira na način da se novca šalje osobi na temelju njenog broja mobitela nakon čega druga strana dobija kod da može podići novac, a on vrijedi pola sata i ako se u tom vremenskom roku novac ne podigne ostali su i primatelj i pošiljatelj bez njega. Ma odakle vam takve ideje?uplaćujem na air cash,prebacujem sa računa,uplacujem na tisku,drugi mi uplacuju..ma na sve moguće načine,i novac je tu.Kako ispari molim vas?😄
2023 03 18
Kak ta sestra zna da treba nešto vraćati? Dumb and dumber. Ne znam tko bi popljugao takvu bedastoću. Sirota koja bedača, ali nevjerojatno kako se uvijek zna snaći za ukrasti. Fuj!
2023 03 18
I ja sam već mnogo puta putem air casha uplatila nekome na račun. Ne putem ove stranice već privatno i nije istina da bar kod vrijedi samo kratki dio vremena jer se meni znalo desiti da nisam stigla isti dan uplatiti nego tek sljedeći. I prošlo je bez problema.
2023 03 19
1 2 3