Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Paketomat - pomoć

> Ppet_ra: > > iskrica83: > > > Ppet_ra: > > > da li se moze ispuniti online taj dio sa primateljem i posiljateljem kao kod Tisak paketa? > > Nisu stavili tu mogućnost > znaci na displeju odaberem lokaciju paketomata primatelja (ili postu), trebam utipkati svoj i primateljev broj mobitela, te ime i prezime primatelja ukoliko ide na postu? a na sam paket da napisem isto te informacije (ime, prezime i br mobitela) ili treba i adresu za svaki slucaj? :) Meni je teta u pošti rekla da pišem i adresu na paket obavezno.
2023 05 18
Na paket je dovoljno napisati ime prezime mobitel i adresu odredišta,tako je na stranici od pošte napisano. Ja sam pisala tako i stiglo je u redu
2023 05 18
Možete slati i iz poštanskog ureda ako se ne snalazite sami s paketomatom, a ako nemate svoju kutiju, daju vam kutiju besplatno (dakle, to vrijedi samo za paketomat, ne za druge načine slanja).
2023 05 18
> Hana123: > > Ppet_ra: > > > iskrica83: > > > > Ppet_ra: > > > > da li se moze ispuniti online taj dio sa primateljem i posiljateljem kao kod Tisak paketa? > > > Nisu stavili tu mogućnost > > znaci na displeju odaberem lokaciju paketomata primatelja (ili postu), trebam utipkati svoj i primateljev broj mobitela, te ime i prezime primatelja ukoliko ide na postu? a na sam paket da napisem isto te informacije (ime, prezime i br mobitela) ili treba i adresu za svaki slucaj? :) > Meni je teta u pošti rekla da pišem i adresu na paket obavezno. Hvala na informacijama! <3
2023 05 20
Meni je paketomat ODLIČAN, cijena ista za sve dimenzije paketa, jednostavno. Nisam znala da su kutije besplatne, ja sam stavljala u neprozirne vrećice, napisala podatke o primatelju i svaki put sve stiglo.
2023 05 20
> Dijana1800: > Meni je paketomat ODLIČAN, cijena ista za sve dimenzije paketa, jednostavno. Nisam znala da su kutije besplatne, ja sam stavljala u neprozirne vrećice, napisala podatke o primatelju i svaki put sve stiglo. koje su dimenzije kutija koje nude u posti? dobije se samo jedna kutija?
2023 05 21
> Ppet_ra: > > Dijana1800: > > Meni je paketomat ODLIČAN, cijena ista za sve dimenzije paketa, jednostavno. Nisam znala da su kutije besplatne, ja sam stavljala u neprozirne vrećice, napisala podatke o primatelju i svaki put sve stiglo. > koje su dimenzije kutija koje nude u posti? dobije se samo jedna kutija? Dimenzije su kao one koje su navedene za paketomat, dobijete tu koja Vam treba za slanje, nisam tražila više pa ne znam 🤷🏼‍♀️
2023 05 21
Ovako, situacija s face-a. Žena je bila nestrpljiva da bodije kod za paketomat, poslala sam joj u subotu ujutro, naravno da su tek u pon izvadili. Ali očito nije to dovoljno dobro bilo. I sad ga išla preusmjerit jer tako će sigurno brže doć, jel...... i šta, preusmjeri na krivi paketomat. Ali ne sad neki dalji u Zg, nego gđa ga preosmjeri u drugi grad, na drugom kreaju države. I što sad da ja radim. Napisala sam prigovor u obrazac pošte, ali nisu oni krivi. Šta još mogu napravit. Da zovem službu za korisnike ili da ona to. Trebala bi ona, znam, ali misilm da nije baš sposobna izaći na kraj sa jednim takvim poduhvatom. Savjeti molim.
2023 06 02
> VeraM36: > Ovako, situacija s face-a. Žena je bila nestrpljiva da bodije kod za paketomat, poslala sam joj u subotu ujutro, naravno da su tek u pon izvadili. Ali očito nije to dovoljno dobro bilo. I sad ga išla preusmjerit jer tako će sigurno brže doć, jel...... i šta, preusmjeri na krivi paketomat. Ali ne sad neki dalji u Zg, nego gđa ga preosmjeri u drugi grad, na drugom kreaju države. I što sad da ja radim. Napisala sam prigovor u obrazac pošte, ali nisu oni krivi. Šta još mogu napravit. Da zovem službu za korisnike ili da ona to. Trebala bi ona, znam, ali misilm da nije baš sposobna izaći na kraj sa jednim takvim poduhvatom. Savjeti molim. Ona je sama na svoju ruku preusmjerila paket i to pogrešno, dakle njen je problem što i kako dalje s paketom, Vi ste odradili svoje. I na kupcu je odgovornost da uredno podigne paket.
2023 06 02
Dok se preusmjerava, onda tek i stigne kasnije. Nista Vi krivi ,nego ona.Ali ako možete, pomognite joj.Pošaljite Hp poruku u messenger
2023 06 05
Poslala sam prigovor na njihovom net obrascu. Jest, znam da je ona kriva, ali ako me razumijete, mislim da je osoba koja malo teže kužim te stvari. Ne želim nikoga nazvati pogrdno ili pogrešno. Ali imam osjećaj da nije skužila što radi. Sad čekam da mi se vrati paket pa ću joj na tiska poslat. Ja sam njen paket dobila iz zamjene, ne mogu sad oprat ruke od svega, nije uredu.
2023 06 06
1 2