Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

BRISANJE OGLASA????

Pozdrav, stavila sam par novih oglasa sa svojim slikama. Znači poslikam narukvicu, novu, zapakiranu, oglas nestane. Stavim sliku tražim zara haljinu, naravno sliku s neta jer svoju nemam, oglas nestane. Pa dobro koji vrag brišu jebe*e oglase? Nemam više strpljenja jer mi fali pol oglasa. Bezobrazno i gubljenje vremena, novca i živaca.
2023 05 20
Oglase brisu ako stavite slike sa neta i ako stavite tagove koji nemaju veze sa oglasom. To rade vec neko vrijeme. Ako nesto specificno trazite bolje pitajte na forumu.
2023 05 20
Oglasi tražim se brišu, imate temu tražim. A ostalo, ako su tragovi krivo, brišu se.
2023 05 20
Tagovi su mi bili dobri, borboleta narukvica nova. Mislim da nema razlog da se briše takav oglas s mojom slikom.
2023 05 20
Meni je XX oglasa obrisano bez razloga, svi su bili uredno i točno tagirani i slike su bile moje! -.-
2023 05 20
Pa ne kuzim! Bas mi je pocelo jako ici na zivce jer imam i svoje slike.
2023 05 21
I meni su obrisali oglase bez razloga,ne mogu se gledati sve slike redom na oglasu.obrisani su mi omiljeni artikli i ne mogu ih više ni staviti kao omiljene.Što se to događa s krpicama?
2023 05 21
I meni se briše! Probala ove zime, evo sad opet. Postavim oglas materijala za nokte, rubrika kozmetika/njega noktiju, tagovi ok, slike moje. Par sati nakon svi nestanu! Pa heloouuuu?! Toliko mi se digne tlak, ne kužim.
2023 05 22
Možda ako stavite sliku s interneta, ali na kojoj je Kejt Midlton u haljini kakvu prodajete. E tad vam se neće obrisat. To prolazi.
2023 05 22
Stranica je puna bugova, slike se ne mogu pogledati do kraja samo prva, ali bitno da oglasi redovno iskaču... Gdje su opće admini???
2023 05 23
https://mojekrpice.hr/admin2nd-169608
2023 05 26
U mjesec dana evo 3.puta su mi uklonjeni/obrisani oglasi. Stvarno se trudim i pazim da sve bude kako stoji u uvjetima prodaje, no izgleda da brišu bezveze?! Tko to radi i zašto?! Baš sam ljuta jer gubim vrijeme na ponovno stavljanje artikala.
2023 08 08
Bok zenice Mozete pomoci!? Jucer je moja prijateljica blokirana i nije joj jasno zasto, ima izbtlrisana 3 artikla i to je skuzila da su slike sa neta pocetne sve ostale su privatne, ali zasto je blokirana i da li postoji mogucnost da joj se stranica odblokirala. Nova je i stvarno se trudila Hvala unaprijed
2023 09 11