Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Umnjaci… iskustva

Drage žene Već par dana trpim užasne migrene, vrtoglavice i bolove u lijevoj strani uha. Nikada me ne boli inače glave, osim par dana prije ciklusa i ako sam užasno gladna. Zubarica sumnja na izbijanje lijevog umnjaka u donjoj čeljusti te idem kod nje u ponedjeljak. Btw. nije ništa natečeno u ustima, te me boli šestica i sedmica koje su zdrave… Dali se neka od vas susrela sa takvim tegobama, jer baš me zabrinjavaju ove migrene… Hvala unaprijed❤️
2023 06 02
Sve je to povezano i moguće da je izbijanje umnjaka. Ja sam strašne upale desni imala. Međutim umnjaci mi se nisu vidjeli. Zubarka me poslala da slikam ortopan da bi se vidjeli umnjaci koji izbijaju,ali ukoso. Ne diramo ih dok ne naprave problem. Barem za sada je tako. Sretno! 😊
2023 06 03
Hvala Vam puno na iskazanom svom iskustvu. Sretno i Vama! 🙂
2023 06 04
Takoder sam kroz sve to prosla. 🥲 Samo s lijeve strane je izrasao umnjak i to ukoso, van svih ostalih zubi i on kao on ne stvara problem, vec je iziritirao meso na taj nacin kako je izbio totalno van svih zubi. Strasne glavobolje i bol u lijevom uhu sam imala, ali mi je takoder receno da dok sami zub ne stvara problem nema potrebe za vadenjem, samo dobro cetkanje i njega mesa koje se cesto zna upaliti. Sretno! 🍀
2023 06 04
> MimiMim: > Takoder sam kroz sve to prosla. 🥲 > Samo s lijeve strane je izrasao umnjak i to ukoso, van svih ostalih zubi i on kao on ne stvara problem, vec je iziritirao meso na taj nacin kako je izbio totalno van svih zubi. Strasne glavobolje i bol u lijevom uhu sam imala, ali mi je takoder receno da dok sami zub ne stvara problem nema potrebe za vadenjem, samo dobro cetkanje i njega mesa koje se cesto zna upaliti. > Sretno! 🍀 Užas, žao mi je da ste i Vi prošli kroz taj pakao. Rijetkost je da nekom izrastu bez nekih velikih problema. Hvala puno na odgovoru i također sretno!🙂😘
2023 06 04
Lp! Meni je preporuceno da vadim sve donje umnjake zbog toga sto su mi rasli ukoso kako nebi utjecali na druge zube i samu celjust. Jedan vec izvaden i od njega me ubijala glava, celjust, vrat i oci, bas kao sto ste opisali. Ako vas bole zdravi zubi moguce je da vam umnjak udara u njih jer je meni tako bilo i bilo je sumnje da ce se i taj zdrav zub morati vaditi (jako male sanse da tako bude). Poslat ce vas na snimanje da vidi, a ako je umnjak -mali savjet da povedete nekoga sa sobom tko vas moze odvesti kuci nakon operacije. Nije nista strasno samo sto cete biti umorni i cijelo lice ce biti nateceno pa lakse vama da imate nekoga. Oporavak traje oko 5-6 dana, i moguce je da vilicu necete moci otvarati kao prije neko vrijeme, ali to je normalno. Meni su se glavobolje smanjile i nestale unutar 2 tjedna od vadenja umnjaka, tako da sretno i samo polako <3 :")
2023 06 04
> Froglina: > Lp! Meni je preporuceno da vadim sve donje umnjake zbog toga sto su mi rasli ukoso kako nebi utjecali na druge zube i samu celjust. Jedan vec izvaden i od njega me ubijala glava, celjust, vrat i oci, bas kao sto ste opisali. > Ako vas bole zdravi zubi moguce je da vam umnjak udara u njih jer je meni tako bilo i bilo je sumnje da ce se i taj zdrav zub morati vaditi (jako male sanse da tako bude). Poslat ce vas na snimanje da vidi, a ako je umnjak -mali savjet da povedete nekoga sa sobom tko vas moze odvesti kuci nakon operacije. Nije nista strasno samo sto cete biti umorni i cijelo lice ce biti nateceno pa lakse vama da imate nekoga. Oporavak traje oko 5-6 dana, i moguce je da vilicu necete moci otvarati kao prije neko vrijeme, ali to je normalno. > Meni su se glavobolje smanjile i nestale unutar 2 tjedna od vadenja umnjaka, tako da sretno i samo polako <3 :") Hvala na savjetu i podršci. Evo da se povratno javim. U četvrtak sam slikala 5, 6, 7-icu. Te sam danas bila kod zubarice. Umnjaci još ne rastu, ali zato sam imala karijes na sedmici koji se podvio ispod zubnog mesa(kod tog zuba konstantno mi je stvara đep) te unutar zuba je kraijes. U roku od 6 mjeseci sam dobila karijes koji ga je napao bas fino🙁 stavila mi je otrov, te ce ga morati lijeciti tako sto ce cistiti i puniti kanale…najgore od sveg sto je morala zubno meso ukloniti malo jer nije mogla pristupiti zubu. Sad tu imam ranu koja ce ja se nadam kroz koji dan oporaviti. Hvala cure na vašim iskustvima.❤️
2023 06 05