Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Fake stvari na Krpicama

Pokušala sam naći odgovarajuću temu, al s obzirom da ovdje vlada totalna anarhija ne mogu se snaći [:vrti] Zanima me je li dozvoljeno prodavanje fake-ova na Krpicama? Najviše gledam kozmetiku i nerijetko se može naći fake. Znam da na ostalim forumima nije dozvoljeno prodavanje lažnjaka pa me zanima kakav je stav Krpica. Hvala i lp [:smijesi]
2013 10 13
To nije stav krpica,to je stav Kaznenog zakona (prava)....odgovor je NE!!
2013 10 13
Dozvoljeno je prodavat sve sto ima kategoriju na krpicama al pod uvjetom da se naznaci da je fejk!
2013 10 13
Pozz,zbog čega onda ima toliko fake trenerki određenog poznatog branda ?
2013 10 13
Aha pardon, tek sam sad vidjela tvoju poruku daisy12345
2013 10 13
Neki dan je adminka stavila nova pravila za oglase i sjecam se da je pisalo da ako ne pise da je nesto fake da krsi pravila i oglas moze biti obrisan. iz tog vucem zakljucak da moze bit fejk robe i kozmetike al da je tako oznacena inace se racuna kao pokusaj prevare.
2013 10 13
E sad...vecina korisnica ide na foru APP (AKO PRODJE, PRODJE)... tako da trebas bit znalac za robu koju zelis kupiti. vrlo malo sam nasla oglasa da pise npr "kao" ili bas "dobra kopija".
2013 10 13
MotherOfDragons znam za zakon, ali pitala za sam za stav jer nigdje nisam vidjela da je spomenuto nešto oko fake-ova i nije mi jasno zašto se nisu izjasnili oko toga, a dosta se ovdje prodaju fake parfemi, MAC, Dior i općenito sva ta HE kozmetiku, a rijetko tko napiše da je fake [:vrti] Posebno sam alergična na one "testere" original parfema od 20ml [:frustriran]
2013 10 13
Curke, a šta je sa onim u oglasu pisalo da je original, a ja sam dobila kopiju? Ok, kriva sam i ja s jedne strane, jer trebalo mi je biti jasno da original ne mogu dobiti za tako nisku cijenu, ali opet..
2013 10 13
daisy baš sam tražila neka pravila, al očito mi je promaknulo [:sramezljiv] idem opet tražit.
2013 10 13
klola, sumnjam da možeš nešto oko toga, ostavi negativnu da cure znaju s kime posluju. A kaj si to kupila?
2013 10 13
Juicy trenirku, mislim, cura je stavila da je original, nakon što sam preuzela paket rekla sam joj da sam razočarana jer trenirka nije original, i nije stanje kao u opisu, ali mi je svejedno dobra, no ona je rekla da je trenirka dobivena na poklon sa svim etiketama i u XYZ vrećici te da nije sumnjala u njenu originalnost [:pospan]
2013 10 13
Tema ti je mislim Brisanje artikala-dodatak-vazno. il pise to u toj temi ili u onoj ranijoj koja se nalazi u toj temi na koju se adminka nadovezala. sve artikle na kojima ne pise da je nesto fejk se mogu prijavit i obrisat.
2013 10 13
Nasla sam temu. zove se Zasto mi je obrisan artikl. i to ti je pod brojem 7. A ta tema se nalazi, tj njezin link je u temi Brisanje artikala-dodatak-vazno. obje teme su od adminke.
2013 10 13
Našla 7. ako se oglas krivo opisuje to se može smatrati pokušajom prijevare te će se i takav oglas izbrisati! Dakle, ako prodajete FAKE dizajnerske marke, to MORATE NAGLASITI! Znači smije se, al većina ne želi to naglasit jer znaju da neće prodat.
2013 10 13
1 2