Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Upozorenje

> anysplit: > > Lunass: > > I dalje nema ništa na temi... > > Cure jeste li nešto poduzele? > Ja popi@din na ovo ajdete u policiju i sta ste poduzele. > Kad ovde procitam prijavite na policiju, dobijem osip... prijavite da, ali ne ocekujte nista. > Vise san ljuta na banke koji klijentima prevarantima ne blokiraju racune nakon xy prijava prevare zb;ljuv I ja razumijem Vašu ljutnju, ali nije istina da se prijavom baš ništa ne postiže. Da, kada se radi o Ani Mate Barbarić koja je pokušala lažirati vlastitu smrt, onda da, nažalost nije se postiglo što se trebalo. Ista stvar s Lorenom Ferro, koja priča je ipak na kraju dobila epilog, i određeni postupci su provedeni, nakon godina i godina aktivnog varanja. To je priča o dvije serijske prevarantice, ali smo također svjedočili o masi ljudi koji su vratili lovu nakon što ih se stislo. Nikad ne znaš, možda je riječ o nekoj mladoj osobi koja se nakon prijave policije ipak uplaši ili se roditelji odluče riješiti taj problem i sl... Primjera riješenih situacija i vraćene love ima masu, a najgore od svega je ne učiniti ništa i ostati pasivan, kao što većina prevarenih napravi. A da ne pričam da se u ovome slučaju radi o uplatama od po 100+ eura tako da se u samo par uplata radi o finom iznosu, a ne moram valjda ni govoriti da se osoba vidno ruga jer zna očito da nitko neće ništa poduzeti...
2023 08 04
Lunass: > Razumijem potpuno vašu ljutnju. > Ali ne kužim evo korisnice koje su prevarene i dok je to aktulano jave se i onda poslije zašute kao da ništa nije bilo, a prevarantica poskakuje okolo dalje i opet vara (evo i još jedna tema otvorena). > Koliko sam puta i pomagala i žao mi je kad netko bude prevaren pa su se i teme brisale kad bi gospođe dobile natrag svoju lovu. Ispada da većina gleda samo svoje, a nije bitno hoće li netko novi nasjesti. Kad su se već javile na temi i mi odvojile vrijeme za komentiranje, mislim da bi bilo u redu da nešto napišu, bilo što, pa i taj odlazak na policiju, je li ima to smisla, jesu li uspjele ponovno stupiti u kontakt s njom, je li itko dobio pare natrag. 🤷‍♀️ Komentiram ako imam neki suvisli prijedlog sta napraviti ili postavin pitanje kad vidin da je prica suplja sta je cesto ...zadnje sta se sicam je temu sa parfemom Kirke navodno kupljenom u Douglasa di je otvaracica teme tvrdila da je od korisnice kupila parfem koji je po teksturi i mirisu voda u kirke boci, navodeci da je zapravo parfem potrosen te da je prodavacica ulila vodu, to mi je bilo urnebesno. Nema epiloga, niti je prodavacica navela zasto parfem za koji ima racun nije odnila u Douglas i reklamirala. Radi se Niche parfemu i to mi je bila najrazumnija solucija a obe su iz istog grada, najlakse i najbrze rjesenje. I ova tetka sa zadnje teme, .. nema smisla komentirat uopce. Referirala san se samo na prijavu policijii sta policija rijesi. Stvarno ne znam nikoga kome je policija rijesila slucaj novcane prevare s krpica, i da je ostecenik dobio novac nazad. Ako je veca cifra meni je predlozeno da privatno tuzim prevaranticu. Sican se nekoliko slucajeva kada je nakon otvaranja teme i objave osobnih podataka doslo do povrata novca i smatram da je to ucinkovita metoda jer kada ljudi dodu na stup srama po drustvenim mrezama i google onda reagiraju. Prijaviti svakako ali ne ocekivat od policije nista.
2023 08 05
1 2 3 4 5