Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Upozorenje

> EmBarbie: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/97348fb7fbf37833a5eede9f41c79986.jpg) > Jel to ova osoba? Mislim da nije, isto je prezime, osoba istog imena i prezimena je imala neki problem ovdje ali ova što sad vara je Verica Hudoletnjak, a negdje ju se povezuje sa Ivanom Matković, također postoji tema o njoj kao serijskoj prevarantici. U svakom slučaju, cure definitivno idite na policiju.
2023 06 14
> EmBarbie: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/97348fb7fbf37833a5eede9f41c79986.jpg) > Jel to ova osoba? Ne , ovo je Verica Hudoletnjak Isto je prezime. A ova se zove Anđela Ristanović što je prevarila mnoge žene one su nekako povezene Jer je Anđela kupila za Vericu robu.
2023 06 14
Kakva sad Anđela Ristanović?
2023 06 14
> ValkyrieBlue: > Kakva sad Anđela Ristanović? Žena koja je surađivala s tom Ristanovana je napisala da se zapravo zove Anđela Ristanović Ili je njoj uplaćeno Ona i ta Verica Hudoletnjak su nekako povezane.
2023 06 14
> ivana076: > > ValkyrieBlue: > > Kakva sad Anđela Ristanović? > Žena koja je surađivala s tom Ristanovana je napisala da se zapravo zove Anđela Ristanović > Ili je njoj uplaćeno > Ona i ta Verica Hudoletnjak su nekako povezane. Ovo je već sapunica. Cure koje ste prevarene udružite se, barem dvije i pravac policija, kad utvrdite točno ime i prezime pravac odvjetnik. Ja bi je (ih) "raskućila" , ma ne bi se opravila do kraja života. Pun mi je više ovih prevarantica šta niču ka gljive posli kiše, šta bi bez rada glumile fensismensi
2023 06 14
Dio 1: Drage djevojke/gospođe naprosto sam morala nekako pronaći način da ovdje otvorim račun pošto sam žena u godinama i da napišem nešto vezano za moju Anu koja je izgleda stvorila ovaj cijeli nered među Vama. Kao prvo želim se svima do jedne ispričati jer sam mislila da je moja Ana davno prevazišla ovu buntovnost nakon udaje za supruga gdje zajedno žive u Velikoj Britaniji. Kao dijete otac je nju i brata ostavio radi druge žene, ne želi s njima kontakt a majka(moja sestra) je umrla prije samo 6 mjeseci od raka dojke koji je bio u zadnjem stadiju te Ana nikad nije mogla izbiti tu sliku iz glave kada ju je vidjela na bolesnickoj postelji tesku 30ak kilograma od jake i zdrave žene.
2023 06 14
Dio 2 Udala se za predivnog supruga koji stvarno radi sa odjećom u Londonu i jako lijepo žive te sam mislila kada se uda i rodi djecu da će se napokon smiriti. 2017. imala je porod no djetetu je prestalo kucati srce te ju je to devastiralo da bi napokon rodila ponovno 2019. zdravog djecaka, a 2021. je rodila dječaka sa Down sindromom te se je tu jako tesko snasla jer dijete nije krivo, samo je drugacije a rekla mi je da je taj nkvac skupljala za dijete jer ga otac ne priznaje tj srami ga se jer ima Down :(
2023 06 14
Dio3 Rasplakala mi se na telefon i rekla da joj oprostim na što sam rekla - draga Ana imaš dvoje djece, jedno sa posebnim potrebama, da li trebaš još više problema s ti sa suprugom sasvim lijepo živiš. Obećala mi je, jer sam zaprijetila da ću je se odreći kao tetka da će svima vratiti novce i da iz dna duše ispričava i moli sve djevojke za razumijevanje te da je svjesna kakvu je glupost učinila. Dakle evo i ja apelujem djevojke/žene molim Vas sve koje ste oštećene pošaljite na Anin whatsapp +3546867825 bankovne podatke sa swiftom, iznose, te osobne podatke s gradom. Preklinjem Vas radi mojih unuka da ne izgube majku, dajte joj sedmicu dana rok da svima sve vrati i da se sve rijesi na miran nacin. Molim Vas iz dubine mojeg srca jer ona je ipak moje dijete. Na samrti njene majke Agnes morala sam obećati da ću voditi brigu o Ani kao da je moja stoga evo još jednom dajte mojoj Ani šansu i tjedan dana rok da svima sve vrati. Pozdrav od razočarane tetke Ivanke, toliko mi je neugodno da Vam ne mogu opisati a opet ju volim jer je moje dijete.
2023 06 14
https://mojekrpice.hr/annciri-440079 Novi profil,sreca pa je blokirana
2023 06 14
> ivana076: > > ValkyrieBlue: > > Kakva sad Anđela Ristanović? > Žena koja je surađivala s tom Ristanovana je napisala da se zapravo zove Anđela Ristanović > Ili je njoj uplaćeno > Ona i ta Verica Hudoletnjak su nekako povezane. Vama je uplata na račun došla baš s imena Verica Hudoletnjak ili?
2023 06 14
> LVfan91: > > ivana076: > > > ValkyrieBlue: > > > Kakva sad Anđela Ristanović? > > Žena koja je surađivala s tom Ristanovana je napisala da se zapravo zove Anđela Ristanović > > Ili je njoj uplaćeno > > Ona i ta Verica Hudoletnjak su nekako povezane. > Vama je uplata na račun došla baš s imena Verica Hudoletnjak ili? Neznam tko je uplatio. Morat ću u banku ići provjeriti. Ona je slala paket toj : Verici Hudoletnjak bivšoj prevarantici na mk , ili je ta osoba ta Verica jer je u poruci napisala da je tetki poklon.
2023 06 14
prvi alarm bi trebao biti i nepismen profil :D "Prodajem markirane stvari kojih se nakupilo jako mnogo od mojih putešestija po cijelom Svijetu. Najveća većina je kupljena u USA..."
2023 06 14
> ivana076: Bilo bi super ako bi imali volje provjeriti, imam osjecaj da cemo u konacnici doci do one osobe kojoj je ovo vec dobro znan i uhodan biznis. Nepismenost i ove deluzije toboznje tetke upucuje na to.
2023 06 14
Tetku neću spominjat, svaka čast ženskoj na mašti.....
2023 06 14
Tetka zena u godinama a toliko teksta napisala. Tetka tko vam je rekao za ovu temu ako niste imali profil? I da, verice ovdje ima pametnih zena. Bolje vrati zenama novac koji si ukrala, opameti se i prestani varat. Nadi posao pa se financiraj kao i mi sve ostale. Nije bas realno ne radit a htjet novac!
2023 06 14