Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Upozorenje

ova tetka je vrh, kakva topla ljudska priča! :')
2023 06 14
> bambi_Zg: > ova tetka je vrh, kakva topla ljudska priča! :') Ma tetka vrh vrhova :') :') :') upravo sam tila poručit curama da joj na oni mobitel uz bankovne podatke slučajno ne zaboravimo poslat sa kartice i kontrolni kod ;)
2023 06 14
Opet! Jao, tetkkaaaaa!!!! Misli li netko da smo mi glupe???????? Uglavnom, već se pokazalo gdje valja imati pojačan oprez: fensi nove stvari, popularne tene, torbice za koje se zna da imaju kopije, hit stvari po smiješnim cijenama. Znate šta bi jedino pomoglo za te prevarantuše koje se naslađuju tuđoj muci i smiju iza leđa???? Ima 6 slova i počinje na B.
2023 06 14
> partym: > Evo i ja sam nasjela svojom naivnoscu... Uplatila i zena je nestala.. > Da li se moze nekako uci u trag? Šta ako su je blokirali? Neki clanovi su po 4x blokirani bez upozorenja, redovito sam komunicirala s jednom prodavacicom, žena nestala taman kad sam joj uplatila, imala sam broj od prije pa sam se javila..zavrsile smo na sreću kupnju, ali na fejsu čitam da ljude na krpicama blokiraju pa im sruše profil BEZ UPOZORENJA! NE ZNAM ZA DOTIČNU, ali svakodnevno čitam na krpicama...TO JE UZAS NEKOA BEZ UPOZORENJA ELIMINIRATI!
2023 06 15
> mateoileo: > > partym: > > Evo i ja sam nasjela svojom naivnoscu... Uplatila i zena je nestala.. > > Da li se moze nekako uci u trag? > Šta ako su je blokirali? > Neki clanovi su po 4x blokirani bez upozorenja, redovito sam komunicirala s jednom prodavacicom, žena nestala taman kad sam joj uplatila, imala sam broj od prije pa sam se javila..zavrsile smo na sreću kupnju, ali na fejsu čitam da ljude na krpicama blokiraju pa im sruše profil BEZ UPOZORENJA! NE ZNAM ZA DOTIČNU, ali svakodnevno čitam na krpicama...TO JE UZAS NEKOA BEZ UPOZORENJA ELIMINIRATI! Pa, je... stvarno je grozno tako blokirati ljude bez upozorenja :') Ali, nije li još gore varati bez upozorenja? Kad prevarantice počnu slati upozorenja tipa "upravo sam naumila opljačkati vas", onda ćemo se zdušno zalagati da se i blokade najavljuju ;)
2023 06 15
Ako je netko 4 puta blokiran, nije li mu nakon 3 puta došlo iz dupeta u glavu? Ovdje je jako puno preprodaja- klasika- kupim jeftinije, prodam skuplje. To se ne smije! To smiju trgovci s registriranim firmama i obrtima. Za jednu ili dvije stvari, provući ćete se. Ali ako imate 15 stranica novih krema ili haljina, sumnjivi ste. Što mislite da bi se dogodilo da vas je admin upozorio prije blokiranja????? Ja bih bila još stroža da sam admin. Kad vidim u materijalima: bluza, asos i XXX, to bi bilo delete. Ne želimo preprodavačku stranicu. Želimo MK kao što su bile nekad.
2023 06 15
> NadaMihaljevic: > > mateoileo: > > > partym: > > > Evo i ja sam nasjela svojom naivnoscu... Uplatila i zena je nestala.. > > > Da li se moze nekako uci u trag? > > Šta ako su je blokirali? > > Neki clanovi su po 4x blokirani bez upozorenja, redovito sam komunicirala s jednom prodavacicom, žena nestala taman kad sam joj uplatila, imala sam broj od prije pa sam se javila..zavrsile smo na sreću kupnju, ali na fejsu čitam da ljude na krpicama blokiraju pa im sruše profil BEZ UPOZORENJA! NE ZNAM ZA DOTIČNU, ali svakodnevno čitam na krpicama...TO JE UZAS NEKOA BEZ UPOZORENJA ELIMINIRATI! > Pa, je... stvarno je grozno tako blokirati ljude bez upozorenja :') > Ali, nije li još gore varati bez upozorenja? Kad prevarantice počnu slati upozorenja tipa "upravo sam naumila opljačkati vas", onda ćemo se zdušno zalagati da se i blokade najavljuju ;) haha, bravo!!!!
2023 06 15
Televisa presenta? :')
2023 06 15
> ivana985: > Televisa presenta? :') :') :') :')
2023 06 15
Prevarene cure, jeste bile na policiji?
2023 06 18
> ValkyrieBlue: > Prevarene cure, jeste bile na policiji? Ovo je grozno. Radi se o osobi koja je prevarila više ljudi, a više ni jedno slovo o tome, je li se išta riješilo i kako.
2023 06 23
I dalje nema ništa na temi... Cure jeste li nešto poduzele?
2023 07 10
Gdje su svi nestali s teme? Nema završteka priče. Gdje je tetka s ove teme?
2023 07 24
> Lunass: > I dalje nema ništa na temi... > Cure jeste li nešto poduzele? Ja popi@din na ovo ajdete u policiju i sta ste poduzele. Nasjela san nazad 5 godina na Anu-Mate za neku malu cifru, otisla na policiju, prijavila njenoj banci, prija odvetnica i poznanik inspektor mupa je tada vec imao xy prijava rekli su mi u policiji .Sta se desilo ...nista Imala san Ime i broj vlasnika racuna , to joj je bia muz Josip i njegov broj moba. Bila je tema da cemo se sve udruzit i slozit tuzbu, to je bilo pa gotovo nemoguce realizirat naci jednog odvjetnika na podrucju RH koji ce slozit tuzbu i prikupit sve ostecene. Pricamo o 70 plus ostecenih u doba kad san bila i ja nazad 5 godina . summa summarum dakle nakon 5 godina nikada nitko iz policije mi se nije javio, sporadicno je moja prija odvjetnica s vremena na vrijeme slala upite, odgovori su bili da je istraga u tijeku, sakupljaju se prijave, ej 5 pricamo ...godina zena je sigurno popeglala samo na krpicama xy k eura, imala nebrojeno profila. Kad ovde procitam prijavite na policiju, dobijem osip... prijavite da, ali ne ocekujte nista. Vise san ljuta na banke koji klijentima prevarantima ne blokiraju racune nakon xy prijava prevare zb;ljuv
2023 08 03
> anysplit: > > Lunass: > > I dalje nema ništa na temi... > > Cure jeste li nešto poduzele? > Ja popi@din na ovo ajdete u policiju i sta ste poduzele. > Nasjela san nazad 5 godina na Anu-Mate za neku malu cifru, otisla na policiju, prijavila njenoj banci, prija odvetnica i poznanik inspektor mupa je tada vec imao xy prijava rekli su mi u policiji .Sta se desilo ...nista > Imala san Ime i broj vlasnika racuna , to joj je bia muz Josip i njegov broj moba. > Bila je tema da cemo se sve udruzit i slozit tuzbu, to je bilo pa gotovo nemoguce realizirat naci jednog odvjetnika na podrucju RH koji ce slozit tuzbu i prikupit sve ostecene. > Pricamo o 70 plus ostecenih u doba kad san bila i ja nazad 5 godina . > summa summarum > dakle nakon 5 godina nikada nitko iz policije mi se nije javio, sporadicno je moja prija odvjetnica s vremena na vrijeme slala upite, odgovori su bili da je istraga u tijeku, sakupljaju se prijave, ej 5 pricamo ...godina zena je sigurno popeglala samo na krpicama xy k eura, imala nebrojeno profila. > Kad ovde procitam prijavite na policiju, dobijem osip... prijavite da, ali ne ocekujte nista. > Vise san ljuta na banke koji klijentima prevarantima ne blokiraju racune nakon xy prijava prevare zb;ljuv Razumijem potpuno vašu ljutnju. Ali ne kužim evo korisnice koje su prevarene i dok je to aktulano jave se i onda poslije zašute kao da ništa nije bilo, a prevarantica poskakuje okolo dalje i opet vara (evo i još jedna tema otvorena). Koliko sam puta i pomagala i žao mi je kad netko bude prevaren pa su se i teme brisale kad bi gospođe dobile natrag svoju lovu. Ispada da većina gleda samo svoje, a nije bitno hoće li netko novi nasjesti. Kad su se već javile na temi i mi odvojile vrijeme za komentiranje, mislim da bi bilo u redu da nešto napišu, bilo što, pa i taj odlazak na policiju, je li ima to smisla, jesu li uspjele ponovno stupiti u kontakt s njom, je li itko dobio pare natrag. 🤷‍♀️
2023 08 03