Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pitanje za korisnice koje lažno tagiraju svoje proizvode - zašto to radite?

> Troublemaker28: > A onima koji točno tagiraju, brišu iz nepoznatog razloga?!?!?!?!? Možete li mi objesniti zašto? Postalo je frustrirajuće objaviti jedan te isti oglas sto puta jer mi ga konstantno brišu. Hvala Koji oglas? Ako ga brišu konstantno, vjerojatno postoji neki problem...
2023 07 14
> ValkyrieBlue: > > Troublemaker28: > > A onima koji točno tagiraju, brišu iz nepoznatog razloga?!?!?!?!? Možete li mi objesniti zašto? Postalo je frustrirajuće objaviti jedan te isti oglas sto puta jer mi ga konstantno brišu. Hvala > Koji oglas? Ako ga brišu konstantno, vjerojatno postoji neki problem... Vezano za Marc Jacobs torbicu
2023 07 14
> Troublemaker28: > > ValkyrieBlue: > > > Troublemaker28: > > > A onima koji točno tagiraju, brišu iz nepoznatog razloga?!?!?!?!? Možete li mi objesniti zašto? Postalo je frustrirajuće objaviti jedan te isti oglas sto puta jer mi ga konstantno brišu. Hvala > > Koji oglas? Ako ga brišu konstantno, vjerojatno postoji neki problem... > Vezano za Marc Jacobs torbicu Jesu slike vaše? Jel torbica orginal? Jesu tagovi ispravni? Jel cijena za pojedini artikl, ne lot? Ovo su obično stvari zbog kojih uklanjaju oglase...
2023 07 14
Da se referiram na novo bez etikete. To je po meni artikl koji je dobiven a nema etiketu ili je otpala pa eto ne može novo s etiketom. Jer mi se zna desiti da dobijem stvari klincima na poklon, duplo ili kriva veličina ili mi se ne sviđa da to nose stilski. A skinuta je etiketa, onaj tko je donio na poklon je skinuo ili otpala. Ugl. To je po meni novo bez etikete
2023 07 14
Hvala na odgovorima/savjetima. Ispravila sam kod nenošenog, a opranog artikla stanje iz "novo bez etikete" u "odlično". :")
2023 07 15
Nema odgovora od takvih korisnica, a vidim da nisu uklonjeni čak ni oglasi koje sam stavila u prvotni post. https://mojekrpice.hr/animla-325130 Pa tako recimo ova korisnica uredno svaki oglas bezobrazno i krivo tagira... ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a4a0e9179dc486b44d399da673c4be6d.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/bbae95c564b329a60794206109dd85c9.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/96623d2b15ce0ca7e5035100de7adde7.jpg) Što preostaje? Da svi mi počnemo isto tako ili da jednostavno se pomirimo s činjenicom da se s ovom stranicom nitko nikada neće početi baviti bez obzira na broj korisnika i mjesečne iznose prihoda koje donosimo?
2023 07 16
Ja nebih, bolje mi je pošteno igrati. Eventualno da recimo oglasiš mango torbicu i u opisu torbice napišeš predivna torbica, liči na chanel, givenchy, marc jacobs i (obavezno) zara torbicu. Tako će se oglas pojavljivati a pravilo se nije prekršilo😂😂😂
2023 07 16
> Nitospitos: > Furla je posebna priča, ako želiš furlu sigurno želiš sve😂😂😂, a novo bez etikete u biti niti ne postoji, jer po njihovom-shvatio si da ti nesto ne odgovara bas u momentu kad si skinuo etiketu, ne ni prije skidanja ni poslije pranja ili "par nošenja", gluposti! postoji itekako, ja ne podnosim etikete na tijelu jer me žulja/grebe/škaklja i čim kupim neku stvar sve skidam... ali onda neke stvari jednostavno stoje i ne nosim ih, pa naravno da ću ih oglasiti novo bez etikete. prodajem tek zadnje dvije godine (jer sam sad u duplo manjem stanu i nemam mjesta, pa se rješavam svega, ne samo robe), prije toga mi nije padalo na pamet da ću jednom nešto prodavati i da će mi trebati etiketa na robi. uglavnom, nismo svi prevaranti ako skinemo etiketu ;)
2023 07 17
Ako je unutrašnja etiketa od tkanine odrezana to nikako ne može biti Novo bez etikete, barem meni ne može, iako stvar niste nikad obukli. Ta je etiketa važna, na njoj je sastav tkanine i stupnjevi za perilicu. Tagovi- posebna priča. Korisnice lažnih tagova misle da će im artikl biti vidljiviji i da će postojati veća šansa da ga prodaju. Zaborave da će živcirati dio populacije koji ovdje igra pošteno i da će se o njima otvarati teme. Al zaboli njih ona stvar. Postoji jedna skupina ljudi koja uvijek ide svjesno mimo pravila. To se vidi svaki dan u prometu, na poslu, u tramvaju, u fitness dvorani. Ja ne mislim da puno dobivaju i kad-tad će im se to obit o glavu.
2023 07 17
Da, to se odnosi na etiketu iz dućana, etikete unutar robe se ne skidaju, koji je sastav, kako se odrzava...?
2023 07 17
Drage zene prosvijetlile ste me..ja sam mislila da se novo bez etikete misli bas na etiketu vanjsku a ne onu zasivenu sa unutarnje strane ...o svasta 🫣😂
2023 07 17
Ili se misli na vanjsku etiketu? Novo bez etikete je nesto sto nikad nije noseno ali je skinuta vanjska etiketa..tako sam ja to protumacila.
2023 07 17
Kada se već priča i o tom "novo bez etikete", ja sam oglasila dječju posteljinu kao novo bez etikete. Posteljina je samo izvađena iz originalne ambalaže ( mali je izvadio da vidi i bacio ambalažu ) i nije oprana....jesam li ispravno označila ili krivo?
2023 07 18
Da, vanjska etiketa sa cijenom...
2023 07 18
> kozmetika88: > Zato sto misle da ce tako prije prodati stvari > Necu iz inata kupiti lazno oglasenu stvar,taman bila bas to sto trazim > Pa neka oglasavaju,pa kad im obrisu,biti ce :jao obrisano mi,a sve je bilo ispravno oglaseno,bla bla > Uvijek im je izlika da nisu znale da se to ne smije > Jer bas tako imaju vise pregleda potpisujem
2023 08 03