Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Sl. Brod - kutije S veličine - nestašica

Posvuda je nestašica kutija. Meni je jučer žena na Tisku izašla u susret i pristala poslati u koverti jer je u sustavu provjerila narudžbu pa je ispalo da do kraja tjedna očekuju neku dostavu, ali samo L veličine
2023 07 26
> FeatherSpine: > Također u Puli nestašica kutija, samo što je kod nas obrnuta situacija od većine. Imamo malih i srednjih, ali nema velikih, baš one koja meni treba ,:) Na verudi na tržnici kod Konzuma imate kutije L Provjereno
2023 07 26
Ne znam zašto ne uvedu da ako doneseš staru Tisak kutiju, umanji ti se cijena poštarine. Sigurno bi im bilo isplativije od ovoga, a i cijene su im u nebo otišle. Priče o gorivu i ostalome ne drže vodu jer oni voze pakete paralelno s robom koju moraju dostaviti kioscima.
2023 07 27
Jesu se pojavile? Zna li se šta? 😅
2023 07 27
I u Kaštelima je nestašica, samo mi L nude…
2023 07 27
I u Zadru nestašica, još dvije kutije na stanju u S velicinu u K centru :-/ Rekla mi je teta na tisku da su im javili da kažu kupcima da se malo strpe, da je došlo do nekih problemcica sa tiskanjem kutija.
2023 07 27
Navodno dobavljač kutija kasni prema njima , meni su još prošli tjedan na info telefon rekli da če biti do kraja tjedna koji je prošao , a sad već ide i kraj ovog tjedna.... Ako se njima posluje s takvim gubicima , samo naprijed !
2023 07 27
Kad je situacija takva da nema kutije Ponudim kupcu opciju slanja postom Ne mozemo utjecati na to kad ce stici kutije, pa onda se ne vrijedi niti nervirati
2023 07 27
> kozmetika88: > Kad je situacija takva da nema kutije > Ponudim kupcu opciju slanja postom > Ne mozemo utjecati na to kad ce stici kutije, pa onda se ne vrijedi niti nervirati A pošta je isto paprena za veće stvari… Evo nema ni u Solinuu S kutija, našla sam jednu M za slanje…gospođa je zvala ispred mene i zamoljene su i one za strpljenje kao i mi, trebale bi idući tjedan doći, ali ništa nije sigurno😌
2023 07 28
Nestašica i u Trogiru.
2023 07 28
Onda trebaju prodavati L kutije po cijeni od S. Sramota da ne mozes poslati paket koji ti tteba nego moras vise placati kutije. To je njijov problem i trebali su bar to omoguciti ljudima kad vec nemaju kutija. I isto je glupo sto se ne mogu koristene kutije vise puta upotrijebiti, bar u ovakvim situacijama. Neka ih stave po 2 €, opet ce zaraditi a i nama dobro, bar malo nesto usparamo
2023 07 28
Nije problem slanje poštom,ali lani su mi izgubili 3 preporučene pošljke u mjesec dana.Ove godine mami su poslani nalazi sa Instituta za tumore,mjesec dana je preporučena pošiljka putovala iz Zagreba u Bjelovar.Svi nalazi kada su došli smatrani su da ne vrijede više zbog vremenskog razdoblja kada su vađeni tako da je sve morala ponavljati i onda su poslali mailom da bi mogla dobiti terapiju.Ne želim imati više nikakvog posla sa poštom.
2023 07 28
Ovo već predugo traje. Ja sam danas obišla u ZG nekoliko tisak kioska, naravno kutija nema. S obzirom da je to njihov propust, trebali su dati obavijest da se mogu koristiti donešene kutije i one stare od tiska. Jako neodgovorno od njih. Ja moram poslati poštom jer ne želim da gospođa čeka. Eto, sad pošta trlja ruke a ionako je preskupa.
2023 07 28
> Vikili: > Ovo već predugo traje. > Ja sam danas obišla u ZG nekoliko tisak kioska, naravno kutija nema. > S obzirom da je to njihov propust, trebali su dati obavijest da se mogu koristiti donešene kutije i one stare od tiska. > Jako neodgovorno od njih. Ja moram poslati poštom jer ne želim da gospođa čeka. > Eto, sad pošta trlja ruke a ionako je preskupa. Ja sam jutros poslala na tisak u city centar east.Imaju samo l kutije ali prošli tjedan nisu imali ni njih pa eto ako vam nešto znači 🙂
2023 07 29
U Zagrebu ih nije bilo kada sam slao prije par dana. Dva Tiska su samo imali L, a jedan uopce nije imao kutija. Cak su mi rekli da ne trebam nigdje trazit (za taj dan). Samo mi je rekla da probam sutra...
2023 07 29