Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Blokirani članovi?

Evo konkretno, našla sam jednu torbicu kod korisnice koja je blokirana, pa me zanima: Može li se ikako stupiti u kontakt s dotičnom ili je otpisana for evah Koliko sam pohvatala osoba se blokira ako krši pravila Foruma i kad nekog prevari i/ili? Prijedlog: Da se accounti blokiranih izbrišu, kao i artikli označeni kao prodani, jer mi rade pomutnju. [:smijesi]
2013 10 14
Da, clan se blokira ukoliko krsi pravila i ima previše negativnih komentara, ali ni ja ne kužim dali taj clan ostane blokiran forever ili se ipak kasnije odblokira...
2013 10 14
Ako je blokiran član to je radi prevare, a blokadu na forumu može vidjeti samo taj blokirani član- piše mu ispod slike profila (tako se pisalo [:jezik] ). Paa vjerojatno su takvi članovi blokirani zauvijek.. [:smijesi]
2013 10 14
Znači ako prekršiš pravila Foruma, samo gubiš pristup istome i dalje možeš prodavati stvari. Onda je ova "moja" vjerojatno blokirana prevare radi... [:vrti] Neka se onda obrišu i bok...
2013 10 14
Da, tako je. [:smijesi]
2013 10 14
Pa da, primjetila sam da neke osobe koje su tu znale prosipati otrove više ne sudjeluju na Forumu. Pozdravljam blokiranje takvih... [:kesi]
2013 10 14
prosipati otrove :D [:jezik]
2013 10 14