Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

PREVARA - KORISNICA “Elsssa”

Da, rekla bih da je to upravo ta! 😆 Eto, sad znamo i odakle 300 Zarinih etiketa na profilu. Jedino šta ne znamo je zašto joj još uvijek nije blokiran profil i šta se čeka!? Meni se nije nikako javila. > meowzz: > > buzaruza: > > Hihi! > > Znam ja jako dobro koja je ona, ne pomaže joj ni riječka adresa na paketu, ustvari pomaže meni jer gospođa i apartmane iznajmljuje na toj adresi 😋😁 > Mislim da znam o kome se radi, tj. da ju poznajem. Uvijek postoji mogućnost da je imenjakinja, ali ako se radi toj koju ja znam - živila je u Rijeci, pa za faks ili nakon faksa otišla u Zg. Nismo u kontaktu već dugo vremena, ali ako se radi o toj osobi, onda mogu potvrditi da joj jako dobra prijateljica radi u Zari, na nekoj višoj funkciji u poslovnici.
2023 08 28
Očekuje se povrat za ove artikle, a profilu ide blokada. Samo da vas kratko i neslužbeno obavijestim - uvodimo opciju sigurnog transfera novca, ali o tome više detalja uskoro.
2023 08 28
Buzaruza, ukoliko zelis da provjerimo radi li se o istoj osobi, javi mi se u inbox. Ne znam njen IBAN naravno, ali mogu ti dati neke informacije. Iskreno, ne znam ako je to ta cura, ali nekako mi se previše stvari poklapa. Djevojka koju znam je uvijek bila prgava i s ponašanjem da je bolja od ostalih. Nije netko tko si redovito može priušiti fensi stvari tipa LV, a uvijek se trudila biti dio tog svijeta. Tako da me ne čudi vidjeti da je iznosila život iz tih tenisica i onda ih stavila za ovu cijenu gore.
2023 08 28
Ovaj kada smo već kod zarinih stvari, ako idete ovih dana do zare ako Vam nije problem uzeti mi par stvari plaćam uslugu naravno
2023 08 28
> Admin2nd: > Joj, kao da mi zvoni neki tv prilog o Loreni Legović i njezinoj mami otprilike u vrijeme Ane Mate, ali nema ničega na netu. > Očekuje se povrat za ove artikle, a profilu ide blokada. > Samo da vas kratko i neslužbeno obavijestim - uvodimo opciju sigurnog transfera novca, ali o tome više detalja uskoro. Hvala Vam puno što ste uvažili moj apel za korisnicu "lucemala" :")
2023 08 28
Odlično, samo me zanima kako je ova ipak zaživjela… Žalosno. Nisam ni ja uspjela ništa naći o tom. Vi ste se čuli s cijenjenom Lorenom? 😃 Odlična ideja, radujemo se tomu. > Admin2nd: > Joj, kao da mi zvoni neki tv prilog o Loreni Legović i njezinoj mami otprilike u vrijeme Ane Mate, ali nema ničega na netu. > Očekuje se povrat za ove artikle, a profilu ide blokada. > Samo da vas kratko i neslužbeno obavijestim - uvodimo opciju sigurnog transfera novca, ali o tome više detalja uskoro.
2023 08 28
Možda proda Hermes šlapice posvuduše pa uplati 40e🔝 Sramotno ...... I druga stvar cijelo vrijeme stavlja nove artikle , znači nastavlja s prodajom Što je s blokom?
2023 08 28
Da, što je s blokom? Nije valjda da se gospodična prijeti murjom pa se Admin prepala? Đizs... Ajmo ne tolerirati ovakve postupke!
2023 08 28
“Dobar dan, je l’ to policija? Prijavila bih žensku koja mi je priredila javnu sramotu jer sam ju prevarila, uvalila smeće i ne želim joj vratit novac. Strpajte ju u zatvor!” > teehee: > Da, što je s blokom? Nije valjda da se gospodična prijeti murjom pa se Admin prepala? > Đizs... Ajmo ne tolerirati ovakve postupke!
2023 08 28
Ajme, majko! :') Iako, nekako me i ne čudi razvoj situacije... prije ili kasnije s tim prevaranticama i uvaljivačicama dođe se u fazu kad one prijete, pozivaju se na GDPR, zakone i propise (najčešće upravo one prema kojima su krive ko stari čavao u truloj dasci) ali one se pravdaju, proživljavaju duševne boli i patnje i valjda ozbiljno očekuju nečiju podršku????!!!
2023 08 29
Čista manipulacija, kako sam već jednom i rekla… ne znam bi li napisala “da nije tužno bilo bi smiješno” ili obrnuto… > NadaMihaljevic: > Ajme, majko! :') > Iako, nekako me i ne čudi razvoj situacije... prije ili kasnije s tim prevaranticama i uvaljivačicama dođe se u fazu kad one prijete, pozivaju se na GDPR, zakone i propise (najčešće upravo one prema kojima su krive ko stari čavao u truloj dasci) ali one se pravdaju, proživljavaju duševne boli i patnje i valjda ozbiljno očekuju nečiju podršku????!!!
2023 08 29
Ne možemo dočekati!!! > anysplit: > Lorena, vrh vrhova je oglas sa LV patikama ciji ste ponosni prvi vlasnik oplakah stvarno > Ne sramoti se vise vrati @buzi novac jer si lazno oglasila stanje oba artikla. > @Admin > Samo mi nije jasno zasto jos nije blokirana, moze li objasnjenje > Pozdravljam konacno vijest o sigurnom placanju, nadam se da je na tragu VC, di se kupljeni artikli, krivo opisanog stanja, kvalitete i autenticnosti uredno vracaju prodavacu i povrat dobije za 5 radnih dana na racun, a prodavac se blokira. > doci ce kraja lorenama > milina
2023 08 29
Wow, kako divno sastavljen dopis. Da mi trebaju pravne usluge, Vas bih angažirala :")
2023 08 29
Evo, izgleda da će meni trebati pravne usluge… 😂 Pazite, administratorica će obrisati ili blokirati MOJ profil!? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/720679fed3b73f0b953143e0056a4359.jpg)
2023 08 29
> buzaruza: > Evo, izgleda da će meni trebati pravne usluge… 😂 > Pazite, administratorica će obrisati ili blokirati MOJ profil!? > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/720679fed3b73f0b953143e0056a4359.jpg) Bože moj svašta 😂😂
2023 08 29