Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

PREVARA - KORISNICA “Elsssa”

Pa tko je ovdje lud...brisati ili blokirati profil osobi koja je pošteno uplatila i nije dobila oglašeno!!! Znači zaštiti će se nekakva umišljena snobovska folirantica....jako lijepo.... Ajde Lorena uplati tih 40 e i mirno dalje dilaj Zaru......!
2023 08 29
Možda je kao žrtva zatražila da se njen profil obriše, ne vidim u kojem svemiru bi mogla zahtjevati da se tvoj profil briše, iako od administratora se svasta može očekivati, u najviše slučajeva stvarno su na strani oštećenih, ali kad su jednoj prasici obrisali moje negativne u dva navrata, od tada neznam... Elsa je tak duboko zaglibila i toliko vjeruje u svoje laži da sad ne vjerujem u nikakav povrat, ne kužim kak se ljudi ne boje da će im se to vratiti, a hoće, i to ne na krpicama, nego u puno gorem obliku. Ja sam sa svojom prodavačicom na kraju probala obrnutu psihologiju, čestitala joj na "pobjedi" i rekla(sad neznam jel skužila ili nije), ali u tipu, ja sam ovaj put izgubila, ali mi se nesto lijepo desilo isti dan, nekad popušiš a drugdje se nesto dobro desi, a nekad dobiješ ali drugdje ti se oduzme, sad neznam dal je shvatila moju proročku i pomalo jezivu poruku, pa mi je vratila novac, ne cijeli iznos, ali bar nesto, ili joj je jednostavno došlo iz dupeta u glavu. Za ovu elsu čisto sumnjam da ima išta dobroga u sebi i zbog tebe se nadam da će kako god ovo sve brzo zavrsiti, jer odoše dva tjedna života u nepovrat. Ma, neka barem admini pobriše te gnjusne LV tenisice...
2023 08 29
To je kad ljudi misle da su uhvatili Boga za bradu… Sve se vraća, sve se plaća, ne mora mi vratiti novac, ali sam sigurna da će joj se, točno tako, vratiti na druge načine, tj. da će izgubiti na druge načine. Oteto je uvijek bilo prokleto. Zeznuto je kad ego i pohlepa nadvladaju razum i ljudskost, nažalost, danas je sve više takvih šta bi rođenu majku prodali da mogu. U šta se velika većina pretvorila, žalosno je iti komentirati. Kažu “budi dobar, pojedi go*no”, a ja kažem da bih rado pojela stotinu go*ana, ali jedno nikad ne bih postala. Živjeli svi pošteni ljudi, imate se čemu radovati 💖 > Nitospitos: > Možda je kao žrtva zatražila da se njen profil obriše, ne vidim u kojem svemiru bi mogla zahtjevati da se tvoj profil briše, iako od administratora se svasta može očekivati, u najviše slučajeva stvarno su na strani oštećenih, ali kad su jednoj prasici obrisali moje negativne u dva navrata, od tada neznam... > Elsa je tak duboko zaglibila i toliko vjeruje u svoje laži da sad ne vjerujem u nikakav povrat, ne kužim kak se ljudi ne boje da će im se to vratiti, a hoće, i to ne na krpicama, nego u puno gorem obliku. > Ja sam sa svojom prodavačicom na kraju probala obrnutu psihologiju, čestitala joj na "pobjedi" i rekla(sad neznam jel skužila ili nije), ali u tipu, ja sam ovaj put izgubila, ali mi se nesto lijepo desilo isti dan, nekad popušiš a drugdje se nesto dobro desi, a nekad dobiješ ali drugdje ti se oduzme, sad neznam dal je shvatila moju proročku i pomalo jezivu poruku, pa mi je vratila novac, ne cijeli iznos, ali bar nesto, ili joj je jednostavno došlo iz dupeta u glavu. > Za ovu elsu čisto sumnjam da ima išta dobroga u sebi i zbog tebe se nadam da će kako god ovo sve brzo zavrsiti, jer odoše dva tjedna života u nepovrat. > Ma, neka barem admini pobriše te gnjusne LV tenisice...
2023 08 29
Blokirana je. Šteta što nije prije bloka vratila novce.
2023 08 29
E, pa barem neće više nepošteno zarađivati i krasti... ovdje. Šteta kaj si ostala bez love, al nek te tješi to da nas je puno tako bilo zeznuto. I još smo tu😁😁😁, a one nisu...
2023 08 29
A di su joj podatci? Kaj ti je vratila lovu pa si izbrisala podatke, buzaruza?
2023 08 29
Nije mi ništa vratila… ne znam ni ja zašto su uklonjeni podatci. > teehee: > A di su joj podatci? Kaj ti je vratila lovu pa si izbrisala podatke, buzaruza?
2023 08 29
> buzaruza: > Nije mi ništa vratila… ne znam ni ja zašto su uklonjeni podatci. > > teehee: > > A di su joj podatci? Kaj ti je vratila lovu pa si izbrisala podatke, buzaruza? Očito se gđa prijetila tužbom portalu i admin se ukakila pa sve makla.
2023 08 29
> malllaaaa: > Očito se gđa prijetila tužbom portalu i admin se ukakila pa sve makla. Ukrala si mi riječ iz "pera". 💩
2023 08 29
Nadajmo se da su na toj famoznoj crnoj listi... Koju nikad nemožemo naći...
2023 08 30
Zna li netko zašto se admini uopće cimaju oko policije i prijetnje tužbama, kada u uvjetima stoji ovo? 11. Web stranica nije odgovorna za zaštitu osobnih podataka koje Posjetitelj prenosi javno (na forumu, u okruženju oglašavanja) ili osobno trećim osobama (putem osobnih poruka) putem sustava Web stranica. Posjetitelj mora izbjegavati otkrivanje svojih osobnih podataka (pravo ime, osobni identifikacijski broj, adresu, e-mail adresu, podatke o djeci, zdravlju, političkim stavovima, vjerskim uvjerenjima itd.), a odabirom objavljivanja takvih podataka trebao bi procijeniti moguće posljedice njihova otkrivanja. Da li je problem ustvari u nekom sumnjivom poslovanju stranice generalno pa ih je strah nekakvih nepotrebnih kopanja? Ne želim zvučati kao neki glupi teoretičar zavjere, ali niti na jednom forumu vlasnik nije odgovoran za nešto što mi pišemo, pa mi taj dio nije nimalo jasan. Ali dodala bih da sam stvarno glupa vezano za čitanje i shvaćanje pravila, ugovora i svega toga tako da ukoliko netko zna zašto je problem objaviti te podatke ako stranica nije odgovorna za to... plz, objasnite mi kao 5godišnjaku ,:)
2023 08 30
> meowzz: > Zna li netko zašto se admini uopće cimaju oko policije i prijetnje tužbama, kada u uvjetima stoji ovo? > 11. Web stranica nije odgovorna za zaštitu osobnih podataka koje Posjetitelj prenosi javno (na forumu, u okruženju oglašavanja) ili osobno trećim osobama (putem osobnih poruka) putem sustava Web stranica. Posjetitelj mora izbjegavati otkrivanje svojih osobnih podataka (pravo ime, osobni identifikacijski broj, adresu, e-mail adresu, podatke o djeci, zdravlju, političkim stavovima, vjerskim uvjerenjima itd.), a odabirom objavljivanja takvih podataka trebao bi procijeniti moguće posljedice njihova otkrivanja. > Da li je problem ustvari u nekom sumnjivom poslovanju stranice generalno pa ih je strah nekakvih nepotrebnih kopanja? Ne želim zvučati kao neki glupi teoretičar zavjere, ali niti na jednom forumu vlasnik nije odgovoran za nešto što mi pišemo, pa mi taj dio nije nimalo jasan. > Ali dodala bih da sam stvarno glupa vezano za čitanje i shvaćanje pravila, ugovora i svega toga tako da ukoliko netko zna zašto je problem objaviti te podatke ako stranica nije odgovorna za to... plz, objasnite mi kao 5godišnjaku ,:) Dobro pitanje! Meni isto sad ništa nije jasno :| fenomenalno je da imamo pravila (pa i zakone) koji u konačnici najviše pogoduju prevarantima i muljatorima :s
2023 08 31
1 2 ... 4 5 6