Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

PREVARA - KORISNICA “Elsssa”

> lanah677: > > sanjaurban: > > Zašto se Elza ne bi javila ovdje kad već čita komentare? I da, otkud vam toliko Zara odjeće s etiketom, pola profila vam je takvo?? Eto, mene zanima, a pretpostavljam i druge, okk par stvari da ste fulali, ali ovu količinu? Briga me što sve imate u ormaru i kako ste do toga došla, ali ovdje izložene stvari su svima dostupne za pregled i pitanja. > Prije bih rekla da gospođa radi u zari ili su te stvari pokupovane na akciji za male novce a ovdje prodaje za veće Da, to je vrlo moguće, u cijenama zna biti velika razlika, nedavno sam kupila kupaći za 8 eura, pred par dana, tu pretražujem i nađem isti kupaći za 20 eura. Još ako si zaposlenik imaš i neke popuste. Ali neka im poslodavac zna da tako kupuju pa preprodaju ovdje, bit će belaja.
2023 08 26
Ma ne radi u Zari... Jedino kaj mi je fascinantno da mora sirotica, pored preprodaje, još i poderane tenisice prodavati... Piše na njima LV pa valjda takve potpuno iznošene imaju neku vrijednost, ne znam... Kaj vam ju ne dođe žao zapravo? I to kaj joj tih 40€ treba tak jako da ne želi vratiti iako je podvalila staru korištenu maskaru... A jadna zapravo... Pa one cipele kaj je Luci uvalila bljakaste... Tko zna gdje je jadna sve u njima morala raditi kad ih je tak uništila... Elsice, kraljice, L...., kad čitaš ovo, jel ti treba još koji par TH? Naime, svojevremeno sam kupovala isključivo njih i brižno ih čuvam u kutijama vrlo rijetko noseći... Ako ti je takva frka, poklonit ću ti ih. Ti vratiš ovih ukradenih 40€, ja ti poklonim par TH obuće po izboru... balerinke, wedge, čizmice, cipele... Možeš birati... Zapravo cure... Potpuno krivo ste pristupili uvaljivačici osudivši je... Buzaruza, daj molim te klikni ovdje njezine podatke da joj i mi uplatimo koji euro pomoći kad je očigledno da žena nema... Što kažete na to? Ajmo, žene, budimo socijalno osviještene! Daj podatke, buzaruza... Najbolje u naslov...
2023 08 26
@sanjaurban, offtopic totalni i ne bih dalje o tome ovdje, samo da se osvrnem na tvoj post: malu sam tijekom ljeta opremila od glave do pete za školu. I svaki komad Benetton i Zara koji sam kupila (mislim da sam dvije vreće pokupovala) bio je jeftiniji nego što je ovdje nošeni. Čudo od preprodaje...
2023 08 26
Nekaj si razmišljam, gledam te LV tenisice... 150 eura, ono kaj je najjadnije te tenisice će neka blesača i kupiti. Uspoređujem ovdje cure tko kaj prodaje, za kolko novaca, eto ona prodaje tenisice koje ni beskućnik nebi obuo, dok ja kupim nove novcate zanotti sandale za 150 eura.kupim od cure nove trapke za 55 eura, plaćene po regularnoj cijeni, druga pak prodaje za 60 eura iste takve kupljene na sniženju za 90 eura, i nebi me to toliko mučilo da mi koljena ne djeluju razvučeno. Kojih sve profila ovdje ima, ja kužim da si svatko odredi cijenu po svom, i kužim da će to netko kupiti, ali nered je. Ja se mogu potruditi i naći iban od elsse, to je bilo prije dvije godine, ali neznam jesam li ja ta koja bi trebala objaviti njene podatke, nije li to admini? I uostalom kaj imamo od te crne liste koja se nikad nemože pronaći? 🥴
2023 08 26
Ubit ćeš me 😂😂😂😂😂😂😂😂 Siroticaaaa! > teehee: > Ma ne radi u Zari... > Jedino kaj mi je fascinantno da mora sirotica, pored preprodaje, još i poderane tenisice prodavati... Piše na njima LV pa valjda takve potpuno iznošene imaju neku vrijednost, ne znam... > Kaj vam ju ne dođe žao zapravo? I to kaj joj tih 40€ treba tak jako da ne želi vratiti iako je podvalila staru korištenu maskaru... A jadna zapravo... Pa one cipele kaj je Luci uvalila bljakaste... Tko zna gdje je jadna sve u njima morala raditi kad ih je tak uništila... > Elsice, kraljice, L...., kad čitaš ovo, jel ti treba još koji par TH? Naime, svojevremeno sam kupovala isključivo njih i brižno ih čuvam u kutijama vrlo rijetko noseći... Ako ti je takva frka, poklonit ću ti ih. Ti vratiš ovih ukradenih 40€, ja ti poklonim par TH obuće po izboru... balerinke, wedge, čizmice, cipele... Možeš birati... > Zapravo cure... Potpuno krivo ste pristupili uvaljivačici osudivši je... > Buzaruza, daj molim te klikni ovdje njezine podatke da joj i mi uplatimo koji euro pomoći kad je očigledno da žena nema... > Što kažete na to? Ajmo, žene, budimo socijalno osviještene! > Daj podatke, buzaruza... Najbolje u naslov...
2023 08 26
Odlično! Svaku eventualnu poruku koju ti pošalje u inbox, stavi ovdje i tu joj odgovori. Mi ćemo joj uplaćivati na račun. Svaki čitatelj ovog javnog foruma po 0.0001 € i skupit će 40€ za tili čas. Kad nema, jadna. Šmrc!
2023 08 26
Dakle isla san na google kad utipkam ime prvo izade ova tema s MK, na images prvo izbaci neku blondinu EU parlamentarku ako je ona a srama, a drugo vlasnica nekog obrta u zgb Urnebesan mi je oglas za patike LV 150 eura, Prvi Vlasnik ... oplakala san svejedno dajem joj 24 sata i vratit ce lovu
2023 08 26
Hihi! Znam ja jako dobro koja je ona, ne pomaže joj ni riječka adresa na paketu, ustvari pomaže meni jer gospođa i apartmane iznajmljuje na toj adresi 😋😁 Znam ljude koji su u njenoj blizini koji će pričati o njoj drugim ljudima… a od klevete tu nema ni k, sve istina, crno na bijelo, amigo! > anysplit: > Dakle isla san na google kad utipkam ime prvo izade ova tema s MK, na images prvo izbaci neku blondinu EU parlamentarku > ako je ona a srama, a drugo vlasnica nekog obrta u zgb > Urnebesan mi je oglas za patike LV 150 eura, Prvi Vlasnik ... oplakala san > svejedno dajem joj 24 sata i vratit ce lovu
2023 08 26
CC ventilator, ajme ludnica x-)
2023 08 26
Užas . Zar je netko spreman tako nisko pasti. Zanima me otkud gospođi toliko Zara stvari sa etiketom? Dali je moguće da bas nista ne nosi , ili preprodaje? ! Stvarno 😶
2023 08 26
> ivana076: > Užas . Zar je netko spreman tako nisko pasti. > Zanima me otkud gospođi toliko Zara stvari sa etiketom? Dali je moguće da bas nista ne nosi , ili preprodaje? ! > Stvarno 😶 Očito sada dok su bile totalne akcije i rasprodaje u zari pokupovala je svega i svačega za jako male novce pa ih ovdje prodaje za veće
2023 08 26
Zašto ju admin ne blokira? Neke cure blokiraju za manje iznose , a ova fino zarađuje preprodajom. Strašno.
2023 08 26
Nemrem se načudit da netko ovo prodaje i to za 150 eura... Mili Bože... 🤮 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f01ed5606ea8c51aee6bca462dd4f35c.jpg) Kako tek izgledaju iznutra kad su one prljave Tomice bile u vrlo dobrom stanju. Ove su samo "dobre". Koja javna bruka!
2023 08 27
@TeeHee, al nije to sve! Zlatnu kopču možeš premiještat i na drugu obuću! Sad nekome možda izgleda da smo mi malo zločeste. Samo želimo da se vrate pare. Kako mi možemo vraćat lovu kad nešto useXemo, tako može i gospodična. Jel to jahačica na devi ili nije????? Pokušavam svima koji su se ovako ponijeli u suradnji naći zajednički nazivnik....
2023 08 27
> buzaruza: > Hihi! > Znam ja jako dobro koja je ona, ne pomaže joj ni riječka adresa na paketu, ustvari pomaže meni jer gospođa i apartmane iznajmljuje na toj adresi 😋😁 Mislim da znam o kome se radi, tj. da ju poznajem. Uvijek postoji mogućnost da je imenjakinja, ali ako se radi toj koju ja znam - živila je u Rijeci, pa za faks ili nakon faksa otišla u Zg. Nismo u kontaktu već dugo vremena, ali ako se radi o toj osobi, onda mogu potvrditi da joj jako dobra prijateljica radi u Zari, na nekoj višoj funkciji u poslovnici.
2023 08 27