Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

PREVARA - KORISNICA “Elsssa”

Da, stavila sam u komentar poviše točno taj screenshot, izgleda da je to uobičajena praksa, ali očito su rijetki oni koji progovore, nažalost. Slobodno nek lupi osvetničku, meni koja sam sve svoje dužnosti i obveze kupca ispunila u minimalnom roku i maksimalno korektno, i tako i tako će mi ju administrator izbrisati 😎 > malllaaaa: > Nadam se da nećete pobrati negativnu povratnu recenziju kao i pošten kupac prije Vas: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/ee094a1c2afef58e329be876848e0756.jpg) > To je u maniru korisnice
2023 08 24
Neka bar Vama vrati novce kad već nije korisnici Luci, znam da ste spremni izaći javno sa podacima.
2023 08 24
Ovdje ne bi trebalo biti rasprave, povrat iste sekunde jer kupac nije dobio ono što je trebao! Kupac treba biti zadovoljan 👍 Totalna neodgovornost , čekanje slanja! Ako piše s etiketom , onda je ona na mjestu gdje treba biti Trenutno maskara na Notinu košta 27.70.e..... Znači gospođica sa viškom Zara etiketa , vraćaj curi pare! ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b6d710033a5920ca0868c45cbfa2e1a2.jpg)
2023 08 24
Namjerno je odmah obrisala oglase.
2023 08 24
Spremna sam ja na sve, ali na sve legalno. Ja ću pravdu istjerati 😊 > malllaaaa: > Neka bar Vama vrati novce kad već nije korisnici Luci, znam da ste spremni izaći javno sa podacima.
2023 08 24
Točno, hvala! ☺️ P. S. ima i travel size 5ml za €11,12, znači za cijenu ove od 8ml se može dobiti 10ml (2x5ml) i to 10ml NOVIH i NEKORIŠTENIH MASKARA!!! > Frani127: > Ovdje ne bi trebalo biti rasprave, povrat iste sekunde jer kupac nije dobio ono što je trebao! Kupac treba biti zadovoljan 👍 > Totalna neodgovornost , čekanje slanja! > Ako piše s etiketom , onda je ona na mjestu gdje treba biti > Trenutno maskara na Notinu košta 27.70.e..... > Znači gospođica sa viškom Zara etiketa , vraćaj curi pare! > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b6d710033a5920ca0868c45cbfa2e1a2.jpg)
2023 08 24
> buzaruza: > Spremna sam ja na sve, ali na sve legalno. Ja ću pravdu istjerati 😊 > > malllaaaa: > > Neka bar Vama vrati novce kad već nije korisnici Luci, znam da ste spremni izaći javno sa podacima. PRAVDA ZA LUCU! I za Vas, naravno :")
2023 08 24
@buzaruza, ne treba ti upitnik u naslovu iza "prevara". U ovoj suradnji doista ništa nije diskutabilno. Elza treba vratiti lovu koju je primila uvećanu za trošak poštarine nazad. Ne postoji drugo rješenje.
2023 08 24
> teehee: > @buzaruza, ne treba ti upitnik u naslovu iza "prevara". > U ovoj suradnji doista ništa nije diskutabilno. > Elza treba vratiti lovu koju je primila uvećanu za trošak poštarine nazad. Ne postoji drugo rješenje. Da, da, da se ne zezne i baci skorenu maskaru kao što je Luca bacila buđave cipele i izgubila pravo na povrat, po pravilima diplomatkinje. Neka si pokupi svoje smeće nazad! I jedan mali savjet za otvaračicu teme, stavite nekakvu točkicu, kapnite sa lakom za nokte, nešto za što samo Vi znate, da ukoliko se opet nađe u prodaji (naravno, ako do povrata dođe) da se zna da je u pitanju baš ono što ste Vi dobili i da joj se može blokirati eventualno novi profil ako otvori.
2023 08 24
Ehh, ali onda nešto plaćeno 40€ prodaje second-hand za manje novaca, pa tko je to još vidio, to je prilika...
2023 08 24
Hvala! 🥰 Luce je super cura, surađivale smo prije cca godinu-dvije, odlična suradnja koja mi je ostala u jako lijepom sjećanju, doduše kao i skoro svaka suradnja na MK, osim evo, ove… > PRAVDA ZA LUCU! > I za Vas, naravno :")
2023 08 24
Slažem se. Dajem joj do sutra rok da se javi, ako ne… onda ću napraviti šta moram. > teehee: > @buzaruza, ne treba ti upitnik u naslovu iza "prevara". > U ovoj suradnji doista ništa nije diskutabilno. > Elza treba vratiti lovu koju je primila uvećanu za trošak poštarine nazad. Ne postoji drugo rješenje.
2023 08 24
Definitivno je u pitanju prevara. Niste dobili ono što je bilo oglašeno, i to je svakako dovoljan razlog za povrat. Svakome se može dogoditi greška, ali poštena prodavačica bi se odmah ispričala i bez puno natezanja napravila ono što je jedino fer i logično. Samo uvaljivačice krenu s opravdavanjem koliko je to koštalo u trgovini i izvlačenjem na nekog drugog - baba, tetka, strina, mater, muž... netko je drugi mjerio, netko je drugi slao... u konačnici je to kupcu posve nevažno. Kupac komunicira s vlasnikom profila i s pravom tu osobu smatra odgovornom za prodaju; ne zanimaju nas obiteljske situacije ni dijeljenje profila s prijateljicama.
2023 08 25
Točno tako, od A do Ž. Poslala sam joj maloprije poruku “Šaljem broj računa za povrat? :)” Bila je online, ali ne odgovara, ne javi li se uskoro objavljujem ime i prezime, a već sam se čula i s administratorom najveće crne liste u RH, tamo su mi rekli da mogu poslati i njene fotografije i sve, a koliko sam vidjela, gospođa je jedna fina dama. Šteta. > NadaMihaljevic: > Definitivno je u pitanju prevara. Niste dobili ono što je bilo oglašeno, i to je svakako dovoljan razlog za povrat. > Svakome se može dogoditi greška, ali poštena prodavačica bi se odmah ispričala i bez puno natezanja napravila ono što je jedino fer i logično. Samo uvaljivačice krenu s opravdavanjem koliko je to koštalo u trgovini i izvlačenjem na nekog drugog - baba, tetka, strina, mater, muž... netko je drugi mjerio, netko je drugi slao... u konačnici je to kupcu posve nevažno. > Kupac komunicira s vlasnikom profila i s pravom tu osobu smatra odgovornom za prodaju; ne zanimaju nas obiteljske situacije ni dijeljenje profila s prijateljicama.
2023 08 25
S tom osobom imala sam uzasno iskustvo, pratila sam njen profil kasnije, osvanulo je negativnih ocjena, pa su bile obrisane... Jako, jako neugodna žena. Kupila sam ruž od nje, platila ga, jedva iskamčila odgovore tipa jel sjela uplata, kada će poslati, onda odustala od kupnje i tjedan dana joj je trebalo da mi vrati novce, dobila sam 100 kuna od 120 uplaćenih. Ne kuzim kak se žena provlači
2023 08 25