Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Problem u vezi stavljanja artikla

Pozdrav, da li netko još ima problem da ne može postaviti veličinu proizvoda? Automatski mi ne želi uploadati artikl. Molim pomoć :)
2023 09 03
Možda prevelike slike
2023 09 03
Cak na postojecim artiklima nemam opciju velicine. Pise samo "nema rezultata". Pricekat cu, mozda se sredi. Hvala svakako :)
2023 09 03
> ajiculkebulj: > Cak na postojecim artiklima nemam opciju velicine. Pise samo "nema rezultata". Pricekat cu, mozda se sredi. Hvala svakako :) To je oduvijek tako, ako je nešto objavljeno, ne može se promijeniti ni dodati veličina naknadno. A kod baš postavljanja oglasa, ne znam, možete li uslikati kako Vam izgleda kad probate nešto od ponuđenog odabrati?
2023 09 03
> kucni_bog: > > ajiculkebulj: > > Cak na postojecim artiklima nemam opciju velicine. Pise samo "nema rezultata". Pricekat cu, mozda se sredi. Hvala svakako :) > To je oduvijek tako, ako je nešto objavljeno, ne može se promijeniti ni dodati veličina naknadno. A kod baš postavljanja oglasa, ne znam, možete li uslikati kako Vam izgleda kad probate nešto od ponuđenog odabrati? Znaci ne izlista mi velicine, nego pise "nema rezultata" 🙈 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b6a0de1a15c535e4079729f5b778c303.jpg)
2023 09 03
> ajiculkebulj: > > kucni_bog: > > > ajiculkebulj: > > > Cak na postojecim artiklima nemam opciju velicine. Pise samo "nema rezultata". Pricekat cu, mozda se sredi. Hvala svakako :) > > To je oduvijek tako, ako je nešto objavljeno, ne može se promijeniti ni dodati veličina naknadno. A kod baš postavljanja oglasa, ne znam, možete li uslikati kako Vam izgleda kad probate nešto od ponuđenog odabrati? > Znaci ne izlista mi velicine, nego pise "nema rezultata" 🙈 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b6a0de1a15c535e4079729f5b778c303.jpg) Sad sam skrinala bez pisanja ostalih informacija, ali ne zeli ni dok sve popunim kako treba
2023 09 03
A kategorije su normalne, kao oglasi koje ste do sada uspjeli staviti? U smislu, inače ima ponuđenu veličinu? Hah, to je malo čudno, meni i na mobitelu i PCu bez problema nudi čim odaberem kategoriju, potkategoriju i sve ostalo što prethodi tom polju. Probajte izbrisati kolačiće sa stranice pa se ponovno prijaviti i ponovno pokušati, to zna riješiti dosta problema na Krpicama.
2023 09 03
Ma da, stavljam stalno i sve je bilo ok. Probat cu, hvala :)
2023 09 03
Trenutno se nemogu postavljati slike na stranicu ,nemogu ni korisnicima poslati u razgovore slike,samo poruke idu🙄 Nadam se da će kao i uobičajeno biti sve brzo riješeno🙃
2023 09 04
Ja jos uvijek nemogu uplodati artikle u oglas i nitko od admina da pusti glas??
2023 09 06