Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Gyms4you teretane

Pozdrav, Je li netko vjezbao u ovim teretanama, kako vam se cini? Dodatno pitanje za teretanu u Zagrebu, na remizi. Cula sam da bude jako guzva i da se zna dosta cekati za vjezbanje na spravama, je li to istina? Bas sam planirala tamo se upisati pa sad ne znam. Trebala bi uzeti ugovor (vjerojatno na 6 mjeseci) pa se sad premisljam sto ako mi se ne svidi. 😅
2023 09 09
Možda ak ideš u neko doba kad nije gužva... A, sto sd tiče ugovora, pa na to oni i računaju... da ljudi odustanu nakon mjesec i pol, 🤭eventualno uzet dnevnu kartu pa vidjeti kakva je situacija jer to čekanje na sprave bezveze produžuje trening i pauze, možda da provjeriš kolko ploča i bučica imaju pa nemoraš ovisit o spravama nego lijepo po svom.
2023 09 10
Ma mislila sam ici navecer oko 7-8 kad je inace veca guzva u teretanama, kad ranije ne stignem, a ujutro prije posla nema sanse da vjezbam 😅 To sam i razmisljala da uzmem prvo jedan mjesec bez ugovorne obveze sto je skuplje, al bar cu vidjet jel mi odgovara ili ne.
2023 09 10
Razmisljala sam i ja o gyms4you zato jer su otvoreni od 0-24 sto mi je zvucalo odlicno jer ni ja ne volim guzve... Vecina ljudi dolazi izmedu 17-21 sat! U tom periodu je najveca guzva u svakoj teretani! Najmanje ljudi ima ujutro jer vecina jos uvijek ima radno vrijeme od 7 do 15h. Ja imam srece da su mi jutra slobodna pa mi je teretana uglavnom prazna :)
2023 09 10
Eventualno da idem kasnije navecer, tipa iza 9, ali mi je to malo prekasno, iako bi se vjerojatno navikla nakon nekog vremema. Ali moram se pokrenuti malo, kondicija mi je katastrofa. 😓
2023 09 10
To je bio i moj razlog za pokretanje :) Kad zapocnete, nakon otprilike 3,4 tjedna, krene neki nalet energije i ne bi bilo cudo ni da se pocnete buditi i ranije samo da bi vjezbali x-)
2023 09 10
Potpisala bih odmah da se to dogodi. 😅 Vi isto idete u gyms ili?
2023 09 10
Ne! Htjela sam u gyms4you zbog guzve, jer je radno vrijeme takvo da mogu doci kad god hocu, kad nema nikog... Na kraju sam krenila u tu neku lokalnu,kvartovsku zbog individualnog treninga tj osobnog trenera pa sam skuzila da prijepodne svakako nema guzve pa sam ostala ipak tu!
2023 09 10
A, nemreš zaspat ak kasno vježbaš, barem ja...
2023 09 10
Gyms je koma, ja sam isla godinu dana, nikakvog pomaka, a bila bi tamo po sat I po svaki put. Zato sto pola vremena cekas Ili odes na neku random spravu, tesko je organizirati trening i drzati se nekog plana Sad idem u kvartovsku fensi teretanu koja me i dosta vise kosta, ali ima trenera koji ce doci pomoci itd Ako ti fali motivacije puno je bolje krenuti na neke grupne treninge
2023 09 10