Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

nina-niki...netko poznaje?

Pozdrav svima...naime radi se o profilu https://mojekrpice.hr/nina-niki-209570 Dotična je poklanjala torbu i uredno sam platila pt, međutim to je bilo 25.07 a poslano nije...jednom se od tada prijavila i na moje upite nema odgovora... Ima dosta pozitivnih suradnji i nije tolika tema poštarina ali ipak od davanja podatka za uplatu više nema ni A od nje 🤷‍♀️ Savjet?
2023 09 10
Čekate torbu od 7. mjeseca??
2023 09 10
Upravo tako...od 25.7 nista
2023 09 10
Ja bih joj makar neutralnu ostavila. Za početak.
2023 09 10
> malllaaaa: > Ja bih joj makar neutralnu ostavila. Za početak. Ma kakvu neutralnu. Negativna ko kuca. Uopce nema govora dalje...
2023 09 11
Zato sam rekla "za početak", kao upozorenje. Kontaktirala bih je ponovno, ako se ogluši, javila se admin, ako se ni tada ne javi, onda negativna, Crna lista i blokada profila zbog uzimanja novaca i ne slanja robe.
2023 09 11
krivi poredak odmah negativna pa admin ... vidim zadnji login prije 15 dana..ali negativna je trebala biti tu 30.7. ako nakon uplate nema odgovora
2023 09 12
> Vicky1: > krivi poredak > odmah negativna pa admin ... > vidim zadnji login prije 15 dana..ali negativna je trebala biti tu 30.7. ako nakon uplate nema odgovora Slažem se, odmah negativna pa rješavati dalje.. Pa što ste toliko dugo čekali? Ako imate ime i prezime probajte ju naći na fb
2023 09 12
Ma nista, nema odgovara i dalje...pišem i pišem ali nista. Opet mislim da se nije nešto desilo ali opet si mislim, par riječi napisati da znam o čemu se radi nije teško. Budem ostavila negativnu, možda je to malo potakne.
2023 09 12
> Jasna2709: > > Vicky1: > > krivi poredak > > odmah negativna pa admin ... > > vidim zadnji login prije 15 dana..ali negativna je trebala biti tu 30.7. ako nakon uplate nema odgovora > Slažem se, odmah negativna pa rješavati dalje.. > Pa što ste toliko dugo čekali? > Ako imate ime i prezime probajte ju naći na fb Nikolina Jurković, navodno iz Gospića kako piše na profilu, druge podatke nemam nažalost
2023 09 12