Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ZAŠTO NE RADIM PRIMOPREDAJE

![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/633682ff2c8a8738e54ae09c1e5cdd1e.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/2ba03bd4f5b4fb98fb8a72143b6ad13b.jpg) Dogovorim se s curom za primopredaju i odbijem 2 ljudi, misleći da imamo dogovor. Tajice rezerviram. Inače već dugo ne radim primopredaje upravo zbog ovakvih i sličnih ispala, ali cura mi se činila simpatična pa sam pristala - radi se o jeftinoj krpici, pa rekoh - ajde... Sve se vidi u ovih par poruka. Znači, još ju pitam dan prije da li vrijedi dogovor - NIŠTA. A prijavljuje se... Ne radim više primopredaje.
2023 09 27
Poštujem odluku. Samo mi se čini da ovdje problem nije primopredaja, nego neozbiljan kupac. Isto tako je mogla reći da će uplatiti sutra do 14 sati pa da to ne učini, a Vi da zbog toga odbijete druge kupce.
2023 09 27
Žao mi je, tak da i ja jednu curku čekala po najvećoj kiši, ma koma, naravno da se nije pojavila. Nedavno sam napravila jednu pripomredaju za kaput, ali to radim jako redko, jer potrošim hrpu vremena i rizik mi je da se ljudi neće ni pojaviti.
2023 09 27
Žao mi je. Ali s obzirom na to da ste imali dva upita, ja se nadam da ćete ih uspjeti prodati. Ništa se neće dogoditi ako se curama ispričate i pitate da li još žele tajice.Jedino ako i one već u taj jedan dan nisu kupile. I moj savjet je da dok radite primopredaje, tražite broj mobitela. Ne morate zbog jednog lošeg iskustva odustati.
2023 09 27
Imala sam isto par loših iskustava sa primopredajom i od sad ju radim, ali ne mislim ići na drugi dio grada, ako kupac ne može doći negdje blizu mene (jer se radi o tome da ona uštedi na trošku slanja), onda nažalost ništa od toga, šteta utrošenog vremena.
2023 09 27
Odavno ne prakticitam primopredaje Nemam vremena setati i cekati dal ce se netko pojaviti ili ne A tek oni sto ne znaju koju velicinu nose pa bi isprobavali,ne kupili,odes u soping centar pa isprobavas koliko te volja
2023 09 27
Prvo da navedem, da su mi primopredaje super. Kupac vidi što kupuje i sve se riješi brže nego odlazak na poštu/Tisak i pakiranje. Ali... Zbog svega gore navedenog, radim primopredaje samo tamo gdje meni odgovara, a ponudim više mjesta. Kupac može izabrati točno vrijeme. Onaj tko je stvarno zainteresiran kao kupac, taj će uvijek doći. Ostali, iovako neće.
2023 09 27
Imala sam nekad neki problem vezano za primopredaju, ali ne odustajem. Može i dalje. Ovdje sam zbog prodaje. Uvijek će biti ljudi koji će odustati ili se ne javljati. U svakom poslu je tako, pa i ovdje. Ne se sekirati..i to je to..
2023 09 27
Primopredaje jesu super, ali ovo je vec neko iskustvo da me netko ispali ili se ne pojavi... Nije mi to toliko da prodam, nego curke koje sam odbila i rekla im da su rezervirane, mozda misle da sam neka ludjakinja koja ne zeli prodati tajice nego ih samo tako ima... :/
2023 09 27
> Ronnie: > Primopredaje jesu super, ali ovo je vec neko iskustvo da me netko ispali ili se ne pojavi... > Nije mi to toliko da prodam, nego curke koje sam odbila i rekla im da su rezervirane, mozda misle da sam neka ludjakinja koja ne zeli prodati tajice nego ih samo tako ima... :/ Probajte se javit curama i objasnit situaciju, mozda su i dalje zainteresirane
2023 09 27
Baš mi je žao što ste imali loše iskustvo. Do sada su mi sve primopredaje prošle super te ih i dalje prakticiram 😊
2023 09 27
Vise mi se puta to dogadjalo. I dalje radim primopredaje, ali iskljucivo kod mene u kvartu, iz tih razloga.
2023 09 27
> Desinićka: > Vise mi se puta to dogadjalo. I dalje radim primopredaje, ali iskljucivo kod mene u kvartu, iz tih razloga. Točno to! Izgubi se vrijeme, ali barem nije ništa strašno u usporedbi s gužvanjem u tramvaju, čekanjem negdje ko zadnji tutlek, i trošenjem vremena na povratak s vrećicom još u ruci hahah. Ja sam i za primopredaje na lokacijama koje mi odgovara počela inzistirati da se i pošalje neka potvrda pola sata prije dolaska, i time si spasila vrijeme već četiri puta (nerijetko poberem blok na dan primopredaje ili osoba npr. skroz zaboravi, što ok, dogodi se, ali ne moram zbog toga i ja nagrabusiti)
2023 09 28
Evo ja se mogu pohvaliti da nisam imala niti jedno negativno iskustvo s primopredajom. Dogovaram ih na svom djelu grada, negdje gdje mi je uz put i u skladu s obavezama koje imam. Svaki zainteresirani kupac je došao i sve je bilo super 🤞🏼 Mislim da ne trebate odustati od primopredaja radi jednog naozbiljnog kupca - ima nas i normalnih😂
2023 09 28
Neugodno mi se javljati ponovno curkama koje su slale upite, iskreno. Najvise mi je zao sto ne bih htjela da misle da sam jedna od onih koji drze stvari na profilu zbog popularnosti profila - a bez namjere da prodaju/zamijene... (na Krpicama sam od 2012, tako da znam da je toga bilo, a mozda jos ima). Vrijeme nam je svima dragocjeno. Par puta sam kupovala iz istog grada i pitala iz kojeg su dijela grada pa ako smo blizu ili nam je radno mjesto blizu - primopredaja je ok. Ako ne, ja sam bez daljnjeg kompliciranja platila i postarinu jer je curi sigurno lakse otici do svog Tiska usput i poslati nego se vozikati nekuda kao "na pola puta"... Ako imam vremena, nema problema - mozemo se naci, nije problem ni odustati, ni odgoditi - ali ne volim kad me netko tako ispali bez rijeci, kao da nismo ljudi... Bas ruzno. Ali nema veze, idemo dalje
2023 09 28
1 2