Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ZAŠTO NE RADIM PRIMOPREDAJE

Imala sam svakakvih primopredaja, od super do onih ajme meni. I upravo se dogovaram za još jednu primopredaju idući vikend. Ali u 99 % slučajeva pošta je top, pošalješ kada ti paše, ne prilagodjavaš se nikome. Sve ima svoje prednosti 8-)
2023 09 29
Ja sam jednom cekala curu kad sam bila najumornija, bilo je kasna vecer i po losem vremenu da joj izadem u susret, i naravno nije dosla, mislim da sam ju zvala ali bez odgovora, sad mi je zao sto joj nisam negativnu stavila, nije se kasnije ni javila niti ista, poslije toga rijetko sam imala primopredaje jer mi se nije dalo zezat s ljudima, ali steta jer ima super cura i kasnije koje sam obavila su super prosle, ali uvijek ostaje to sjecanje, i pristanem na primopredaje samo ako mi je usput i ako vidim da korisnici bas zele artiktli i objasnim im da ne radim primopredaje zbog loseg iskustva pa mi obicno kazu da se ne brinem ili slicno pa sam i znala pristajati. A cim se moram vozit na drugi kraj grada, nista od toga.
2023 09 29
Jednostavno rješenje, ako netko želi uštediti na poštarini neka dođu do vas. Dok sam bila u Zagrebu hrpa cura mi je dolazila doma. Često su došle po jedno otišle sa nečim desetim x-) rijetko sam znala odnesti do Remize jer mi je bila blizu. Sve ostalo tipa trg ili slično sam odbijala.
2023 09 30
> vintage.red.cat: > Jednostavno rješenje, ako netko želi uštediti na poštarini neka dođu do vas. Dok sam bila u Zagrebu hrpa cura mi je dolazila doma. Često su došle po jedno otišle sa nečim desetim x-) rijetko sam znala odnesti do Remize jer mi je bila blizu. Sve ostalo tipa trg ili slično sam odbijala. Da, imala sam i ja takvih koje same ponude da bi dosle do moje zgrade. Napravila sam nekoliko super primopredaja od kojih sam neke i ja isla nekamo dalje iako nisam morala... Ali kako sam stalno u strci, onda mi je bitno da se dogovor ispostuje ili makar javi da ne gubim vrijeme...
2023 10 04
Ja radim primopredaje samo kod mene doma - pa ako se ne pojave barem sam doma u pidžami i ne moram nigdje čekati i sl. - jednom sam se opekla s nalaženjem u gradu i od tada ako netko želi isključivo na mojoj adresi
2023 10 16
1 2