Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ima li zainteresiranih,molba Adminu

Mene zanima Vaše mišljenje, ima li zainteresiranih među krpičarkama i postoji li uopće mogućnost da Admin odobri prodaju adventskih vijenčića na našim profilima. Prošle godine je postojala posebna rubrika na forumu za prodaju božićnih dekoracija, no sve je bilo prilično nepregledno i ,,zbrčkano,,. Ja bi voljela kad bi Admin izašao u susret i omogućio nam prodaju na samom profilu.🫶
2023 10 10
Uff vec pocinju teme o adventskim vijencima. Sve cekam da sutra dodjem u trgovinu i pocne svirati All i want for christmas is you
2023 10 10
Pa prilično kasno s obzirom da se po trgovinama već mjesec dana (od prvog tjedna 9.mjeseca) pune police božićnim asortimanom,dekoracijama slatkišima djedicama i patuljcima...drogerije pune adventskih kalendara,bozicnih poklon paketa pa kako ne bi adventskim vijencima koji bi prvi trebali biti na redu...ili vi baš ne idete po dućanima pa se toliko čudite...
2023 10 10
> momomo: > Mene zanima Vaše mišljenje, ima li zainteresiranih među krpičarkama i postoji li uopće mogućnost da Admin odobri prodaju adventskih vijenčića na našim profilima. > Prošle godine je postojala posebna rubrika na forumu za prodaju božićnih dekoracija, no sve je bilo prilično nepregledno i ,,zbrčkano,,. > Ja bi voljela kad bi Admin izašao u susret i omogućio nam prodaju na samom profilu.🫶 Pitanje Vam je skroz na mjestu (jer evo vi ste primjetila da je prodaja tih stvari vec svuda drugdje pocela)ali na krivom mjestu ste ga postavili jer evo vidite zbog kakvih komentara... Najbolje Vam je direktno to pitati Admina u inbox ili poslati mail.
2023 10 10
Ima tema pod Rukotvorine. Možda da se otvori posebna tema i da se samo jave korisnice koje izrađuju adventske vjenčiće, a koga zanimaju slike da se direktno javi korisnici.
2023 10 11
Teško, iako bi moglo u sve za dom, pod dekoracije, nešto izmisliti. Sve je do admina. Nedavno je netko napisao da se mogu prodavati mobiteli, ima i rubrika, obrisano mi je.
2023 10 11
> Mare@@: > > momomo: > > Mene zanima Vaše mišljenje, ima li zainteresiranih među krpičarkama i postoji li uopće mogućnost da Admin odobri prodaju adventskih vijenčića na našim profilima. > > Prošle godine je postojala posebna rubrika na forumu za prodaju božićnih dekoracija, no sve je bilo prilično nepregledno i ,,zbrčkano,,. > > Ja bi voljela kad bi Admin izašao u susret i omogućio nam prodaju na samom profilu.🫶 > Pitanje Vam je skroz na mjestu (jer evo vi ste primjetila da je prodaja tih stvari vec svuda drugdje pocela)ali na krivom mjestu ste ga postavili jer evo vidite zbog kakvih komentara... > Najbolje Vam je direktno to pitati Admina u inbox ili poslati mail. Hvala🫶
2023 10 11
> iskrica83: > Ima tema pod Rukotvorine. Možda da se otvori posebna tema i da se samo jave korisnice koje izrađuju adventske vjenčiće, a koga zanimaju slike da se direktno javi korisnici. Nije loša ideja, zahvaljujem❤️
2023 10 11
> Mare@@: > Pa prilično kasno s obzirom da se po trgovinama već mjesec dana (od prvog tjedna 9.mjeseca) pune police božićnim asortimanom,dekoracijama slatkišima djedicama i patuljcima...drogerije pune adventskih kalendara,bozicnih poklon paketa pa kako ne bi adventskim vijencima koji bi prvi trebali biti na redu...ili vi baš ne idete po dućanima pa se toliko čudite... Slažem se sa Vama u potpunosti😊
2023 10 11
> Vikili: > Teško, iako bi moglo u sve za dom, pod dekoracije, nešto izmisliti. Sve je do admina. > Nedavno je netko napisao da se mogu prodavati mobiteli, ima i rubrika, obrisano mi je. Znam, teško, no vrijedi pitati, možda se što promijeni🥰
2023 10 11
Možda je direktno pitanje, ali mene baš zanima ide li uopće prodaja tih dekoracija za blagdane. I repromaterijal je poskupio, treba uložiti vrijeme i trud za izradu, a sve je u trgovinama skuplje u odnosu na prethodne godine, tako da .. Kupujete li takve stvari unikatne izrade? P. S. Ne pitam iz razloga što bih se bavila s time, jer nemam za to sada vremena 🤣 Samo me zanima. Lijepo je ako si netko može s tim barem nešto zaraditi, a da nije u manjku.
2023 10 11
> momomo: > > Vikili: > > Teško, iako bi moglo u sve za dom, pod dekoracije, nešto izmisliti. Sve je do admina. > > Nedavno je netko napisao da se mogu prodavati mobiteli, ima i rubrika, obrisano mi je. > Znam, teško, no vrijedi pitati, možda se što promijeni🥰 Čemu to zatrpavanje oglasima i stvarima koji se stranicom koja se zove Moje krpice nemaju totalno nikakve veze i još je u pravilima jasno naglašeno ako ne postoji kategorija za oglašavanje aranžmana, mobitela, namještaja, knjiga ili ne znam čega sve ne, da takve oglase ne možete staviti.
2023 10 11
> Eisen77: > Možda je direktno pitanje, ali mene baš zanima ide li uopće prodaja tih dekoracija za blagdane. I repromaterijal je poskupio, treba uložiti vrijeme i trud za izradu, a sve je u trgovinama skuplje u odnosu na prethodne godine, tako da .. > Kupujete li takve stvari unikatne izrade? > P. S. Ne pitam iz razloga što bih se bavila s time, jer nemam za to sada vremena 🤣 > Samo me zanima. Lijepo je ako si netko može s tim barem nešto zaraditi, a da nije u manjku. Da, repromaterijal je dosta poskupio, no ja dosta dekoracija izrađujem sama, tako da pomalo kombiniram oboje. Uz to volim izrađivati, pa zapravo spojim ugodno sa korisnim.🥰
2023 10 11
> vedranapv: > > momomo: > > > Vikili: > > > Teško, iako bi moglo u sve za dom, pod dekoracije, nešto izmisliti. Sve je do admina. > > > Nedavno je netko napisao da se mogu prodavati mobiteli, ima i rubrika, obrisano mi je. > > Znam, teško, no vrijedi pitati, možda se što promijeni🥰 > Čemu to zatrpavanje oglasima i stvarima koji se stranicom koja se zove Moje krpice nemaju > totalno nikakve veze i još je u pravilima jasno naglašeno ako ne postoji kategorija za oglašavanje > aranžmana, mobitela, namještaja, knjiga ili ne znam čega sve ne, da takve oglase > ne možete staviti. Već duže krpice, nisu samo krpice, a uz to prodaja adventskih dekoracija ne traje kroz cijelu godinu, tako da ja ne vidim ništa loše u tome😊
2023 10 11