Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Slanje s paketomata

Pozdrav cure, jučer sam prvi put slala paketomatom...nisam najavila online jer nisam znala ni da se to može, već sam ispunila sve na samom paketomatu... međutim, kada sam došla do kraja, platila... trebala sam ispisati račun, tj. Odabrati želim li isti ispisati ili na mail... stisnula sam 'ispiši', ali nije bilo papira tako da sam ostala bez ikakvog dokaza o slanju iako je paket uredno bio zatvoren i plaćen... nigdje me prije nije pitalo mail, tako da je razumljivo da mi ne mogu poslati niti na mail...a poslije se na ekranu paketomata pojavilo samo za slanje ili primanje novog paketa. Kako bih trebala doći do ikakvog broja za praćenje u tom slučaju? Je li to uopće moguće...? Sad znam da sam trebala kliknuti da mi se račun pošalje na mail, ali na greškama se uči... Samo me brine hoće li paket sigurno stići... Je li se nekome desilo išta slično?
2023 10 13
Dogadjalo mi se vise puta, nije bilo papira u printeru. Nazovete sluzbu za korisnike i reci ce vam broj za pracenje
2023 10 13
Hvala, evo vec je primateljicj stigla poruka da je došao paket...sada znam da je sigurnije zatražiti račun a maill 😅
2023 10 14
Ja sam samo jednom slala i sada ću opet ali idem na poštu.
2023 10 14
> ProdajaOdjece7: > Hvala, evo vec je primateljicj stigla poruka da je došao paket...sada znam da je sigurnije zatražiti račun a maill 😅 Nemojte se nadati jer meni jednom nije ni stigao mail 😅
2023 10 15
> ProdajaOdjece7: > Hvala, evo vec je primateljicj stigla poruka da je došao paket...sada znam da je sigurnije zatražiti račun a maill 😅 Možete oboje ako ste brzi🙂najčešće mi pođe za rukom, stisnem ispiši, ako ima papira odmah krene printati i dok je još aktivna opcija biranja stisnem pošalji na email, i onda upišem email...to sam na početku prakticirala zbog svog velikog nepovjerenja prema pošti😁
2023 10 15