Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

TRUSTAP, da ili ne?

Izbor načina plaćanja će uvijek postojati, a sigurna kupnja je odlično rješenje za skuplje artikle. Nedavno smo imali temu o torbi od tisuću eura i veliki problem iza toga. Ovaj način uplate eliminira sve takve situacije - kupac je potpuno zaštićen i uplatu pušta kad je siguran da je artikl točno onakav kakav bi trebao biti. Ostala pitanja trebam provjeriti.
2023 10 26
Dakle taj način plaćanja nije obvezan? tek sam se danas uključila, pa vjerojatno je jednostavan odgovor na ovo pitanje, hvala :)
2023 10 27
Nije obavezan. A u vezi kupnje torbice za 1000 eur, pa tko daje tek tako tolike novce, sjedneš u auto i odeš po tu torbu, da ju vidiš. Moje mišljenje, ali Trusap inače dobro štiti kupca, to je istina.
2023 10 27
Ja ću ovo riješiti tako da sve ide samo i isključivo kao zamjene. Pa da vidimo kako će sad na meni zaraditi proviziju
2023 10 27
I ja ću po starom. Kao što je jedna korisnica rekla, previše oglasa na stranici koji usporavaju normalan rad stranice.
2023 10 28
Stranica je našla dosta dobar način dodatne zarade od svake kupovine, a loše je to da je većini Krpičarki to uopće ne svidja zbog više stvari. E sad, uvijek će se naći netko kome to odgovara pa će eurići dolaziti, ali se nadam da će od tog prihoda srediti stranicu, koja je trenutna potrebna modernizacije.
2023 10 28
Ime gumba "Želim to" je promijenjeno u "Pitaj prodavača!" Ime mu danas odlazi u povijest, ali gumb radi istu stvar kao i do sad - otvara prozorčić za razgovor s prodavačem o artiklu koji ste odabrali. Gumbić Kontaktiraj ostaje ispod imena profila.
2023 10 28
> VeraM36: > Ja ću ovo riješiti tako da sve ide samo i isključivo kao zamjene. Pa da vidimo kako će sad na meni zaraditi proviziju kad se klikne na svaki vaš oglas bez obzira što piše zamijeni moguće je platiti preko trustapa neku cijenu koja je valjda prije bila napisana
2023 10 29
Tek sam se sad uključila... Znači ako želim kupovati do sada na standardni način, a ne preko nove platforme, šta stisnem??? '' pitaj prodavača''
2023 10 29
> sandikKIDS: > Tek sam se sad uključila... > Znači ako želim kupovati do sada na standardni način, a ne preko nove platforme, šta stisnem??? '' pitaj prodavača'' Tako je, stisnete gumbić Pitaj prodavača koji otvara prozorčić za razgovor o artiklu i dogovor detalja kupnje.
2023 10 30
> Admin2nd: > > sandikKIDS: > > Tek sam se sad uključila... > > Znači ako želim kupovati do sada na standardni način, a ne preko nove platforme, šta stisnem??? '' pitaj prodavača'' > Tako je, stisnete gumbić Pitaj prodavača koji otvara prozorčić za razgovor o artiklu i dogovor detalja kupnje. Hvala🤗
2023 11 02
Pozdrav. Neka gospođa mi je uplatila novac na Trastap koji ja uopce nisam ni imala. S njom nisam dogovorila nikakvu kupnju samo je htjela moj artikl i novci su joj skinuti. Ne vidim nikakvu opciju za odbijanje te transakcije. Zanima me ima li itko savjet ili se vec susreo s ovim? Hvala :)
2023 11 04
Mene zanima kad ce vise aplikacija Moje krpice, nemoguce je da se jos s ovolikim priljevom ljudi drzi ovakva stranica. Zelimo app!
2023 11 07
Stranicu bi trebalo barem malo modernizirati, jer ovo je iz prošlog vijeka.
2023 11 08
@zakrpa Na vodiču za korištenje Trustap -a piše sljedeće: "2. Tko plaća dostavu? Trenutno postoje dvije opcije. Prva opcija je, ako želite jednostavno koristiti Trustap za pokrivanje troška proizvoda, možete razgovarati i odlučiti tko će pokriti taj trošak i koju opciju dostave ćete koristiti. U osnovi, nastavljate kao i prije. Druga opcija je da jednostavno uključite cijenu poštarine i pakiranja u cijenu proizvoda u vašem oglasu. To je cijena koju će platiti kupac ako se odlučite za tu opciju i iako znamo da se cijena dostave može promijeniti ovisno o lokaciji, potpuno vam ostavljamo izbor kako ćete to riješiti. Na kraju, želimo spomenuti da će vam uskoro biti dostupne dodatne mogućnosti koje će automatizirati dio s dostavom, te se nadamo da će taj proces učiniti još jednostavnijim i lakšim za korištenje!" izvor: https://www.trustap. com /blog/how-to/a-guide-to-using-trustap-on-mojekrpice/
2023 11 09
1 2 3 4 5 6 7